Bahçe Eldiveni Fiyatları

Bahçe eldivenleri, dış mekân çalışmalarının ellerinize zarar vermesi engeller. Ekim, budama ve hasat gibi aktivitelerinizden daha fazla keyif almanıza yardımcı olur. Elinize ve bahçe uygulamalarınıza özel birden fazla eldiven türüne yatırım yaparak bahçe işlerinizi konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda yaralanma veya enfeksiyona neden olan patojenlere maruz kalma riskini azaltabilirsiniz. Alerjiniz veya hassas cildiniz varsa, bahçe eldivenleri ellerinizi ısırgan otu gibi cildi tahriş edebilecek bitkilerden korumaya yardımcı olabilir.

Bahçe Eldiveni Fiyatları ve Özellikleri

Bahçe eldiveni fiyatları, ekonomik modellerden kapsamlı koruma sağlayan profesyonel bahçıvan eldivenlerine kadar geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir. Malzeme ve tasarım ürün fiyatları konusunda belirleyicidir. Bahçe eldiveni satın alırken dayanıklılık önemlidir. Bununla birlikte eldivenin elinize uyum sağlaması ve en iyi şekilde oturması bazı koşullarda dayanıklılıktan daha önemli hale gelebilir. Çok büyük ya da çok gevşek bahçe eldivenleri çalışmalarınız sırasında ihtiyacınız olan el becerisini sınırlayabilir. Doğru bir tutuşa sahip olmamak, aletleri ve bitkileri doğru şekilde kavramayı zorlaştırır. Eldivenlerin elinize tam oturması eldivenden kaynaklanan sorunları giderir, hareket kabiliyetini artırır. Olması gerekenden çok sıkı bir eldiven kullanmak hareketlerinizi sınırlamakla kalmaz, eldivenin daha kısa sürede yıpranmasına neden olur. Boyut kadar eldivenin tasarımı da önemlidir. Bazı detaylar kullanım sırasında çok önemli faydalar sağlar. Sıkı ve ayarlanabilir manşetler eldivenin içine toprak ve döküntülerin düşmesini önler. Bu sayede ellerinizi sürtünmenin neden olduğu tahrişe karşı korur. Aynı zamanda hijyenik kullanıma olanak sağlar.

Dikim, Ayıklama ve Hasat için En İyi Eldivenler

Bazı bahçe görevleri, dokuları hissetme veya küçük tohumları veya narin bitkileri dikkatlice kavrama becerisi gerektirir. İnce, sıkı ve esnek eldivenler bu aktiviteler için en iyi sonucu verir. Kısmen nitrile batırılmış esnek, sentetik ve örgü kumaşlı eldivenler genel bahçe işleri için mükemmeldir. Tek kullanımlık eldivenlere kıyasla dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım olanağı sağlayan bu modeller gerektiğinde yıkanıp kurutulabilir. Hafif ancak dayanıklı, nitril kaplı eldivenler genellikle çeşitli renklerde gelir ve uygun fiyatlıdır. Böylece ihtiyacınız olduğunda birkaç çifti elinizin altında bulundurabilirsiniz. Günlük bahçe işleri için deri ya da sentetik deri eldivenler de mükemmel bir seçimdir ve genellikle bir sezondan fazla süre dayanır. Hafif pamuklu kumaşlar uygun fiyat avantajına sahip olsalar da, bahçe işlerinizi yaparken çabuk ıslanabilir ve kısa ömürlü olabilir.

Bahçe Düzenlemesi Yapmak için En iyi Eldivenler

Bahçenizde taş ya da tuğla gibi malzemelerle çalışmayı planlıyorsanız, parmak uçlarınız için ekstra koruma sağlayan, sert peyzaj malzemeleri ya da çakıllara karşı dirençli bahçe eldivenlerine ihtiyacınız olacaktır. Sert malzemelerle çalışırken eldivenin elinize uyum sağlaması uyum önemlidir. Öte yandan dayanıklılık ve kapsamlı koruma elde etmek için el becerisinden biraz ödün vermeniz gerekebilir. Bahçe düzenleme ve peyzaj uygulamalarında parmak eklemleri, parmak uçları ve avuç içleri için ekstra koruma sağlayan ayarlanabilir veya sıkı elastik bilekleri olan eldiven modellerini tercih edebilirsiniz. Deri ya da sentetik deri bahçe eldivenlerinin yanı sıra iş eldivenlerini de bu görevler için kullanabilirsiniz.

Soru 1: Budama ve dikenli bitkilerle çalışmak için en iyi eldiven nasıl seçilir?

Cevap 1: Dikenli bitkileri budarken veya ayıklarken uzun bir çift budama eldivenine ihtiyacınız olabilir. Ön kolunuzu korumak için uzun bir manşete sahip olan bu eldivenler genellikle güçlendirilmiş avuç içi veya parmak uçlarına sahiptir. Budama eldiveni satına alırken ince deri ve kumaş seçeneklerinde kaçınmalı, malzemenin delinmelere direnecek kadar dayanıklı ve sert olduğundan emin olmalısınız.

Soru 2: Pestisit uygulaması için en iyi bahçe eldiveni nasıl seçilir?

Cevap 2: Emici olmayan eldivenler, bahçenizde güvenli pestisit ve herbisit uygulaması yapmak için ihtiyacınız olan temel ekipmanlardır. Bahçe kimyasalları ile çalışırken avucunuzun yanı sıra elinizin arkasını da koruyan lateks veya neopren kaplı eldivenler veya nitril kaplı eldivenleri tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bahçe Eldiveni Fiyatları

142 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Beybi Bahçe Eldivenleri
  2. Liber Pazarlama Bahçe Eldivenleri
  3. Brp Bahçe Eldivenleri
  4. Starline Bahçe Eldivenleri
  5. Handy Bahçe Eldivenleri
  6. Oregon Bahçe Eldivenleri
  7. Pack Bahçe Eldivenleri
  8. Skygo Bahçe Eldivenleri
  9. Transformacion Bahçe Eldivenleri
  10. Demir Bahçe Eldivenleri
  11. Gross AVM Bahçe Eldivenleri
  12. Pazariz Bahçe Eldivenleri
  13. UGR Bahçe Eldivenleri
  14. 2G Bahçe Eldivenleri
  15. Alhas Bahçe Eldivenleri
  16. BEZE Bahçe Eldivenleri
  17. Bosch Bahçe Eldivenleri
  18. Fafatara Bahçe Eldivenleri
  19. Gardena Bahçe Eldivenleri
  20. Go İthalat Bahçe Eldivenleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483601/453962/34002515
Başa dön