Bahçe Gizleme Ağları

Bahçe ağı olarak da adı geçen ancak en çok gölgelik file olarak kullanıcılar tercih ettiği bu ürün modeli sıklıkla satın alınıyor. Güneşe karşı koruyucu olma özelliği taşıyor. Birbirinden farklı modelleri ile piyasaya sunulan bu ürün açık alanlarda kullanılıyor. Bahçelerde gölgelik fileler, özellikle hassas cilde sahip kişiler için sıklıkla tercih edilen ürün modelleri arasında yer alıyor. Özellikle bahçesi bulunan evlerde sıklıkla dışarı çıkılıyor. Bahçe, teras, balkon ya da herhangi bir açık alan da güneş ışınlarının zararlı etkilerinden kurtulmak için gölgelik file modelleri kullanıcıların imdadına yetişiyor. Takip olduğu özellikler ile güneş ışınlarının doğrudan kişinin yüzüne yansımasının önüne geçiyor. Kumaş yapısı ile gölgelik özelliğe sahip olmasının yanı sıra teraslarda da pek çok kullanım avantajı sağlıyor. Özellikle akşamları parlak bir şekilde yıldızları izlemek keyfini kullanıcıların imkanına sunuyor. Gölgelik file modelleri birbirinden farklı özellikle tasarlanıyor. Renk seçenekleri kullanıcıların beğenisine sunularak tercih ediliyor. Ayrıca file boyları farklı şekillerde tasarlanarak her kullanıcının ihtiyacını yönelik oluşturuluyor. Birbirinden farklı ürün modellerini inceleyerek tercihleriniz doğrultusunda bir karara varabilirsiniz.

Gölgelik File 

Gölgelik file günlük hayatta sıklıkla kullanılan ürün modelleri arasında bulunuyor. Kullanıma basit ancak kendisi işlevsel olan bu ürün, pek çok kullanıcıya kullanım konforu sağlıyor. Güneş ışınlarından pek çok kullanıcıyı koruyarak dışarıda rahatlıkla oturabilme imkanı tanıyor. Bunun yanı sıra yağmurlu ya da rüzgarlı havalarda da kullanıcıların bu hava koşullarında kendilerini korumaları için yardımcı oluyor. Birbirinden farklı hava koşullarına uyum sağlayan gölgelik file ürünü, her kullanıcının ihtiyacına yönelik pek çok ürün yelpazesiyle kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Birçok kullanıcının güneşe karşı yüzünde cilt lekeleri oluşabilir. Bunun önüne geçmek için satın alınan gölgelik file kullanımı ile güzel havaların tadını çıkarma imkanı elde edilebilir hale geliyor. Aynı zamanda gölgelik file ile ısıyı koruma imkanı da sağlanarak kullanıcılara pek çok avantajından faydalanma imkanı sağlanıyor. Birbirinden farklı kumaşlar ile üretilen ürün modelleri kullanıcıların tercihlerine göre satın alınıyor. Farklı markaların sunduğu ürün özellikleri ürünlerin sahip olduğu kaliteye göre uzun süreli kullanım vaat ediyor.

Gölgelik File Modelleri 

Gölgelik file modelleri pek çok etkene göre değişkenlik gösteriyor. Duvara geçirme özelliği barındıran bahçe filesi modelleri de kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu şekilde satışa sunulan ürün modeli dışarıdan bakıldığında herhangi bir şekilde evin içerisinin görünmesine engel oluyor. Bu da kullanıcılara özel mahremiyet alanı sağlayarak kullanıcı memnuniyeti oluşturuyor. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile oluşturulan ürün modelleri genellikle ürünün sahip olduğu ebat ve boyutlara göre değişkenlik gösteriyor. Balkon için gölgelik file modelleri, her balkonun ölçülerine göre özel olarak tasarlanıyor. Aynı zamanda bahçe telleri üzerine örtülen file modelleri de kullanıcıların tercih ettiği ürün çeşitleri arasında bulunuyor. Bu ürün modelleri içerisinde bulunan 4 kenarı şeritli ürün modeli, dayanıklı yapısı sebebiyle kullanıcılara uzun süreli kullanım vaad ediyor. Birbirinden farklı tasarlanan gölgelik file modelleri aynı zamanda gölgeleme oranına göre de farklı ürün yelpazesine ayrılıyor. %35 ile %95 oranına kadar gölgeleme özelliğine sahip fileler kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu ürün modelleri kullanıcıların güneş ışınlarından rahatsız olma seviyelerine göre değişkenlik göstererek satın alınıyor. Bazı kullanıcılar ayrıca rüzgardan da rahatsız olarak bunun için çözüm yolları arayabiliyor. Bu sebeple çit rüzgar filesi olarak tasarlanan ürün modeli, rüzgardan rahatsızlık duyan kullanıcılar için biçilmiş kaftan oluyor. Renk seçenekleri ile kullanıcıların estetik tarafına da hitap eden gölgelik file modellerini ihtiyacınıza ve kriterlerinize uygun olacak şekilde görüntüleyerek tercih edebilirsiniz.

Gölgelik File Kullanım Alanları Nelerdir? 

Gölgelik filenin birbirinden farklı kullanım alanları bulunuyor. Bahçe, park, basketbol sahası, futbol sahası, sera, tenis kortu ve diğer pek çok açık alanda kullanılan bu ürün modelleri, zararlı güneş ışınlarından kullanıcıları korumaya yarıyor. Olumsuz hava şartları içinde kullanıma hazır hale getirilen gölgelik fileler, bazı otoparklarda da kullanılan bir ürün modeli olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Tarlalarda gölgelik fileler ile bitkilerin üzeri örtülerek pek çok hava şartından etkilenmesinin önüne geçebiliyor. Aynı zamanda inşaat sektöründe de hava şartları sebebiyle tercih edilen gölgelik file modelleri pek çok kullanıcıya avantaj sağlıyor. Bu ürün modelleri kullanım alanlarına göre farklı model aralığına sahip olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Seralarda ise çadır şeklinde oluşturulan gölgelik file modelleri tercih edilerek bitkilerin hava şartlarından etkilenmesinin önüne geçiliyor. Açık alanları pek çok etkenden muhafaza ederek farklı modellerle oluşturulan gölgelik fileler, birçok şekilde kullanıcıların işlerini kolaylaştırıyor.

Gölgelik File Nasıl Takılır? 

Gölgelik file nasıl takılır sorusu pek çok kullanıcının merak ettiği sorulardan biri oluyor. Gölgelik fiilleri kullanılacak alanın büyüklüğüne göre gölgelik file tercih ediliyor. Bu file çit ya da duvar üzerine kurulumu basit bir şekilde gerçekleştiriliyor. Gölgelik filenin gerdirilerek kurulması gerekiyor. Montaj işlemi oldukça basit olacak şekilde gerçekleştiğinden kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlanıyor. Gölgelik fileler dayanıklı ve kaliteli ürünlerden üretildiği için aşınmaya karşı oldukça dayanıklı gösteriyor. Gölgelik filenin üzerine örtüleri sabitleştirdikten sonra ürün kullanıma hazır hale geliyor. Bu ürün modelleri uzun süreli kullanımlar sırasında toz veya kir biriktirebilir. Ürünü su ile ya da nemli bir bez yardımı ile temizleyerek daha hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürün modelleri tek kullanımlık olmadığı gibi yıkanabilir özellik taşıması sebebiyle uzun süreli kullanım vaat ediyor.

Çit Örtüleri 

Çit örtüleri pek çok çeşitlilikte üretilerek kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Genellikle bahçede kullanılan bu ürün modeli, pek çok geniş alanda kullanıcılara rahatlıkla kullanma imkanı tanıyor. Kaliteli ve dayanıklı yapısı sebebiyle darbelere karşı dayanıklılık gösteriyor. Bununla beraber evlerin ya da bahçelerin dışarıdan görünümünü engelleyerek hırsızlara karşı koruma sağlıyor. Bununla birlikte hava koşulları için bulunulan ortamın korunmasına olanak sağlayarak tercih sebebi haline geliyor. Renkli pek çok kumaş ile üretilen çit örtü modelleri, hafif bir yapıya sahip olmaları sebebiyle kullanıcılara kullanım konforu sağlıyor. Aynı zamanda kurulumu basit bir ürün olması sebebiyle herhangi bir zorluk yaşatmıyor. İşlevsel bir ürün olduğu için hava şartlarının yanı sıra hırsızlara karşı da bir önlem amacıyla kullanılabilir bir ürün oluyor. Genelde yeşil ya da beyaz renk tonları ile oluşturulan ürünler, farklı model aralığıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Gölgelik oranına göre değişkenlik gösteren ürün modelleri, kullanıcıların tercihlerine göre satın alınıyor. Ürünün kalitesi, esnek yapısı, ürünün boyutu, renk seçeneği ve diğer pek çok etken ürünlerin fiyat aralığına doğrudan etki ediyor. Beğendiğiniz çift örtüleri modellerini inceleyerek tercihleriniz doğrultusunda satın alabilirsiniz.

Gölgelik File Avantajları 

Gölgelik filenin pek çok avantajı bulunuyor. Öncelikle güneş ışınlarının doğrudan yüze vurulmasını engelliyor. Bununla birlikte bazı modellerinde bulunan özellikler ile kendiliğinden açılıp kapanma imkanı elde ediliyor. Seralarda kullanılan çadır formundaki gölgelik fileler, bitkilerin sağlıklı bir şekilde hava şartlarından etkilenmeyerek büyümesine imkan tanıyor. Aynı zamanda açık alanların daha düzenli ve tertipli bir görünüme sahip olmasına yardımcı oluyor. Rüzgarın vuruş hızının önünü keserek kullanıcıların kendilerini konforlu hissetmesine olanak sağlıyor. Delikli yapıya sahip gölgelik file modelleri, hava sirkülasyonu sağlayarak temiz havanın solunmasına yardımcı oluyor. Ayrıca bu ürünler dışarıdan ev içerisinin görülmesine engel olarak mülkiyetlerin korunmasına imkan tanıyor. Aynı zamanda bu durum hırsızlar içinde evin korunmasına yardımcı olarak işlevsellik sağlıyor. Birbirinden farklı avantajlı kullanımları ile satın alacağınız gölgelik filenin keyfine varabilirsiniz.

Gölgelik File Satın Alırken Neye Dikkat Etmeli? 

Gölgelikleri satın alırken öncelikle dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunuyor. Bunlardan biri gölgelik fileyi kullanabileceğiniz alanın ölçüsüne dikkat etmeniz gerekiyor. Alanın genişliğine uygun file modelleri arasında tercih yapmanız büyük önem arz ediyor. Bununla birlikte ürünlerde bulunan gölgelik oranına dikkat ederek file tercihinde bulunmanız lazım geliyor. Güneş ışınlarından rahatsız olma seviyenize göre gölgelik oranını yüksek ürün modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Ayrıca kullanım ihtiyacına ve alanlarına göre değişik formlarda üretilen gölgelik file modelleri bulunuyor. Sera için çadır formunda bulunan file modellerini tercih edebilir iken bahçe için ise birbirinden farklı çit örtülerine göz atabilirsiniz. Verilen bu püf noktalarına dikkat ederek beklentilerinizi karşılayan ürün modelleri arasında ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

En Ucuz Gölgelik File Fiyatları 

En ucuz gölgelik file fiyatları, pek çok etkene göre değişkenlik gösteriyor. Ürünün markası, tasarımı, özelliği, gölgelik oranı, kalınlığı, oluşturulduğu kumaş türü ve diğer pek çok unsur doğrudan fiyat farkına etki ediyor. Aynı zamanda ürünün boyutları da fiyat farkına etki eden bir diğer unsurlardan olarak söylenebilir. Hepsiburada, en popüler online alışveriş platformlarından biri olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Birbirinden farklı geniş ürün yelpazesi farklı seçenekler ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Bu şekilde kullanıcıların beklentilerini karşılayan ürün modellerini tespit edebilmesi oldukça kolaylaşıyor. Bu platform üzerinden gölgelik file modellerini istediğiniz markaya ve özelliğe göre filtreleme imkanı elde edebilirsiniz. Bulunmasını istediğiniz özellikleri belirleyerek sadece bu özellikleri barındıran ürünleri sayfanıza düşürme olanağına erişebilirsiniz. Fiyat filtresi özelliği ile gölgelik file için ayıracağınız bütçe aralığını minimum ve maksimum olacak şekilde sınırlandırabilirsiniz. Sadece sınırlandırdığınız bütçe aralığına uygun gölgelik file modellerini görüntüleyerek hem bütçe hem de zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ürünler aynı zamanda fiyatlandırma açısından azalandan artana ya da artandan azalana olacak şekilde listelenebilir. Bu platformun sunmuş olduğu kolaylıkla ürün araştırması yaparken pek çok avantaj elde edebilirsiniz. Ürünleri hem fiyat hem de kalite açısından mukayese ederek ihtiyacınız doğrultusunda bir karara varabilirsiniz.

Gölgelik File Kullanıcı Tavsiye ve Yorumları 

Deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumları ürün tercihinde bulunurken pek çok kullanıcıya yardımcı oluyor. Ürünle ilgili yapılan yorumlar, kullanım detaylarına ilişkin analizler ve diğer pek çok unsur kullanıcıların satın alacağı ürünle ilgili detaylı bilgi sahibi olmasına olanak sağlıyor. Bununla beraber ürün araştırması yaparken kullanıcılarının zihninde bazı soru işaretleri oluşuyor. Deneyimli kullanıcıların ürünle ilgili tecrübe ettiği kısımlar kullanıcıların kafalarındaki soru işaretlerini gidermede büyük ölçüde katkı sağlıyor. Hepsiburada deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumları eşliğinde en çok beğenilen ve satın alınan ürünleri öne çıkanlar kategorisinde kullanıcıların hizmetine sunuyor. Gölgelik file satın alırken kullanıcıların tavsiye ve yorumlarını dikkate alabilirsiniz. En çok beğenilen ve satın alınan ürün modellerini öne çıkanlar kategorisinde listeleyebilirsiniz. Bu ürünleri değerlendirerek kullanıcıların yorum ve beğenileri eşliğinde ihtiyacınıza uygun ürünler arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. 

Gölgelik File İndirim ve Kampanyaları 

Çeşitli gün ve haftalarda birbirinden farklı indirimleri ve kampanyaları Hepsiburada ile keşfedebilirsiniz. Bu platformun bildirimlerine izin vererek gerçekleştirilen indirim ve kampanyalardan anında haberdar olma imkanı elde edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bahçe Ağı Fiyatları

2156 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Yükseklik
Toplam 51 / 2156 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?