Bahçeli ev ve geniş açık alanlara sahip iş yerlerinde kullanılabilen bahçe ağlarıyla mülkiyetine sahip olduğunuz bölgeyi yabancıların girişine karşı koruma altına alabilirsiniz. Hem iç kısmın görülmesini önlemek hem de hırsızlara karşı önlem oluşturmak için de ideal olan bu ürünler bahçe ağı fiyatları bakımından kullanıcıların ekonomik tercihlerde bulunabilmesine de olanak tanır. Kaliteli dikişleri sayesinde hem kesici cisimlere hem de açık havadaki yıpratıcı etkilere karşı dayanıklılık kazanan bahçe ağı çeşitleri alternatif renklerle tasarlanmıştır. Yağmur ve rüzgâr gibi hava olaylarına karşı yapılarını uzun süre korumayı başaran ve renkleri canlılıklarını sürdüren kumaşlarla imal edilen bahçe ağları, dekorasyonu geliştirmeye de yardımcı olur. Hafif olmaları ve suyu içlerine çekmemeleriyle kullanıcılarını memnun eden ürünler farklı ebatlardaki seçeneklerle kullanımınıza sunulur. Bahçenin yanı sıra balkonlarda korkuluklara sarmak için de yararlanabileceğiniz branda modelleri işlevsel bir kullanım yaşatır. Desenleriyle sempatik bir tasarım oluşturan brandalar kesilerek uygun uzunlukta ayarlanabilir.

Dayanıklı ve Zarif Kumaşlarla İmal Edilen Ürünler

Bahçe ağı modelleri arasındaki brandalar pamuklu kumaşlarla üretilen modellerle dayanıklı ve yumuşak bir yüzey oluşturur. Gölge oluşturmak için de kullanılabilen bu ürünler sayesinde balkonunuzdaki demirlerin art kısmında serinlik yaratan gölgeler elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bahçe demirlerinde de kullanılabilen branda kumaşları siz bahçenizde sandalyenizde otururken güneşin açısına göre çeşitli uzunluklarda gölgeler elde edebilmenizi sağlar. Arka bölümü göstermeyen kalın kumaşlar sağlam yapılarıyla darbelere ve dış koşulların yarattığı çeşitli zorluklara karşı güvenli bir yapı taşır. Metal delikler oluşturabilmek için de ideal olan ham kumaşları sipariş ederek dilediğiniz sıklıkta delikler elde edebilirsiniz. Bu delikler aracılığıyla kumaşı dilediğiniz noktaya gerip bağlayarak kusursuz bir görüntü oluşturabilirsiniz. Gerginliğe karşı dayanıklı kumaşlar bahçe ve balkon demirlerini başarıyla kapatır ve sarkma sorununa yol açmaz.

İşlevsel Kullanım Olanağı Sunan Kumaşlar

Bahçe çitlerinde tel örgülerde kaplama yapabilmek için geliştirilmiş kalın kumaşlı ürünler aracılığıyla hem rüzgârı kesersiniz hem de evinizin bahçesinin dışarıdan görülebilmesini önleyerek mahremiyet alanını artırırsınız. File brandalar sık dikişli kumaşları sayesinde etkili bir koruma yaratır ve yüksek direnç kazanır. Bahçelerin yola bakan kısımlarından içeriye giren tozları azaltmak için de file kullanılabilir. Örgüleri sayesinde dışarıdan gelip evinize dolan tozları büyük oranda azaltan kumaş fileler hafiflikleriyle pratik bir şekilde taşınır. Delikli yapı rüzgârın kumaşı yıpratma payını azaltırken tozların geçmesine de izin vermez. UV ışınlarına dayanıklı kumaş özelliğine sahip bahçe ağları, renk solmasını da önlemeye yardımcı olur. Gerdiğiniz ağların yarattığı gölgelik alana bahçe masanızı yerleştirerek açık havanın tadını yaz aylarında konforlu bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Çok Yönlülük Sağlayan Ağlar

Balkon ve bahçelerden kafeterya ve çay bahçelerine kadar oldukça geniş bir hizmet alanında kullanım olanağı sunan kumaşlar sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı yapılarıyla yıl boyu verimli bir şekilde kullanılabilir. Aynı zamanda inşaat halindeki binalarda gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda ortaya çıkan tozları minimize etmek için de file gerebilirsiniz. Seracılık yapan çiftçiler yoğun güneşten ya da yağıştan seralarını korumak için kumaş filelerle ağ oluşturabilir. Topladığınız meyveleri kurutmak için de bahçe ağını zemine gererek tüm meyvelerin güvenli bir şekilde tüketime hazır hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Pamuklu modellerin yanı sıra polyester kumaşla üretilen bahçe ağı çeşitleri de bulunur. Branda görevi de gören polyester kumaş desteğiyle arabanızı dolu yağışından koruyabilirsiniz. PVC brandalar su geçirmeyen yapılarına ek olarak yüksek dayanım oranları ve güneşe karşı sağlam kumaşlarıyla da işlevsellik kazanır.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bahçe Ağı Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 2500 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/60000382/34001249