Bahçe Pompası

Pompa Çeşitleri

Farklı alanlarda kullanabileceğiniz pompa çeşitleri ile evinizde ya da denizde yararlanabileceğiniz birçok ürüne sahip olabilirsiniz. Modern teknolojileriyle kullanıcılarına güven veren pompalar, kolay kullanım olanağı yaratan tasarımlarıyla size yardımcı olur. Dalgıçlık yapan kişiler için geliştirilen kirli su pompalarıyla, dalacağınız bölgede kirli suyu kolayca alabilirsiniz. Çamurlu suları, çeşitli atıklara sahip göletleri temizlerken yararlanabileceğiniz kirli su pompaları, kısa sürede çok sayıda yabancı maddeyi sudan temizleyebilmenize olanak tanır. Su düzeyine bağlı olarak pompanızın çalışmasını programlayarak, gölette yer alan suyun miktarı azaldığında ürününüzün çalışmasının otomatik olarak durmasını sağlayabilirsiniz. Taşıma kulpu da bulunan pompalar, arabanızın bagajında güvenli bir şekilde taşıyabilmeniz için uygun özelliklerle dizayn edilmiştir. Paslanmaz çelik malzemeyle üretilen kirli su pompaları, suyun yıpratıcı etkisine karşı son derece dayanıklıdır.

Pompa Çeşitleri Sayesinde Suyu Güvenli Şekilde Kullanın

Basınçlı pompalar suyu etkili bir şekilde değerlendirebilmeniz için gelişmiş özelliklere sahiptir. Bahçenizde çiçeklerinizi sularken yararlanabileceğiniz basınçlı püskürtücü modelleriyle kısa bir sürede sulama işlemlerini tamamlayabilirsiniz. İlaçlama yaparken de yararlanabileceğiniz basınçlı püskürtücüler, hazne kısmında yer vereceğiniz sıvıların çevreye yayılmasını kolaylaştırır. Püskürtme mandalı bölümüyle ergonomi yaratan pompalar, gerekli miktarda püskürtme yapabilmenizi sağlar. Hidroforlarda kullanabileceğiniz ürünlere de pompa modelleri  arasından erişebilirsiniz. Hidroforunuzun basınç seviyesini kontrol edip ayarlayabileceğiniz kontrol cihazları, kolay montaj özelliğiyle size zaman kazandırır. Saatli kontrol cihazları, su basıncındaki değişimi yakından takip edebilmenize imkân tanır. Kullanışlı pompalar içerisinde bulunan köpük yapıcılarla yoğun köpükler elde edebilirsiniz. Arabanızı ya da evinizin çeşitli noktalarını temizlerken köpük yapıcı kullanmanız size zaman kazandırır. Sıvı düzeyi göstergesi de bulunan köpük yapıcılar, deterjanınızla suyu bir araya getirir.

Suyu Güvenli Bir Şekilde Kontrol Edin

Yoğunluğu düşük sıvıları aktarırken kullanabileceğiniz borular, özel tasarımlarıyla sıvı kaybı yaşamadan aktarım işlemini gerçekleştirebilmenize yardım eder. Emme ve aktarma borusu gibi parçalar, pompalama hacmini artırarak işlerinizi hızlandırır. Hidrofor aksesuarları, evinizde ya da iş yerinizde sorunsuz bir şekilde su ihtiyacınızı karşılayabilmenize yardım eder. Yıpranan ya da bozulan hidroforunuzun su tankını değiştirerek ürününüzün problemsiz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Yüksek emiş gücüne sahip olan su tankları, hidroforunuzun basınçlı su desteği sağlamasını kolaylaştırır. Jet pompaları, kendinden emişli modellerle suyu verimli bir şekilde kullanabilmenize olanak tanır. Sulama işlemlerinde yararlanabileceğiniz jet pompaları, bahçenizde geniş bir alanın su ihtiyacını karşılayabilmenize katkı sağlar. Pistonlu tasarıma sahip olan el pompaları da hem bahçe sulamasında hem de çeşitli işlemlerde size avantajlı bir kullanım desteği yaratır. Düşük ağırlıklı el pompaları, su içerisinde hava basabilmeniz için ideal niteliklerle tasarlanmıştır.

Soru 1: Temiz Su Pompaları Ne İşe Yarar?

Cevap 1: Havuz, göl, gölet gibi alanlardaki temiz sularla kirli suları birbirinden ayırabilmek için dalgıç pompalarından yararlanabilirsiniz. Suyu hızlı bir şekilde tahliye edebilen temiz su pompaları, kablolarını sarabilmeniz için uygun bir gövde tasarımına sahiptir. Acil durumlarda temiz su tahliyesini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek su birikintilerinde çeşitli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Soru 2: Pompa Çeşitleri Nelerdir?

Cevap 2: Temiz ve kirli su tahliyesi için üretilen pompalarla su birikintilerini dalgıçlık işlemleri için uygun hale getirebilirsiniz. İlaç pompaları, dayanıklı hazneleri ve püskürtme özelliği sağlayan yapılarıyla bahçenizdeki çiçekleri sağlıklı tutabilmenize yardım eder. Bahçe pompaları, basınç desteği yaratarak suyunuzu daha tazyikli bir şekilde kullanabilmenize katkıda bulunur.

Soru 3: Devridaim Pompalarının Yarattığı Avantajlar Nelerdir?

Cevap 3: Bahçenizde sulama işlemlerini hızlı ve düzenli bir şekilde gerçekleştirebilmek için devridaim pompalarını kullanabilirsiniz. Su girişi ve su çıkışı için uygun olan bağlantı noktaları suyunuzu bahçenizin farklı noktalarına ulaştırabilmenizi sağlar. Ayak butonu bulunan devridaim pompalarını eğilmeden çalıştırıp durdurabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pompa Çeşitleri

1315 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1315 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/452384/60003740