Banyo Boy Dolap

Havlular, temizlik malzemeleri, kozmetik ürünleri ve daha nice temel bakım ürünlerimizi bir arada toplayan banyo boy dolapları kullanım kolaylıklarıyla evimizin baş aktörlerinden birine dönüşürler. Banyolarda kullanım alanı açan aynı zamanda tasarımlarıyla da göz dolduran boy dolapları ihtiyacınız olandan fazlasını sunar.

Hem Uzun Ömürlü Hem de Kaliteli

Yeni dönem her banyonun vazgeçilmezi olan banyo boy dolapları inovatif ve teknolojik gelişmelerle de oldukça uyumlu yol alır. Her kullanıcısına hijyen ve kalitenin ön plana çıktığı çeşitli modellerini sunar. Sağlam yapısıyla yoğun nem ve buharın olduğu banyolar için oldukça dayanıklıdırlar. MDF gövdesi sayesinde kullanım dayanıklılığı  yükselir. Genelde boyalı bir şekilde satılan banyo boy dolabı, akrilik veya membran kaplama gibi dışarıdan gelebilecek darbelere dayanıklı tasarlanmıştır. Ayrıca bu boya çeşitleri Dünya Sağlık Örgütü tarafından da onaylıdır. Bu antibakteriyel özelliği sayesinde banyo boy dolabınızı hastalık edici mikroplara karşı korur.

Şık Bir Tasarım, Kullanışlı Bir Ürün

Fonksiyonelliğiyle dikkat çeken banyo boy dolaplarını banyo duvarınıza kolaylıkla sabitleyebilirsiniz. Bununla birlikte paslanmaz krom ya da plastik ayaklara sahip olan banyo boy dolabınızı, banyo zemininizin üzerine pratik bir şekilde de oturtabilirsiniz. Bu sayede dolabınızın su ile temasını da en aza indirmiş olursunuz. Kullanım kolaylığı kadar tasarımlarıyla da dikkat çeken banyo boy dolapları geniş model yelpazesiyle göz doldurur. Parlak, eskitme, pastel, vintage ve daha birçok tarzlarda tasarlanan dolap çeşitleriyle banyonuza estetik değer katar. Zarif ve şık tasarımlarıyla banyonuzu yaşayan mekânlar haline getirir.

Banyo Boy Dolabı Alırken Bilinmesi Gerekenler

Beğendiğiniz dolabı banyonuza koyacağınız için yapıldığı malzemeye dikkat etmelisiniz. Banyo boy dolabınızı uzun yıllar sağlam bir şekilde kullanmak istiyorsanız, suya ve rutubete dayanıklı olanlarından seçmelisiniz.

Dolabınızın kullanımına kadar şıklığına da önem veriyorsanız, banyonuzun fayanslarıyla uyumlu bir renk seçmelisiniz. Ayrıca zıt renklerin uyumundan da faydalanarak banyonuzda oldukça zarif, kontrast renk geçişleri oluşturabilirsiniz.

Dekorasyon modasını sürekli takip ediyorsanız banyonuz için özel tasarım boy ve asma dolaplar sizin için ideal bir fikir olacaktır.

Eğer banyonuz küçük ise boy dolabınızı alırken aynalı olanlarından tercih edebilirsiniz, böylece banyoda alan açmış olursunuz. Ayrıca çift kapaklı banyo boy dolaplarındansa tek kapaklı banyo boy dolapları sizin için doğru bir seçim olacaktır.

Kalabalık bir aileye ve çok fazla eşyaya sahipseniz, banyo boy dolabınızın çok amaçlı kullanıma uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Raf ve çekmeceleri çok olan modellere yönelebilirsiniz.

Banyo boy dolabınız işlevselliğiyle ön plana çıksın diyorsanız, altı dolap üstü boy dolabı olan modeller sizin için iyi bir fikir olabilir.

Gözünüzden Kaçmaması Gerekenler

Az raflı ama kullanışlı bir banyo boy dolabı istiyorsanız, rafları derin olan dolapları tercih edebilirsiniz.

Banyo boy dolabınızı almadan evvel mutlaka, koyacağınız yerin en ve boy cinsinden ölçümünü yaparak alacağınız dolapla karşılaştırma yapınız.

Dolabınızın kolay temizlenebilir olmasına dikkat etmeli, kimyasalı yüksek deterjanlarla temizlemekten kaçınmalısınız.

Banyo boy dolabınızın suya, neme, buhara dayanıklı menteşe, kulp ve vidalardan imal edilmiş olmasına dikkat ediniz.

Banyo boy dolabınızın temizliği sırasında bazen çizilmeler ya da zedelenmeler oluşabilmektedir. Bu durumların önüne geçebilmek için dolabınızı fazla kuvvet uygulamadan temizlemelisiniz. Bununla birlikte temizlik sırasında yumuşak koton nemli bir havlu kullanmalısınız.

Dolabınıza herhangi bir kimyasal maddenin temas etmesini istemiyorsanız, sirke ve su yardımıyla da kolayca temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Bir su bardağı sirke ve sıcak suyu karıştırın, bu karışımı yumuşak dokulu bir bezle ıslatarak banyo boy dolabınızı gönül rahatlığıyla silebilirsiniz.

Banyo Boy Dolabı Fiyatları

Temizlik ürünleri ve tüm banyo malzemeleri evin hem en gerekli hem de en karışıklık yaratan ürünleri oluyor. Hijyenik ürünler için en uygun ortam banyolar oluyor ve bu noktada banyoları organize etmek zorlaşıyor. Böyle zamanlarda banyo dolapları evinizin en önemli haline geliyor. İhtiyacını hissettiğiniz çeşitteki banyo dolapları sayesinde banyoda işinize yarayacak tüm eşyalarınızı düzenleyebilir hale geliyorsunuz.

Klasik Boy Dolabı

  • Çok fazla çeşide sahip olan boy dolapları ihtiyaçlarınıza büyük oranda hizmet ediyor. İster tek kapılı ister çok kapılı, raflı ya da rafsız hangi türde boy dolabına ihtiyaç duyuyorsanız ona ulaşabiliyorsunuz.
  • Çoklu raflardan oluşan banyo dolabı ile temizlik ürünlerinizi ve havlularınızı farklı raflarda kategorize ederek saklamanız mümkün hale geliyor. Aynı zamanda dilerseniz kişisel bakım malzemelerinizi de banyo dolabınızda saklayarak düzeni sağlayabiliyorsunuz.
  • Rafsız boy dolaplarında dilerseniz paspaslarınızı saklayabiliyorsunuz. Uzun yapıdaki malzemeleriniz için ideal olan bu dolaplar ile bu gibi malzemeler odanızda daha fazla yer kaplamıyor. Aynı zamanda süpürgenizi de koyarak fazlalık görüntüsünü ortadan kaldırabiliyorsunuz.
  • İhtiyaç duymanız halinde boy dolabı alt modülünü kullanarak çamaşır makinenize alan açabiliyorsunuz. Bu sayede oluşturduğunuz tek alanda beyaz eşyanız da dahil olmak üzere çok fazla eşyayı organize etme fırsatı buluyorsunuz.
  • Klasik boy dolaplarını banyoda kullanabileceğiniz gibi mutfakta da kiler dolabı olarak kullanabiliyorsunuz. Bu sayede tüm erzaklarınızı tek dolapta tutarak düzenlemeniz kolay hale geliyor.

Çamaşır Sepetli Boy Dolabı

Kimi banyo alanları oldukça küçük olabiliyor. Bu yüzden küçük alanlara çok şey sığdırmak da oldukça zorlaşıyor. Bu noktada çok amaçlı dolaplar özellikle küçük banyoların kurtarıcısı olurken büyük banyolar için de alan açarak daha ferahlatıcı olabiliyor. Eğer eşyalarınız fazla ise ve çamaşır sepetine ayrı bir alan ayırmak istemiyorsanız çamaşır sepetli boy dolapları sizin için ideal bir ürün oluyor. Üst raflara temizlik ürünlerinizi, havlu ve tuvalet kağıdı gibi gerekli malzemelerinizi koyarken alt kısımda bulunan çamaşır sepetinde kirli çamaşırlarınızı saklayabiliyorsunuz. Böylece hem farklı kategorideki birçok eşyanızı bir alanda organize edebiliyorsunuz hem de görünmesini tercih etmediğiniz eşyaların kalabalığından kurtuluyorsunuz. Dilerseniz çekmeceli olan modelini tercih ederek daha fazla alana da sahip olabiliyorsunuz.

Eğer yalnızca çamaşırlarınız için bir alana ihtiyacınız var ise çamaşır dolapları özellikle kirli çamaşırlarınız için alan açmanıza olanak tanıyor. Üstündeki bölmeden çamaşırınızı atabileceğiniz şekilde tasarlanan bu ürün, içindeki sepet yardımıyla dağılmadan bir arada bulunabiliyor ve gerekli olduğunda sepeti çıkarıp çamaşırlarınızı ayıklamanıza yardımcı oluyor.

Banyo Dolap Setleri

Dolap setleri ile banyonuzda yer almasını istediğiniz her türlü malzemeyi organize etmeniz daha da kolaylaşıyor. Bu setler ile banyo boy dolabından lavabo altı dolaba ve aynaya kadar her çeşit dolaplı saklama alanına sahip olabilmeniz mümkün oluyor. Kalabalık bir aile iseniz eşya yükünüz de fazla olabiliyor ve onlara yer açmak şart oluyor. Böyle durumlar için ideal olan banyo dolap setleri farklı renk seçenekleri ile size tercih imkanı sunuyor. İster beyaz ister kahve ve diğer tüm renk seçenekleri ile banyonuza ait diğer bölümler ile uyumu yakalayabilirsiniz.

Duvar Dolabı

İhtiyacınız olan şey küçük bir dolaptan ibaret ise ve yer kaplamasını istemiyorsanız duvar dolaplarını tercih ederek zeminde kaplayacağınız alandan tasarruf edebiliyorsunuz. Duvara monte ederek kullanacağınız bu ürün ile ister raflı ister kapaklı olmak üzere istediğiniz çeşitte ve ebatta bulmanız mümkün oluyor. Duvar dolaplarını klozet ya da çamaşır makinesinin üstüne monte ederek daha rahat bir kullanım alanı oluşturabilirsiniz.

Banyo Boy Dolabı Fiyatları

Boy dolabı fiyatları bulunduğu ebatlara ve iç hacmine göre farklı fiyat özellikleri gösterebiliyor. Banyo dolaplarının kullanım özelliklerine ve malzemesine göre fiyat skalası oluşabiliyor iken set haline geldiğinde fiyat aralığı da ona göre farklılık gösterebiliyor. Mesela küçük ebatlarda ya da tek dolaplı sade bir model ile çok çekmeceli, farklı teferruatlara sahip banyo boy dolapları arasında farklı fiyatlar söz konusu olabiliyor.

Mutfak ve banyolarınızda bulunan tüm eşyalarınızın organize edilmesine ihtiyaç duyuyorsanız onlarca çeşit boy dolaplarına siz de bir göz atın.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Banyo Boy Dolabı Fiyatları

352 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 352 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?