Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Batex
Batex Çok Amaçlı Paslanmaz Çelik Eldiven

Batex Çok Amaçlı Paslanmaz Çelik Eldiven

Batex
261,75 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003349/60002015

Dayanıklılığı ile kullanıcılarına maksimum verim yaratmayı başaran Batex çok amaçlı paslanmaz çelik eldiven ile beraber elinizi keskin cisimlere karşı koruyabilirsiniz. Kesici aletleri kullanırken boştaki elinize giyebileceğiniz bu pratik aksesuar sayesinde iş güvenliği elde edebilirsiniz. Ürünün ergonomik özellikler taşıyan gövdesi, eldiveni kısa bir sürede giyip kesim işlemlerine hemen başlayabilmenize yardımcı olur. Esnekliği sayesinde kullanıcılarının hareket kabiliyetini koruyan bu ürün, elinizi rahatça yönlendirebilmeniz için elverişli özellikler taşır. Parmak hareketlerinizi kısıtlamadan bıçak, makas, testere gibi ürünleri emniyetli şekilde kullanabilmek için Batex’in geliştirdiği çelik eldiveni tercih edebilirsiniz. Sağlamlığı ile kullanıcılarına güven veren bu ürün, dayanıklı ve kompakt yapısı ile memnuniyet yaratır. Elinizin alt ve üst kısmını güvenle koruyan Batex çok amaçlı paslanmaz çelik eldiven, bilek bölümünü de kapatarak verim sağlar.

CE Belgeli Batex Çelik Eldiven

 • Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmiş olan paslanmaz çelik eldiven, sahip olduğu kaliteyle kullanıcıları için uzun ömürlü bir deneyim oluşturur.
 • Paslanmaya karşı yarattığı dayanıklılıkla dikkat çeken örgü sistemiyle beğeni toplayan eldiven, ıslanma sonucunda oluşabilecek sorunların önüne geçer.
 • Eldiveni saran çelik örgü sistemi minik boşlukları daha kapatarak bıçakların keskin darbelerine karşı sizin için koruma yaratır.
 • Döner hazırlarken keseceğiniz etleri güvenle kesebilmek adına bir elinizde Batex çok amaçlı paslanmaz çelik eldivene yer verebilirsiniz.
 • Kasapların ve bahçe işlerinde çalışan kişilerin güvenliğini arttıran bu aksesuarı inşaat ve atölye ortamında da kullanabilirsiniz.

Ağır Makinelerle Çalışan Kişiler İçin İdeal Olan Batex Eldiven

Zorlu çalışma şartlarına sahip olan ve ağır sanayi kolunda mesaileriniz gerçekleştiren işçiler için geliştirilmiş Batex çok amaçlı paslanmaz çelik eldivenle birlikte elinizi güvenle koruyabilirsiniz. Yaz ve kış mevsimlerinde ve açık ya da kapalı ortamlarda yararlanabileceğiniz aksesuar, kesici ve delici ürünlere karşı dayanıklılık sağlar. Mekanik ürünlerin oluşturabileceği risklere karşı tedbirinizi önceden almak için Batex çok amaçlı eldiveni satın alabilirsiniz. Taşıma kolaylığı da yaratan bu işlevsel aksesuar, katlayarak takım çantanıza yerleştirebilmeniz için elverişlidir. Çalışma ortamınızdaki dolapta ya da iş tulumunuzun cebinde Batex çok amaçlı paslanmaz çelik eldiveni saklayabilirsiniz. Hem gıda sektöründe hem de tekstil sektöründe kullanılabilmeye elverişli olduğu için eldiveninizi farklı işleri yerine getirirken konfor ve emniyet kazanmak adına takabilirsiniz. Dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucunda doğabilecek tehlikeleri bertaraf etmek için yararlanabileceğiniz aksesuar, kavrama kolaylığı yaratan tasarımıyla size destek olur. Dış yüzeyinin çeşitli materyallere kolayca tutunabilmeniz için uygun olması sayesinde Batex çok amaçlı paslanmaz çelik eldiveni verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Batex Paslanmaz Çelik Eldiven ile Cilt Dostu Kullanım

Dokusunun cilt dostu niteliklere sahip olmasından yararlanarak Batex eldiveni keyifli bir şekilde kullanarak kesim gerçekleştirebilirsiniz. Islanmaya dayanıklı olan yapısı ve hava alabilir tasarımı sayesinde eldiveniniz size maksimum konforu ve güvenliği sağlar. Ürünün terleme ve koku oluşumu gibi problemlere karşı da dayanıklılık göstermesinden yararlanarak aksesuarınızı zevkle kullanıp işlerinizi yerine getirebilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcılarına çift yüzlü kullanım imkânı sunan eldiven, hem sağ elde hem de sol elde kullanmak için elverişlidir. Ürünü kısa bir sürede ters çevirerek bu aksesuarı işlevsel şekilde değerlendirebilirsiniz. Böylece işletmenizdeki diğer çalışanların da eldivenden kolayca yararlanabilmesi mümkün hale gelir. Bileklik desteğini de içeren fonksiyonel dizaynı sayesinde eldiveninizi bileğinizin kalınlığına göre ayarlayabilirsiniz. Bu sayede ürünün bileğinizi ne kadar sıkması gerektiğini rahatça belirleyebilirsiniz. Fazla sıkma ya da fazla gevşek kalma gibi sorunları aşabilmeniz için elverişli olan Batex çok amaçlı paslanmaz çelik eldivenle beraber tam konfora ulaşabilirsiniz.


Batex Çok Amaçlı Paslanmaz Çelik Eldiven
 • Tek el için gönderilir (1 adet)
 • Döner yapım aşamalarında, kasaplar için et hazırlıklarında, ağır metal sanayinde kesici makinalarda ve metal işlerle uğraşan ustaların (sprel ve kesici alet kullanan) birebir işine yarayacak ürünümüz metal çelik özelliklidir.
 • Ürün CE belgelidir. 
 • Mekanik risklere karşı koruma sağlar.
 • Kesimhanelerde, kesim riski olan gıda ve tekstil işlerinde tercih edilir.
 • Dikkatsizlikten doğan yaralanmalara son verir.
 • Çift yüz kullanım imkanı ile her iki ele de uygundur.
 • Bileklik kısmı bileğe göre ayarlanabilir.
Adet 1 Adet
Beden 0
Renk Açık Gri
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00001418RS
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön