Gelişen teknoloji ile temizlik bezleri yüksek teknoloji kullanılarak üretilmeye başlandı. Bu bezler tozu ve kiri içine hapsederek kolay ve zahmetsiz temizlik sağlar hale geldi. 1980'li yılların başından itibaren daha ince ve yumuşak elyafların icat edilmesinden sonra üretilmeye başlanan mikrofiber bezler, son 10 yılda daha da gelişti. Nano teknolojinin yardımı ile bezler zahmetsiz ve deterjansız olarak mükemmel temizliği sağlıyor.
Her yerin ışıl ışıl parlaması, temizliğin olmazsa olmaz şartlarından biridir. Bunu sağlamak için teknoloji sizin için çalıştı. Bu sayede en az çaba sarf ederek mükemmel temizlik elde edilmesini sağlayan bezler üretildi. İleri teknoloji ile üretilmiş bezler en az eforla en iyi temizliği sunuyor. Bir kez bu bezlere alıştığınız takdirde mikrofiber bezler elinizden düşmeyecek.
Özellikle de ev temizliğinde camlar için, ocaklar için yerler için hatta toz için fonksiyonel bezler hayatımızın ayrılmaz parçası haline geldi. Aynı zamanda arabayı temiz tutmak için mikrofiber bezler, araba temizliği ürünlerinin ayrılmaz parçası haline geldi. Araba temizliği bezleri, araba camı temizleme bezi ve araba yüzey temizleme bezlerini alırken mutlaka orijinal olup olmadığına da bakmak gerekmekte. Çünkü her bez özel mikrofiber olmayabilir. Bu nedenle bezlerin kaliteli ve güvenilir yerlerden alınması büyük önem taşıyor.
Artık eski kıyafetlerden yapılmış bezleri ya da kırmızı ışıklarda seyyar satıcıların sattığı bezleri attık. Çünkü bunlar saatlerce uğraşıp efor sarf edilerek temizlendi zannettiğiniz eşyalarda toz, çizik ve leke bırakıyor. Kusursuz temizlik için üretilmiş mikrofiber bezi markaları hepsiburada.com farkıyla bezler kategorisinde. Özellikle aradığınız tüm toz bezleri, araba temizlik bezleri, sabun ve deterjan kullanılmadan temizleyen özel bezler ve nano teknolojiyle üretilen bezler hepsiburada.com farkı ve güvencesiyle ayağınıza geliyor.

 

 

Araç Bezi Fiyatları ve Modelleri

246 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Autocsi
  2. Lake Country
  3. Modacar
  4. 3M
  5. Automix
  6. Divortex
  7. Polikur
  8. Sonax
  9. Willer
  10. Würth
  11. 3D
  12. Arexons
  13. Gojo
  14. Simpak
  15. Adam's Polishes
  16. Auto Finesse
  17. AutoCet
  18. Autokit
  19. FDM
  20. Lampa
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20035732/20035733
BAŞA DÖN