Bilfen Okulları'nın alanında deneyimli öğretim kadrosuyla birlikte hayata geçen Bilfen Yayıncılık eğitim yayıncılığında da çocuklara ve gençlere katkı sağlamak üzere çalışmalarını gerçekleştiriyor. Okulda ve sınavlara hazırlık sürecinde ihtiyaç duyulan yardımcı kitaplar ve örnek sorular için Bilfen Yayınları'nın uzman bir ekiple hazırladığı Bilfen Yayınları Sorubankası öğrencilere yardımcı oluyor.

Bilfen Yayınları Sorubankası Modelleri

Bilfen Yayınları Sorubankası modelleri Fen ve Teknoloji, Matematik, Türkçe, Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri ve İngilizce derslerinde başvurabileceğiniz kaynakları içeriyor. Yayınlar ikinci sınıftan on ikinci sınıfa kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunuyor. Derslerinizi okul müfredatıyla eş zamanlı takip edebileceğiniz gibi, konu anlatımları ve fasiküller sayesinde öğrenilenleri bol örnekle rahatlıkla pekiştirebilir ve zihninizde kalıcılığını sağlayabilirsiniz. Seçkin ve kaliteli soruların yoğunlukta olduğu her derse özel ya da tüm derslerin bir arada bulunduğu soru bankalarıyla sınavlara hazırlıkta bir adım öne geçebilirsiniz.

Soru bankası modelleri son derece anlaşılır ve yalın bir dille kaleme alınıyor. Böylece sınav hazırlığınız sırasında veriminiz düşmüyor ve sınavlara girdiğinizde çalışmalarınızın karşılığını tam olarak almanıza imkan tanınıyor. Zorlu sınavlara hazırlık dönemlerinde en önemli nokta, ilgili dersin konularının derinlemesine anlaşılması olarak öne çıkıyor. Bu yayınlar akıcı dili ve çözümlü örnekleriyle size bu olanağı sağlıyor. Konuların yeterince anlaşıldığından emin olunduktan sonra, bol ve kaliteli soru çözümü önemli oluyor. Oldukça yoğun geçen çalışma sürecinde, kaliteli ve incelikle hazırlanmış yayınlara duyulan ihtiyacı Bilfen Yayınları Sorubankası modelleri ile karşılayabilirsiniz. Sınavlarda çıkmış soruların benzer örnekleri, çözüm yöntemleri ve hatırlanması gereken kuralların bir arada bulunduğu konu anlatımlı bu kitaplarla, alınan dersin kavranması ve hafızada kalıcılığı artıyor. Soru bankalarından yararlanarak çözeceğiniz sorular, öğrenmenin en zorlu kısmını, yani pekiştirmeyi başarmanızı sağlıyor.

Bilfen Yayınları Sorubankası Fiyatları

Bilfen Yayınları Sorubankası fiyatları ile bu yayınların her bütçeye uygun olmasını hedefliyor. Gelecek amaçlarınızı gerçekleştirmek için çıktığınız bu yolda, kendinizi eksik hissettiğiniz hemen her dersle ilgili geniş yayın alternatifleri bulunuyor. İlk ve orta öğretim dönemi derslerinde her ders ve konu için başvurabileceğiniz kalitede ve yetkinlikte yayınlar Bilfen Yayınları içinde yer alıyor. Konuların anlatımları, örneklemeleri, soruları ve çözümleriyle gereksinim duyabileceğiniz her türlü bilgi ve veriye ulaşabilirsiniz. Yeterli sayıda alıştırma, önemli detayların atlanmadığı ders anlatımlarıyla ve öğrenmek istediğiniz dersle ilgili gereken tüm bilgilere bu kitaplar sayesinde rahatlıkla erişebilirsiniz.

Öğrenme süreci başlı başına zorlu ve emek gerektiren bir süreç olduğu için doğru yayınlara ulaşarak vakit kaybının önüne geçmeniz adına bu kaynak kitaplardan gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Örnek sorularla eksiklerinizi fark edip, konu anlatımları sayesinde açıklarınızı kapatabilirsiniz. Gerçek sınava denk gelen sorularla oluşturulmuş olan deneme sınavlarıyla kendinizi ölçebilir ve çalışma programınızı gözden geçirebilirsiniz. Böylece asıl sınavlara girmeden önce kendinizi objektif biçimde test etmiş olursunuz. Yapacağınız bu testler size, çalışmanızda hangi noktalarda başarılı olduğunuzu ya da hangi noktalarda eksik kaldığınızı tam anlamıyla gösteriyor. Başarılı olduğunuz noktalara ayırdığınız süreyi ve daha az başarılı olduğunuz noktalara harcadığınız zamanı bu şekilde ölçebilirsiniz. Gerçek zamanlı sınavlarda çok işinize yarayacak olan Bilfen Yayınları Sorubankası zamanınızı etkin kullanmayı öğretiyor. Sınavlar sırasında geri dönüşler yapabilir ve eksik bıraktığınız soruları tamamlayabilirsiniz. Sınavlarda sahip olmanız gereken tecrübeyi Bilfen Yayınları Sorubankası modelleri ile düzenli çalışarak rahatlıkla elde edebilirsiniz.

Doğru kaynaklar ve doğru çalışma yöntemleriyle tüm sınavları geçebilmeniz ve emeğinizin karşılığını alabilmeniz için Bilfen Yayınları Sorubankası fiyatları ve modelleri ile en uygun seçenekler arasında yer alıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bilfen Yayınları Sorubankası Fiyatları

232 ürün var
 1. Yazar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Markalar A-Z
  1. Bilfen Yayınları Tüm Dersler Kitapları
  2. Tonguç Akademi Tüm Dersler Kitapları
  3. Okyanus Yayınları Tüm Dersler Kitapları
  4. Çanta Yayınları Tüm Dersler Kitapları
  5. Model Yayınevi Tüm Dersler Kitapları
  6. Altın Harman Yayınları Tüm Dersler Kitapları
  7. Aydın Yayınları Tüm Dersler Kitapları
  8. Tudem Yayınları Tüm Dersler Kitapları
  9. Hız Yayınları Tüm Dersler Kitapları
  10. Nartest Yayınevi Tüm Dersler Kitapları
  11. Editör Yayınları Tüm Dersler Kitapları
  12. Nitelik Yayınları Tüm Dersler Kitapları
  13. Sadık Uygun Yayınları Tüm Dersler Kitapları
  14. Üçgen Akademi Tüm Dersler Kitapları
  15. Eğitim Vadisi Yayınları Tüm Dersler Kitapları
  16. Gün&Ay Yayınları Tüm Dersler Kitapları
  17. Pruva Akademi Tüm Dersler Kitapları
  18. Ata Yayıncılık Tüm Dersler Kitapları
  19. Palme Yayıncılık Tüm Dersler Kitapları
  20. Kırmızı Beyaz Yayınlar Tüm Dersler Kitapları
 7. Sınıf A-Z
  1. 8. Sınıf
  2. 5. Sınıf
  3. 7. Sınıf
  4. 1. Sınıf
  5. 2. Sınıf
  6. 3. Sınıf
  7. 4. Sınıf
  8. 6. Sınıf
  9. 9. Sınıf
  10. 10. Sınıf
  11. 11. Sınıf
  12. Üniversite Hazırlık
 8. Basım Dili
 9. Boyut
 10. Satıcı A-Z
 • Yayınevi Bilfen Yayınları
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213862/1514681/bilfenyayinlari
Başa dön