Ciddi bir kişiliğiniz mi var, yoksa esprili biri misiniz? Otomobilinizle seyahat ederken etrafınızdakilere bazı önemli mesajlar mı vermek istiyorsunuz? Şık tasarımların bulunduğu hepsiburada.com cam amblemleri kategorisinde, geniş bir ürün yelpazesine ulaşabilirsiniz. Bu sayede otomobilinizi görenler, sizin ne kadar farklı biri olduğunuzu ve vermek istediğiniz mesajı anında anlayacak.
Arabanızda prenses mi, bir bebek mi yoksa sert bir köpek mi var? Otomobilin içerisinde bir bebek veya evcil bir hayvan olduğu mesajını çok farklı tasarımlara sahip cam amblemleriyle verebilirsiniz. Cama kolayca yapıştırılabilen vantuzlara sahip levhaları, hiçbir iz bırakmadan aracınızın camında kullanabilirsiniz. Hatta o gün vermek istediğiniz mesaja göre farklı farklı levhalarla aracınızı süsleyebilirsiniz. Renk solması yapmayan malzemeleriyle birlikte uzun süre bu ürünlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Cam amblemleri farklı büyüklüklere sahip ve bu sayede tarzınıza tam olarak uyum sağlayan ürünü bulabilirsiniz.
Cam amblemleri kategorisinde çok farklı mesajlara sahip ürünlere de erişebilirsiniz. ‘Akbile Son’, ‘İkinci Aşkım’, ‘Hatalıysam Aramızda Kalsın’ ‘Bahtsız Bedevi’, ‘I Love Baba Parası’, ‘LPG’siz Araç’, ‘Tatlı Belam’, 'I Love Risk' gibi onlarca vantuzlu cam levhası mesajları hepsiburada.com’da yer alıyor. Mesajlı levhaların yanı sıra vantuzlu sallanan el, sallanan deniz kızı, vantuzlu araç içi süs bebek, maskot futbol topları ve vantuzlu Türk bayrağı gibi birçok aksesuarla aracınızı kişiselleştirebileceksiniz.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Cam Amblemleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 39 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024873/20024874