Bilgisayar ve bilgisayar teknolojileri konusunda uzman bir marka olan Casper'ın geliştirmiş olduğu birbirinden kaliteli onlarca klavye seçeneği bir arada sunuluyor. Kaliteli ve güçlü tasarımları ile dikkat çeken Casper klavye modelleri, teknik özellikleri ile de yapmak istediğiniz işlemleri çok kısa süreler içerisinde yapabilmenize ortam hazırlıyor. Birbirinden farklı Casper klavye fiyatları ise her bütçeye ve kesime hitap ediyor. Birinci sınıf kalitedeki, dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilmiş olan klavye seçenekleri, uzun ömürlü ve güçlü bir kullanıma da ortam hazırlıyor. Bilgisayarınızı daha etkili ve verimli kullanabilmeniz için geliştirilmiş olan klavyeler, kolay ve pratik kullanımlarıyla da dikkat çekiyor. 

Gelişmiş Performans Sunan Casper Klavye Modelleri

Kablolu ve kablosuz olarak dizayn edilmiş olan farklı klavye seçenekleri, her kullanıcıya göre çeşitlilik gösteriyor. Mekanik, mekanik hisli ya da standart olarak geliştirilmiş olan kablolu klavye modelleri, masaüstü bilgisayar kullanımını daha etkili bir hale getiriyor. Gelişmiş performans sunan kablosuz klavye modelleri ise, bilgisayarınızı dilediğiniz yerden rahatlıkla kontrol edebilmenize ve işlemlerinizi en rahat pozisyonda yapabilmenize ortam hazırlıyor. Hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayar seçenekleri ile uyumlu çalışma sergileyen klavyeler, nümerik tuşları sayesinde sayısal işlemler gerektiren her türlü uygulamayı ve programı rahatça kullanabilmenize imkân tanıyor. Fonksiyon tuşlarına sahip olan Casper klavye modelleri, bilgisayarı daha etkili kullanmanıza yardımcı olacak işlevleri tek bir platform üzerinden kontrol edebilmenize ve kolayca yapabilmenize yardımcı oluyor. Multimedya tuşları ile dizayn edilmiş olan klavye seçenekleri ise; resim, ses, video, mail ve daha birçok multimedya işlevi kolayca yönetebilmenize ve rahat bir bilgisayar deneyimi yaşamanıza izin veriyor.

Birbirinden Güçlü Casper Klavye Özellikleri

 • Gölgeleme önleyici işlevler ile hazırlanmış olan Casper klavye tuş takımları, oyun ya da uygulama sırasında birden fazla tuşa basabilmenize yardımcı olurken, aynı zamanda yanlış tuşlara basarak çıkmanızı ve hatalı işlemler yapmanızı da engelliyor.
 • RGB renklendirme ile dizayn edilmiş olan klavye modelleri, geriden aydınlatma özelliği ile gece karanlığında bilgisayar kullanımını daha efektif ve keyifli hale getiriyor. Tüm renkleri canlı ve net bir şekilde yansıtan klavyeler, şık ve estetik bir deneyimi de beraberinde getiriyor.
 • Tak ve çalıştır özelliği ile tasarlanmış olan Casper klavye seçenekleri, bilgisayarlarınıza direkt olarak bağlayarak, kullanabilme kolaylığı sağlıyor.
 • İşlevsel tuşlar ile dizayn edilmiş olan Casper klavyeler, dilediğiniz işlevi istediğiniz tuşa atabilmenize ve bilgisayarınızı daha hızlı bir şekilde kullanabilmenize yardımcı oluyor. İstediğiniz herhangi bir işlemi tanımlayarak, daha az eforla daha çok işlem yapabilmenizin kapılarını aralıyor.
 • Bilek desteği ile hazırlanmış olan ürün seçenekleri ise bileğinizi en ergonomik ve rahat konumda tutabilmenize imkân tanıyor. Bu sayede uzun süreli bilgisayar kullanımına bağlı olarak gelişen bilek ağrılarını ve zedelenmelerini en aza indirerek, daha konforlu bir deneyim yaşamanıza da olanak veriyor.

Casper Klavye Fiyatları

Birbirinden farklı tasarımlar ve teknik detaylar ile geliştirilmiş olan klavye modelleri, her ihtiyaca yönelik talepleri karşılıyor. Oyun, ofis ya da ev kullanımı için hazırlanmış olan Casper klavye modelleri, farklı ve uygun fiyat seçenekleriyle de her bütçeye hitap ediyor. Güçlü ve sağlam malzemelerden tasarlamış olan, milyonlarca tuş ömrüne sahip klavyeler, uzun ömürlü ve ekonomik seçenekler olarak sunuluyor. Benzersiz özelliklere ve detaylara sahip oyun klavyeleri, Türkçe Q ya da İngilizce Q olarak tasarlanmış günlük kullanım ürünleri ve işlevsel özelliklere sahip olan ofis için uygun modeller, farklı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılıyor. Farklı seçeneklerle hazırlanmış olan Casper klavye modelleri, uygun seçenekler ve kaliteli tasarımlar ile sizleri bekliyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Casper Klavye Fiyatları

8 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Casper Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Rampage Klavyeler
  4. Razer Klavyeler
  5. Everest Klavyeler
  6. Buyfun Klavyeler
  7. Hadron Klavyeler
  8. A4Tech Klavyeler
  9. HP Klavyeler
  10. Platoon Klavyeler
  11. PolyGold Klavyeler
  12. Redragon Klavyeler
  13. SW Future Klavyeler
  14. Inca Klavyeler
  15. Asus Klavyeler
  16. MF Product Klavyeler
  17. Microsoft Klavyeler
  18. Motospeed Klavyeler
  19. Philips Klavyeler
  20. Concord Klavyeler
  21. Frisby Klavyeler
  22. Trust Klavyeler
  23. Rush Klavyeler
  24. Gamepower Klavyeler
  25. Packard Bell Klavyeler
  26. Dell Klavyeler
  27. Dexim Klavyeler
  28. Micropack Klavyeler
  29. Trilogic Klavyeler
  30. Bloody Klavyeler
  31. GameBooster Klavyeler
  32. Hytech Klavyeler
  33. Lenovo Klavyeler
  34. SteelSeries Klavyeler
  35. Turbox Klavyeler
  36. Ajazz Klavyeler
  37. Apple Klavyeler
  38. Magic-Refiner Klavyeler
  39. Swhy Klavyeler
  40. Cooler Master Klavyeler
  41. Piranha Klavyeler
  42. Xtrike Me Klavyeler
  43. Avec Klavyeler
  44. Corsair Klavyeler
  45. GOMAX Klavyeler
  46. Hiper Klavyeler
  47. Promate Klavyeler
  48. Raynox Klavyeler
  49. Yukka Klavyeler
  50. Dark Klavyeler
 5. Bağlantı
  1. Kablosuz
  2. Kablolu
 6. Klavye Tipi
 7. Dili
 8. Kullanım Amacı
 9. Renk
 10. Nümerik Tuşlar
 11. RGB
 12. Bilek Desteği
 13. Multimedya Tuşları
 14. Fonksiyon Tuşları
 15. Fotoğraflı Değerlendirme
 16. Mouse Tipi
 17. Oyuncular için
 18. Buton Sayısı
 19. DPI
 20. Tipi
 21. Satıcı
 • Marka Casper
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/casper
Başa dön