Yanmaz yapışmaz kaplama kültürünün mutfaklarda yer edinmesini sağlayan Cem markası; tencere, tava, düdüklü tencere, çaydanlık setlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile Hepsiburada.com’da sizleri bekliyor.

1959 yılında küçük bir atölyede faaliyetlerine başlayan marka, 2005 yılında Avrupa’nın önde gelen mutfak ürünleri üreticisi İtalyan Bialetti Industrie ile birleşerek Cem Bialetti adını almıştır. İtalya’da özellikle kahve makineleri üretiminde tanınmış bir firma olan Bialetti ile güç birliği yapan Cem markası, bugün Amerika’dan Hong Kong’a kadar birçok ülkeye ulaşmaktadır.

Cem tencere ve tavalar, kalın seramik kaplamalı ısıya ve çizilmeye karşı dayanıklı tasarımlarıyla ön plana çıkıyorlar. Yapışmazlık özelliği sunan ürünler, hızlı ve kolay şekilde temizlenebilmeleri ile de kullanıcıya kolaylık sağlıyorlar. Cem ürünlerini tercih ederek, daha az yağ kullanımı ile daha lezzetli ve sağlıklı yemekler yapabilirsiniz. Etkin ısı iletimi sağlayan taban tasarımı sayesinde enerjiden tasarruf edebilir, mutfaklarınızda yüksek pişirme performansı sağlayabilirsiniz.

Markanın ürün yelpazesinde, Cem tava ve Cem tencerelerin yanı sıra uzun ömürlü ve yüksek kaliteli düdüklü tencereler de bulunuyor. El yakmayan, ergonomik tasarımlı tencereleri her çeşit ocakta güvenle kullanabilirsiniz. En az enerji ile en kısa sürede pişirme özelliği taşıyan çaydanlıklar ile kahvaltılarınıza lezzet katabilirsiniz.

Cem markasına ait ihtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünleri hepsiburada.com üzerinde filtreleyip, inceleyebilirsiniz. Size en uygun olanını dilerseniz kısa birkaç adımı takip ederek hemen satın alabilirsiniz.

Cem

160 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN