Cımbız

Cımbız Fiyatları ve Modelleri

Kıl ve tüy gibi ince tüyleri alabilmenizi sağlayan cımbızlar en fazla tercih edilen epilasyon malzemeleri arasındadır. Birbirinden farklı modellere sahip olan cımbızlar sayesinde en küçük tüylerden bile pratik bir şekilde kurtulabilirsiniz. Kaliteli cımbız markalarına göz atarak aralarından istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Cımbız Çeşitleri Nelerdir?

İstenmeyen tüylerden en kısa sürede kurtulabilmenizi sağlayan cımbız çeşitleri batıklaşmış tüyleri kökünden alabilmenizi de sağlar. Ancak bunun için batık cımbızı kullanmalısınız. Uygulama esnasında mutlaka ortamın ışık seviyesine dikkat etmelisiniz. Eğer aydınlatmanız yetersiz geliyorsa ışıklı cımbızları deneyebilirsiniz.

Eğimli uçlarıyla dikkat çeken ışıklı cımbızlar, kaş alma ve şekillendirme için en ideal tercihler arasındadır. Ulaşılması zor olan tüyler bile ışıklı cımbızlar sayesinde kolaylıkla alınabilir. Paslanmaz çelik cımbızlar tüm cilt tiplerine uygun olarak tasarlanır. Düzensiz kaşları düzeltmeniz tüm cımbız modelleriyle mümkündür.

Yüksek kalitedeki paslanmaz çelikten üretilen ince uçlu cımbızlar uzun ve sert tüylerin rahatça alınmasını sağlar. İnce iki uca sahip olan bu cımbızlarla inatçı tüylere ulaşabilirsiniz. İnce ağızlı cımbızlar sayesinde kirpik takma işlemini de yapabilirsiniz.

Düz ve kalın uçlu cımbızlar ise en ince ve en kısa tüyleri alabilmenize destek verir. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan cımbızlar arasında sizler de ihtiyaçlarınıza en uygun olabilecek modeli bulabilirsiniz.

Cımbız Nasıl Kullanılır?

Pratik kullanımıyla dikkat çeken cımbız modelleri ile istenmeyen tüylerinize ağrısız bir şekilde veda edebilirsiniz. Cımbızı doğrudan kıl köklerine denk gelebilecek şekilde uygulamaya başlayabilirsiniz. Kaş, çene, dudak üstü, ayak bölgesi başta olmak üzere, vücudunuzun üzerinde çıkan ufak tüyleri almak amacıyla kullanabilirsiniz.

Tüylerin ne zaman çıkacağı belirsiz olduğundan dolayı çantanızda bir cımbız bulundurarak günün her anında cımbızınızı kullanabilirsiniz. Kısa süre içerisinde tamamlayabileceğiniz uygulamalar ile güzelliğinizi pekiştirebilirsiniz. Mükemmel kaşlar elde etmek için profesyonel cımbız modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun için ilk işlemleri ışıklı cımbızlar ile yapabilirsiniz.

Tüy alınacak bölgeyi aydınlatabilen ışıklı modeller de diğer cımbız modelleri gibi dayanıklı olduğu için uzun yıllar boyunca güvenilir şekilde kullanılabilir. Tırnak süsleme ve dekorasyon pulları yerleştirmek isterseniz elektronik cımbızları da tercih edebilirsiniz. Cımbız fiyatları ürünün markasına ve yapımında kullanılan materyallerin özelliklerine göre değişebilir. İşlevsel özellikleriyle dikkat çeken cımbızları isterseniz set halinde de satın alabilirsiniz.

Soru 1: Cımbız satın alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Cevap 1: Yeni bir cımbız satın alacağınız zaman üretiminde kullanılan materyallere dikkat etmelisiniz. Uzun süreli kullanımlarda sorun yaşamamak için paslanmaz ve dayanıklı yapıya sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Uygulama yapacağınız alanı da mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca modeller arasından seçim yaparken ihtiyaçlarınıza yönelik tercihlerde bulunmanız daha doğru olur.

Soru 2: Cımbız kullanmanın avantajları nelerdir?

Cevap 2: Cımbız, küçük tüyleri alabilmenin en hızlı ve etkili yolunu sizlere sunar. Cımbız kullanarak istenmeyen kıl ve tüylerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Batık olan kılları da cildinizden uzaklaştırabilmek için cımbız kullanabilirsiniz. Ufak boyutlu olarak tasarlanan cımbızları çantanızda da taşıyabilir ve gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Kılın yeniden çıkma süresini de cımbız kullanarak uzatabilirsiniz.

Soru 3: Cımbız nasıl temizlenir?

Cevap 3: Cilt köpükleri, temizleyici jeller, kremler ve su ile cımbızı temizleyebilirsiniz. İsterseniz ufak bir pamukla da cımbızı silebilirsiniz. Temizlik işleminden sonra saf ve ılık su ile durulama işlemini yaptıktan sonra açık havada kurumaya bırakmanız yeterlidir. Cımbız yüzeyinde tahrişe yol açabilecek asitli malzemelerden uzak durulması gerekir. Ayrıca cımbız üzerinde kalan kimyasallar saf suyla durulansalar bile geçmeyebilir. Bu durum cilt sağlığı için tehdit oluşturabilir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cımbız Fiyatları ve Modelleri

726 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 726 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003082/60003563