Corelli Bisiklet Fiyatları

Çocuklardan yetişkinlere kadar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Corelli bisikletler, spor yapmak, gezintiye çıkmak veya iki nokta arasında ulaşım sağlamak için kullanılabiliyor. Gerek şehirde gerek doğada kullanıma yönelik model seçenekleri sunan marka, kullanıcılara dışarıda zaman geçirmeleri ve vücutlarını çalıştırmaları için fırsat yaratıyor.

Sürüş Şekline Uygun Corelli Bisiklet Modelleri

 • Dizaynı ve amortisör desteğiyle zorlu ve engebeli yollardan sorunsuz bir şekilde geçmeye ve doğa aktivitelerinde bulunmaya olanak sunan Corelli dağ bisikleti modelleri, şehirden kaçış için cazip bir alternatif oluyor.
 • Günlük kullanım için üretilen şehir bisikleti çeşitleri, şehir içinde düz yollarda, caddelerde, bisiklet parkurlarında ve sahilde konforlu biçimde bisiklet sürmeyi mümkün hale getiriyor.
 • Üç tekerlekli olarak tasarlanan şehir bisikleti modelleri güvenli bir sürüş fırsatı sunmakla beraber geniş sepetleri sayesinde bir şeyler taşımak ve servis yapmak amacıyla da kullanılabiliyor.
 • Markanın uzun mesafeli kullanımlar için tasarlanan ve ulaştığı yüksek hızlarla dikkat çeken yol yarış bisikletleri, tur yapmak isteyen bisiklet kullanıcılarına hitap etmeyi başarıyor.
 • Corelli denge bisikleti çeşitleri, daha rahat denge kurulmasını sağlayarak başta çocuklar olmak üzere yeni bisiklet kullanmaya başlayan kişilerin sürüş alışkanlığı kazanmasına yardım ediyor.
 • Bagaj bölümü olan bisiklet modellerine sepet ya da çanta gibi çeşitli aksesuarlar monte edilerek yük taşıma bölmeleri oluşturulabiliyor.

Çocuklar İçin Özel Tasarlanmış Bisikletler

Corelli, kadın ve erkek kullanıcıların yanı sıra kız ve erkek çocuklara yönelik bisiklet model çeşitleri de üretiyor. Çocuk bisikletleri, yetişkin kullanıcılara göre boyları kısa ve kiloları düşük olan çocukların vücut yapıları göz önünde bulundurularak dizayn ediliyor. Markanın çocuk bisikleti modelleri, çocuklara sürpriz yapıp sevindirmek, onları ödüllendirmek, evden dışarı çıkıp hareket etmelerini ve sosyalleşmelerini sağlamak için iyi bir alternatif oluyor.

Kullanıcı Tipine Göre Kadro ve Jant Boyu Seçenekleri

Kullanıcı boyu, bisiklet ağırlığı, sürüş sırasında harcanan güç ve sürüş hakimiyeti gibi kriterlere göre bisiklet jant boyu seçimi yapılabiliyor. Markanın farklı kullanıcı tiplerine yönelik 12, 20, 24, 26, 27, 27.5, 28 ve 29 inç jantlı bisiklet model alternatifleri bulunuyor. Kullanıcının fiziksel özelliklerinin bisiklet modeliyle tam anlamıyla uyum sağlayabilmesi ve konforlu bir sürüş gerçekleştirebilmesi için seçim sırasında kadro boyunu da göz önünde bulundurması gerekiyor. Corelli’nin bisiklet modelleri içerisinde kadın, erkek ve çocuklara özel olarak alüminyum kadrolarla tasarlanmış alternatifler yer alıyor. Bisiklet modelleri, çeşitli kadro boyu seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor.

Tüm Ürün Ayrıntılarına Dair Zengin Çeşitlilik

 • Corelli bisiklet modelleri, vitessiz, 3, 6, 7, 16, 18, 21, 24, 27 ve 30 vites seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunuluyor.
 • Marka, bisikletlerin yavaşlaması ve durması için kullanılan fren sistemleri konusunda modellerinde v fren, mekanik disk fren ve hidrolik disk fren gibi farklı seçeneklere yer veriyor.
 • Corelli bisikletler ve malzemeleri özgün tasarımlarla üretildikleri için her model için farklı bir ağırlık söz konusu oluyor.
 • Renk konusunda da zengin bir çeşitlilik sunan markanın tek, çift ya da üç renkli bisiklet modelleri bulunuyor.
 • Kutu içerisinde ve demonte şekilde teslim edilen Corelli bisiklet modellerinin montaj işlemleri, Corelli servisleri tarafından gerçekleştiriliyor.

Corelli Bisiklet Fiyatları

Birçok farklı tipte bisiklet üreterek tüm bisiklet kullanıcılarına hitap etmeyi başaran bir marka olan Corelli’nin ürün yelpazesinde onlarca model yer alıyor. Bisiklet modellerinin üretiminde kullanılan malzemeler ve teknolojiler farklılık gösterebiliyor. Modeller arasındaki tasarım ve üretim kaynaklı farklılıklar, fiyatlara da yansıyor. Dolayısıyla Corelli bisiklet fiyatları, model özelinde belirleniyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Corelli Bisiklet Fiyatları

226 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Jant A-Z
  1. 26 inç
  2. 28 inç
  3. 24 inç
  4. 20 inç
  5. 27,5 inç
  6. 29 inç
  7. 16 inç
  8. 700C
  9. 12 inç
  10. 14 inç
  11. 18 inç
 6. Markalar A-Z
  1. Corelli Bisikletler
  2. Salcano Bisikletler
  3. Bianchi Bisikletler
  4. Kron Bisikletler
  5. Voit Bisikletler
  6. adidas Bisikletler
  7. Dynamic Bisikletler
  8. Nike Bisikletler
  9. Altis Bisikletler
  10. Puma Bisikletler
  11. Delta Bisikletler
  12. Hattrick Bisikletler
  13. Shimano Bisikletler
  14. Sram Bisikletler
  15. XLC Bisikletler
  16. HSGL Bisikletler
  17. Narr Bisikletler
  18. KNT Bisikletler
  19. Kaliteplus Bisikletler
  20. Vona Bisikletler
  21. Schwalbe Bisikletler
 7. Vites A-Z
  1. 21 Vites
  2. 24 Vites
  3. Vitessiz
  4. 7 Vites
  5. 16 Vites
  6. 27 Vites
  7. 6 Vites
  8. 18 Vites
  9. 30 Vites
  10. 20 Vites
  11. 3 Vites
  12. 10 Vites
  13. 14 Vites
 8. Bisiklet Tipi
 9. Renk A-Z
 10. Fotoğraflı Değerlendirme
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Corelli
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/corelli
Başa dön