Şehir içi yoğun trafikte ya da şehirler arası uzun mesafe fark etmeksizin, sürüş kalitesini yüksek tutan araç içi görüntü sistemleri, artık hemen hemen her otomobilde kullanılıyor. Eski ya da yeni olsun tüm modellere uygulanabilen Cyclone Araç İçi Görüntü Sistemi, zamandan tasarruf sağlarken eğlenceli bir sürüş deneyimine de vesile oluyor. Yeni model dahi olsa araç donanımlarında pek çok şey eksik kalabiliyor. Bir sürücünün, sürüş esnasında ihtiyacı olabileceği her türlü donanımı sunan Cyclone araç içi görüntü sistemi, olası kazaları da önlemeye yardımcı oluyor.

Cyclone Araç İçi Görüntü Sistemi Modelleri

Cyclone Araç İçi Görüntü Sistemi modelleri sürücünün kişisel zevklerinden başlayarak sürüş esnasında hemen hemen her türlü ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. Cyclone araç içi kamera, bluetooth, park sensörü, navigasyon, multimedya ve daha pek çok özelliği ile sürüşü kolaylaştırıyor. Cyclone araç kamerası SD kart girişi ve USB giriş fonksiyonu sayesinde kayıtları tutabilme özelliği sunuyor. Üstelik sadece ön kısımda değil geri görüş kamerası desteği de bulunuyor. Böylece Cyclone araç park sensörü ile park etmek oldukça kolaylaşıyor.

Aracınızı, şık ve hoş bir havaya sokan bu teknolojik tasarım harikasının High Definition TFT LCD 16:9 hassas dokunmatik ekranı bulunuyor. Dokunmatik ekranın direksiyonunuzdan kolaylıkla kontrol edebilecek tuş takımı da tasarımı tamamlıyor. Tuşlar, aracınız ne renk olursa olsun, birebir aynı renklerde olabiliyor. Ekranda gerçek zamanlı saat ve tarih göstergesi, çok fonksiyonlu osd menüsü, küçük hafif panel düğmesi, uzaktan kumanda için florasan tuşları, cdc play kontrol özelliği (birden fazla disk kartuşu ile) bulunuyor. Ana menü kullanıcı tarafından isteğine göre ayarlanabildiği Cylone görüntü sisteminin; gece ve gündüz için ayrı ayrı ekran aydınlatması ile sürücüyü rahatsız etmeden ekran görüntüsü sağlanıyor.

Cyclone araç navigasyon özellikleri, kullanıcılarını her daim memnun ediyor. Navigasyon; 81 ilin 950 ilçesi ile Navteq™ Türkiye haritası ile hizmete sunuluyor. Değişen yollar ve bundan kaynaklı güncelleme ihtiyacı da ücretsiz olarak sunulan hizmetler arasında bulunuyor. Tercih eden sürücüler için yabancı ülkelerin yol haritaları da navigasyona eklenebiliyor. Sadece varış noktanızı değil aynı zamanda hastaneler, sinemalar, tarihi ve turistik yerler, alışveriş merkezleri, otoparklar, benzin istasyonları, eczaneler gibi bilgileri yaklaşık 950.000 poi noktası ile sürücülere veriyor.Detaylı en güncel yol haritası rotanızı, simülasyon yaparken pusula ve GPS konum bilgilerini de size verebiliyor. Böylece bilmediğiniz arazi ortamlarında enlem, boylam ve yükseklik gibi bilgilere de kolaylıkla sahip olunabiliyor. Ndrive yazılımına sahip olan Cyclone araç içi navigasyonu, 3 boyutlu haritası ile sürüş esnasında haritayı kolaylıkla algılamanıza yardımcı oluyor.

Cyclone Araç İçi Görüntü Sistemi Fiyatları

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Cyclone Araç İçi Görüntü Sistemi fiyatları ile de kullanıcılarını memnun ediyor. Çeşitli ödeme kolaylıkları ile bütçeyi zorlamadan temin edilebilen görüntü sistemi aynı zamanda rotanızı hafızaya alabildiğinden sık sık gidilen yolları, önceden gittiğiniz bir adresi hatırlayarak daha kestirme ya da daha az trafik olan yollardan tarif edebilme özelliğine sahip oluyor. Böylece kalan mesafe ve tahmini varış süresini de sürücüye rahatlıkla verebiliyor. Sesli yol tarifi ile sürüş esnasında ekrana bakmaya gerek kalmıyor. Hatta yolda bulunan tabelalar, şerit bilgileri ve hız limitleri konusunda sesli uyarı sistemi devreye giriyor. Yanlış yola girildiği takdirde otomatik olarak yeni rota hesaplanarak sürücüye bilgisi veriliyor.

Cyclone Araç İçi Görüntü Sistemi modelleri navigasyon ve dokunmatik ekran özelliklerinin yanı sıra multimedya özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Radyo hafızasında 30 farklı kanalı bulundurabilen Cyclone bluetooth araç kiti telefonunuz çaldığında müziği kapatarak telefon özelliğine geçişi otomatik olarak sağlıyor. Telefon rehberinizi Cyclone Araç İçi multimedya sistemine aktarabiliyor. Bluetooth bağlantısı sayesinde sesli aramalar da sürüş esnasında buradan yapılabiliyor. Aracınızın markasına göre değişiklik gösteren Cyclone araç içi görüntü sisteminde; 800X480 video, dvd, tv, müzik ve fotoğraf oynatma özelliğini stereo yüksek ses çıkışı ve grafik equalizer ile sağlıyor. Tüm bu fonksiyonların geçişleri, uzaktan kumanda ile rahatlıkla kullanılabiliyor.

Türkçe menüsü ve sürüş kolaylıkları ile sıklıkla tercih edilen Cyclone araç içi görüntüleme sistemi ile sürüşte konforun tadını çıkarabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Cyclone Araç İçi Görüntü Sistemleri

8 ürün var
  • Marka Cyclone
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/60001687/cyclone
Başa dön