Ev, bahçe veya otomobillerde gerekli olan çeşitli montaj, onarım vb. işlemler için genellikle bir takım ekstra araç ve gereçlere ihtiyaç duyuluyor. Bu anlamda özellikle bireylerin kullanımına sunulan elektrikli el araçları ihtiyaç listesinin ilk sıralarında yer alıyor. Hayatınızın çeşitli alanlarında gereksinim duyacağınız elektrikli el araçları kategorisinde sektörün önde gelen firmalarından Dewalt, geniş ve nitelikli ürün gamı ile alıcılarının karşısına çıkıyor. Bu anlamda özellikle vidalama aletleri ile kullanıcının beğenisini kazanan Dewalt, farklı özelliklere sahip matkap, darbeli tornavida, darbeli vida gibi ürünlerini satışa sunuyor. Günlük yaşama uygun bazı basit ve pratik ürünlerin yanı sıra profesyonellere özel ürünler de bu kategoride yerini alıyor.

Dewalt Li On Akülü Vidalamalar

Dewalt markasına ait birbirinden fonksiyonel ürünlerin yer aldığı bu kategoride hem profesyonellere yönelik hem de normal kullanıcılara yönelik pek çok ürün bulunabiliyor. Profesyonellere yönelik olarak çift akülü, kömürsüz , lityum veya pnömatik gibi farklı özelliklere sahip darbeli matkap alternatifleri sunan Dewalt bunların yanı sıra şarjlı dik açılı matkap gibi alternatiflere de ürün gamında yer veriyor. Aynı kategori altında matkapların yanı sıra çeşitli darbeli tornavida ve darbeli vidalama işlemleri için tasarlanmış ürün seçenekleri de yer alıyor. Farklı teknik özelliklere sahip bu ürünlerin Volt değerleri de modelden modele değişiklik gösteriyor. Benzer şekilde belirtilen ürünlere ek olarak kırıcı ve delici özelliğe sahip çeşitli modeller de bu kategori altında sıralanıyor. Genel olarak taşınabilirliğini sağlamak açısından çantalı olarak satışa sunulan bu ürünlerden darbeli modellerin bir dakikada gerçekleştirdiği darbe sayısı da ürüne göre değişiklik gösteriyor. Bu tip ürünleri birbirinden ayıran özelliklerden bir diğeri ise darbe gücü olarak karşımıza çıkıyor.Farklı darbe gücü ve sayısına sahip ürünlere bu kategoriden ulaşılabiliyor. Ayrıca ürün seçimi sırasında çeşitli şarj süresine sahip modellerden ihtiyaca en uygun olanı da kolaylıkla belirlenebiliyor. Ürünlere ait teknik detaylara kategori içinde yer alan modelin kendi sayfasına tıklanarak, sayfanın alt kısmında yer alan ürün açıklaması bölümünden ulaşılabiliyor.

Dewalt Li On Akülü Vidalama Fiyatları

İlgili kategoride yer alan Dewalt markasına ait akülü vidalama gereçleri, her türlü kullanıcıya hitap edecek çeşitlilikte tasarlanmış olup, alıcılarına farklı fiyat aralıklarında ürün alternatifleri sunuyor. Gelişen teknoloji kapsamında daha nitelikli olarak değerlendirilebilecek, ek aksesuar ve donanımlara sahip ürünlerin fiyatları, standart ürünlere nazaran biraz daha yüksek olmakla birlikte günlük kullanıma uygun daha düşük bütçeli ürün seçenekleri de bulunuyor. Dewalt Li On Akülü vidalama aletleri kompakt tasarımı ve güçlü teknolojisi sayesinde kalitesi ile ön plana çıkan ürün gruplarından biri olup, bu doğrultuda her bir ürün sahip olduğu özelliklere göre doğru orantılı olarak fiyatlandırılıyor.

Dewalt Li On Akülü Vidalama araçları genel olarak benzer dış görünüşe sahip ürünler olmakla birlikte bu özelliği sayesinde tasarımsal anlamda markanın bütünlüğünü koruyor. Sadece dış görünüşüyle kalmayarak kullanıcıya sağladığı çok sayıda avantaj nedeniyle farkını ortaya koyuyor. Sektörde çok uzun süredir yer alan ve her geçen yıl kendisini geliştirmeye devam eden marka, yılların tecrübesi ile kullanıcılarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Dewalt Li On Akülü Vidalama kategorisinde de bu başarısını sürdürmeye devam ediyor. Ürün gamı ile Dewalt bu alanda gerek günlük hayattaki tamir ve  montaj işlemlerini kendi yapan kullanıcılara yönelik ürünleri ile gerekse profosyonel olarak iş yaşamında bu tip araç gereçlere ihtiyaç duyan bireylerin kullanımına uygun kaliteli ürünleri ile hizmet veriyor. Böylelikle geniş ürün gamı sayesinde her çeşit kullanıcı göz önünde bulundurulmuş oluyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dewalt Li On Akülü Vidalama Fiyatları ve Modelleri

Konumseçilmedi
Volt
Toplam 24 / 43 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003091/60001147/dewalt