Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Dr Worm
Dr Worm Organik Sıvı Solucan Gübresi 500 ml

Dr Worm Organik Sıvı Solucan Gübresi 500 ml

Dr Worm
36,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483601/460347/34001279
Dr Worm Organik Sıvı Solucan Gübresi 500 ml V2
Ev ve bahçe çiçekleriniz, çiçekli çiçeksiz bitkileriniz, çim ve ağaçlarınız için organik içerikli, yüksek besin değerine sahip üstün kaliteli özel bir bitki besleme ürünüdür (sıvı gübredir.)
Düzenli ve doğru besleme ile bitkilerinizin sağlıklı bir şekilde büyümesine yaprak ve kök gelişimine destek olursunuz. Kalite ve dayanıklılıklarının artması amacı ile geliştirilmiştir.
Dr.Worm Sıvı Solucan Gübresi sayesinde organik bir şekilde yetiştirilen bitkiler sağlıklı, hastalıkları karşı dirençli ve kaliteli olur.
Solucan gübresi bitki besin maddeleri, mineraller ve büyüme arttırıcılar bakımından zengin bir karışımdır. Toprağın mikrobiyolojik faaliyeti arttırır.Toprağın su tutma ve havalanma kapasitesi artar ve kök çürüklüğü gibi kök hastalıklarını da engeller.

Yapraklanmayı ve çiçeklenmeyi teşvik eden, bitkinin ihtiyaç duyduğu besinleri sağlayan tam ve dengeli bitkisel menşeli organik bitki besinidir. DR.WORM Organik Sıvı Solucan Gübresinin Faydaları Nelerdir?
Topraktaki organik madde miktarını arttırır.
Bitkide kök gelişimini hızlandırır. Saçaklanmayı arttırır. Kökün güçlü olmasını sağlar.
Topraktan toksinlerin, zararlı bakterilerin ve mantarların temizlenmesine yardımcı olur.
İçeriğindeki bitki besin maddeleri, makro ve mikro elementler, suda yavaş çözülerek bitkilerin uzun süre beslenmesini sağlar, gübreleme ihtiyacı zamanla azalır.
Bitki tarafından kullanılamayan Fosfor (P), Potasyum(K), Demir(Fe) gibi makro ve mikro elementlerin toprakta çözünür hale getirerek bitki tarafından alımını kolaylaştırır. Toprağın pH’ını düzenler.
Sağlıklı Topraklar > Sağlıklı Bitkiler
Bitkinin ihtiyaç duyduğu besinleri sağlayan tam ve dengeli tam bir besin kaynağıdır. Bitki toprağınızın sürekli verimli olmasını ve bu toprakta yetişen bitki köklerinin yapısının güçlü olmasını sağlar. Bitkilerin kılcal kök kısmındaki toprak tabakasının pH değerinin düzenlenmesi ile bitkinin gelişimini ve verim artışını destekler. Bitkinin ihtiyaç duyduğu azot, fosfor, potasyum gibi elementler bitki tarafından hızlı ve kolay alınmasını sağlar.
Kullanım Şekli:
5 kapak (50 ml) veya yarım çay bardağı ürünü2 litre sulama suyuna ilave ederek iyice çalkalayıp bitki toprağına uygulayınız. 1 Hafta - 10 günde bir sulama suyuna ilave edilerek, kış döneminde ise (Kasım-Şubat) ayda bir kez uygulanması önerilir.
5 kapak (50 ml) veya yarım çay bardağı ürünü1 litre sulama suyuna ilave ederek iyice çalkalayıp bitki toprağına uygulayınız.
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00001BUX44
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön