Dualpest geliştirdiği elektronik cihazlar ile yaşam alanını çeşitli hayvanlardan korumanıza yardımcı oluyor. Üstelik bunu hayvanlara zarar vermeden yapabiliyor. Dualpest ultrasonik ve elektromanyetik ses frekansı yayan cihazlar sayesinde yaşam alanlarını hayvanlardan uzak tutuyor. Her hayvana özel olarak üretilen Dualpest cihazlar, elektrikle ya da güneş enerjili olarak çalışabiliyor. Evler için genellikle elektrikli tercih edilirken, yılan ve köstebek için dışarıda güneş enerjisiyle çalışan ürünler tercih ediliyor. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılması için üretilen haşere kovucu cihazlar, akıllı frekans önleyici bağışıklık sistemine de sahip. Böylece hayvanlar cihazdan çıkan seslere alışıp bağışıklık kazanamıyor. Dualpest’in fare, kemirgen, örümcek, yılan, köstebek, kuş hatta kedi ve köpeklere karşı bile etkili cihazları bulunuyor. Dualpest haşere kovucu cihazlar yaşam alanınızda daha güvenli olmanızı sağlarken konforunuzu da yükseltiyor. 

Dualpest Sinek Kovucu 

Dualpest sinek kovucu cihazlar hiçbir zehir ya da kimyasal madde içermeden sinekleri bulunduğu bölgeden uzak tutabiliyor. Dualpest sinek kovucu cihazlar sadece sineklere etki etmesi için tasarlanıyor. Bu nedende diğer canlılarda etkili olmazken özellikle insanlara karşı da hiçbir yan etki içermiyor. Herhangi bir zehir kimyasal madde ya da sprey, tablet gibi maddeler içermeyen Dualpest sinek kovucu cihazlar, ortamı kirletme gibi sorunları da ortadan kaldırıyor. Dualpest sinek kovucu cihazlar sadece sonik ve ultrasonik sinyaller yolluyor. Bu nedenle evde yaşayan evcil hayvanlara karşı da herhangi bir etkisi bulunmuyor. Kanatlı hayvanları evinizden ya da iş yerinizden uzaklaştırmaya yarayan Dualpest sinek kovucu cihazlar, konforunuzu artırıyor. Özellikle yazlık alanlarda dikkat edilmesi gereken bir konu olan sinekler, bulaşıcı hastalık ya da çeşitli alerjileri tetikleyebiliyor. Dualpest sinek kovucu cihazlar sayesinde bu olumsuz durumlar ortadan kaldırılıyor. Dualpest sinek kovucu cihazlar çıkardığı frekanslı ses dalgaları sayesinde sineklerin sinir sistemini etkiliyor. Böylece sinekler Dualpest sinek kovucu cihazlarının bulunduğu bölgelere yaklaşamıyor. 1 W gibi oldukça düşük bir enerji ile çalışan Dualpest sinek kovucu cihazların farklı modelleri bulunuyor. 50 metre menzili bulunan Dualpest AN B321 modeli sivrisinek dahil ince kanatlı hayvanları ortamdan uzak tutabiliyor. 220-240 V enerji ileçalışan Dualpest AN B321, 3 ayrı modu ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. 24 saat aktif konumda çalışabilen cihaz, 1 W gibi düşük bir güç tüketimi sayesinde enerjiden de tasarruf etmenizi sağlıyor. Buna ek olarak Dualpest markasının farklı sinek kovucu modelleri de mevcut. İhtiyacınıza ve korumak istediğiniz alana göre Dualpest sinek kovucu cihaz seçimini yapabilirsiniz. Böylece evinizde ya da işyerinizde istenmeyen kanatlı hayvanları uzak tutabilirsiniz. 

Dualpest Fare ve Haşere Kovucu 

Dualpest fare kovucu cihazlar tüm kemirgenleri ve hamam böceği, pire, kene, akrep, kızıl göz gibi haşereleri bulunduğunuz alandan uzak tutmanızı sağlıyor. Elektronik cihaz olarak üretilen Dualpest haşere kovucu cihaz insanların farkına bile varmadan bu tür canlıları uzaklaştırmasına yardımcı oluyor. Dualpest fare ve haşere kovucu cihazlar herhangi bir bakım ya da çalışması için zehir, tablet ya da kimyasal maddeye gerek duymuyor. Yalnıza çalışması için elektrik enerjisi yeterli oluyor. Dualpest fare ve haşere kovucu cihaz sadece ultrasonik frekans dalgaları ile fare ve haşereleri çevrenizden uzak tutabiliyor. Ayrıca Dualpest fare ve haşere kovucu cihazlar oldukça düşük enerji tüketimiyle çalışıyor. 1 W gibi oldukça düşük enerjide çalışabilen Dualpest fare ve haşere kovucu cihazlar, kullanıldığı andan itibaren etki göstermeye başlıyor.  Amacı sadece etki ettiği canlı türlerini bulunduğu ortamdan uzaklaştırmak olan Dualpest fare ve haşere kovucu cihazlar, insan sağlığına etki etmiyor. Dualpest fare ve haşere kovucu cihazların farklı boyut ve özelliklerine göre çeşitli modelleri bulunuyor. Bunlardan biri olan Dualpest AN 319 ultrasonik fare kovucu 50 m2’lik bir menzilde çalışabiliyor. Fare, sıçan, akrep, bir, kene gibi her türlü haşereyi uzak tutabilen Dualpest AN 319 ultrasonik fare kovucu, 2 W güç ile çalışıyor. Dualpest AN 319 ultrasonik fare kovucu 50 gr ağırlığında bulunurken ses çıkış gücü olarak 130 dB seviyesinde çalışıyor. Dualpest fare ve haşere kovucu cihazlar farklı frekans aralığında çalışabiliyor. Bu nedenle uzak tutulması istenen hayvanlar üzerinde bağışıklık yaratmıyor. Ses dalgalarının her bölgeye yayılmasını sağlayan speakerler sayesinde hayvanlar alan içerisine giremiyor. Farklı modlara sahip olan Dualpest fare kovucu cihazlar sayesinde ürünleri istediğiniz moda özel kullanabilirsiniz. 

Dualpest Yılan ve Köstebek Kovucu

Dualpest ultrasonik haşere kovucu cihazlardan bir diğeri de yılan ve köstebekleri uzak tutmaya yarayan güneş enerjili modeller. Dualpest yılan ve köstebek kovucu cihazlar hiçbir elektrik bağlantısına gerek kalmadan çalışabiliyor. Dualpest yılan ve köstebek kovucu cihazlar ultrasonik dalgaların yanında titreşimler de çıkarabiliyor. Dış mekanda kullanılan Dualpest yılan ve köstebek kovucu cihazlar, güneş enerjili panelleri ile herhangi bir bataryaya ihtiyaç duymuyor. Böylece kullanıcılar elektrik harcamasından da kurtulmuş oluyor. Güneş enerjisiyle çalışan Dualpest yılan ve köstebek kovucu cihazlar çıkardığı titreşimler ile insanlarda az ya da dayanabilir bir etki bırakıyor. Dualpest yılan ve köstebek kovucu cihazlar aynı zamanda USB ile şarj olma özelliğini de içeriyor. DC şarj fonksiyonu ile çalışabilen Dualpest yılan ve köstebek kovucu cihazlar, 650 m2’lik bir alana etki edebiliyor. 40S ses dalgası özelliğine sahip olan Dualpest yılan ve köstebek kovucu cihazlar, kemirgen hayvanların dışında bitkilere yuva yapmaya çalışan haşere böceklere karşı da etkili olabiliyor. Özel tasarımları bulunan Dualpest yılan ve köstebek kovucu cihazlar yağmurlu havalarda bile kullanılmak üzere tasarlanıyor. Su geçirmez bir özelliğe sahip olan Dualpest yılan ve köstebek kovucu cihazlar, 3 V DC adaptör ile şarj olabiliyor. Özellikle bahçe evlerinde ya da tarla gibi açık alanlarda tercih edilen Dualpest yılan ve köstebek kovucu cihazlar,  kullanıcıların konforlu bir şekilde yaşamalarını sağlarken bahçedeki bitkilerini de korumalarını sağlıyor. 

Dualpest Haşere Kovucu Fiyatları

Her alışveriş gibi online alışverişlerde de fiyat araştırması yapmak kullanıcılara çeşitli imkanlar sunuyor. Dualpest haşere kovucu cihazlar için de fiyat araştırması yapmak oldukça önemli. Bunun için Hepsiburada kullanıcılara kolay ve pratik bir arayüz sunuyor. Ana sayfada yer alan kategoriler kısmından ilgilendiğiniz alana giderek binlerce ürün için fiyat araştırması yapabilirsiniz. Benzer mantıkla Dualpest haşere kovucu fiyatlarını da Hepsiburada üzerinden öğrenebilir, farklı markaların haşere kovucu cihazı varsa inceleyebilirsiniz. Alışverişlerinizi daha uygun fiyatlar ile yapabilmeniz için Kampanyalar’a tıklayarak aradığınız haşere kovucularda indirim var mı görebilirsiniz. Böylece bütçenizden tasarruf ederek ilgilendiğiniz ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hepsiburada’nın bir diğer özelliği de kullanıcı yorumları. Gerçek kullanıcı yorumları ile ilgilendiğiniz ürünleri satın alan kişilerin deneyimlerine ulaşabilir, ürün hakkında kataloglarda yazmayan bilgileri öğrenebilirsiniz. Böylece haşere kovucu cihazlar nasıl, kullanımı kolay mı, gerçekten etkili mi gibi soruların cevabını alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dualpest Haşere Kovucular

24 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 24 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?