ARA
Loading interface...
Loading interface...
Duprom
Duprom W1 Nano Yağmur Kaydırıcı Mendil - Su İtici - Hızlı ve Kolay Uygulama - 1 Yıl Etkili

Duprom W1 Nano Yağmur Kaydırıcı Mendil - Su İtici - Hızlı ve Kolay Uygulama - 1 Yıl Etkili

Duprom
%6 indirim 54,15 TL 50,90 TL
( / adet)
%
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035748

Yağmur Kaydırıcı Araba Camında Su Tutmaz Ve Sürüş Sırasında Daha İyi Görüş Sağlar.; Ayrıca UV Koruma, Kimyasal Dayanım, Kolay Temizlenme, Daha Az Leke Tutma Özelliklerine Sahiptir.; Oto Ön ve Yan Camları Yan Aynası Dikiz Aynası Ve Cam Tavanlar için Uygundur. ; Islak Mendil Formu Sayesinde Hızlı Ve Kolayca Uygulanır. 1 Yıl Dayanım Sağlar.; Kask, Banyo, Mutfak Cam ve Seramik Yüzeyler için de Kullanılabilir. Sürün ve 12 Saat Bekleyin.Duprom W1, cam ve seramik yüzeyler için geliştirilmiş hidrofobik ve oleofobik nitelikte saydam bir nano kaplamadır. Ayrıca UV koruma, su kaydırıcı, kimyasal dayanım, kolay temizlenebilme ve daha az leke tutma özelliklerine sahiptir.


Aracınızla saatte 50 km üzerine çıktığınızda araç ön camınızdaki yağmur kaydırıcı etkisine siz de şahit olacaksınız. Hidrofobik etkisi sayesinde ve toplayıcı etkisi ile 50 km/saat altı düşük hızlarda dahi yağmurlu havalardaki görüş kalitesini ve sürüş güvenliğini arttırır. Duprom W1 1 Yıl Kalıcılık Sağlar. 


Uygulanabilen yüzeyler:


Cam & Seramik 

Vasıta & Bina Dış 

Sırlanmış Cam & 

Banyo & Mutfak Cam Yüzeyleri


Nasıl Uygulanır.


 • Duprom W1 içerisinden 1 adet Duprom U1 Evrensel Temizleyici Mendil, 2 Adet Duprom W1 Yağmur İtici Uygulama Pedi ve Koruyucu Eldiven Çıkmaktadır.
 • Uygulama sırasında cilt sağlığınız için eldiven kullanmayı unutmayın.
 • Uygulama yapılacak yüzey; kuru ve kir, yağ vb. Kirletici unsurlardan arındırılmış olmalıdır. 
 • 1 Numaralı Duprom Evrensel Temizleyici Bezi paketinden çıkartın ve aracınızın ön camını ıslak mendil ile temizleyin. Bu bezin amacı araç ön camında yüzeyde kalan minör kir, yağ vb kirletici unsurlardan temizlemek içindir. 
 • 2 adet 2 Numaralı ıslak mendil bulunmaktadır. Bir ıslak mendil araç ön camınızın yarısını kaplamaya yetecektir. Araç ön camınızı göz ile ikiye bölün ve 1 Numaralı Bez uygulaması sonrası 2 numaralı Bezi Paketinden çıkarın. 
 • Islak Mendili araç ön camınızın her yerini kaplayacak şekilde bastırmadan ve doğrusal hareketlerle ıslak mendil içerisindeki kimyasal yüzeye aktarılıp mendil kuruyana kadar yüzeye sürün. 
 • Aynı prosedürü araç ön camınızın diğer yarısına uygulayarak süreci tamamlayın. 
 • En iyi verim için kaplanmış yüzeyi doğrudan güneş ışığı, aşırı toz, su ve diğer kirletici unsurlardan uzak tutarak 12 saat bekleyin.
 • Ürün kalıcılığı 80000 silme- 1 yıldır. 


Olası Durumlar: 

Uygulama sonrası camı kontrol etmeyi unutmayın. Yüzeyde hare, bulanıklık oluşabilir. Bu, mendilden o yüzeye fazla ürün geçmiş demektir. Bölgeyi mendil ile bastırmadan ovalayarak ürünü dağıtabilirsiniz. 

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV0000105497
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön