Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Easmart 0103 Wifi Akıllı Kepenk Kontrol Kartı

EASmart
1.399,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483620/80571082/60007679

EASmart Akıllı Kepenk Kartı sayesinde kumandalı kepenklerinizi akıllı hale çevirebilirsiniz. Üstelik kumanda kartınız devre dışı kalmaz!

Akıllı kepenk kartının kablo bağlantılarını tamamladıktan sonra EASmart mobil uygulaması ile kepenklerinizi internet üzerinden dilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca internet bağlantısı olmadığı durumlarda bile cihaza yakından bağlanıp kontrol edebilirsiniz.








EASmart mobil uygulamasını akıllı cihazınızın uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

  • EASmart uygulamasını kullanarak internet üzerinden akıllı kepenklerinizi açıp kapatabilirsiniz. Cihazın ya da telefonunuzun internet bağlantısı olmadığı durumlarda ise yakından bağlanarak kepenklerinizi kontrol edebilirsiniz.
  • Yetki verme özelliği sayesinde yetki verdiğiniz kullanıcılar da kepenkinizi kontrol edebilir. Dilediğinizde yetkilendirmeleri kaldırabilirsiniz. Ücretsiz olarak toplamda 3 farklı kullanıcı kepenkleri kontrol edebilir. Daha fazla kullanıcı yetkilendirmek için uygulama içi satın alma ile tek seferlik ödeme yaparak bu limiti artırabilirsiniz. Ortalama fiyatı 1 kişi 50TL'dir. Detaylı bilgilere uygulamadan erişebilirsiniz.
  • Cihaza gelen tüm komutların kayıtları tutulur ve cihaz üzerinde yapılan hareketleri görebilirsiniz. Örneğin; kepenk X tarihinde Y kullanıcısı tarafından açıldı/kapatıldı vb.


  • EASmart uygulamasını kullanarak internet üzerinden akıllı kepenklerinizi açıp kapatabilirsiniz.
  • Yetki verme özelliği sayesinde yetki verdiğiniz kullanıcılar da kepenkinizi kontrol edebilir. Dilediğinizde yetkisini kaldırabilirsiniz.
  • Cihaza gelen tüm komutların kayıtları tutulur ve cihaz üzerinde yapılan hareketleri görebilirsiniz. Örneğin; kepenk X tarihinde Y kullanıcısı tarafından açıldı/kapatıldı vb.

EASmart Akıllı Kepenk Kartı nasıl bağlanır?

Standart otomatik kepenk alıcı kartı bağlantısı aşağıdaki gibidir. Motordan çıkan   Siyah,   Kahverengi  ve   Mavi  renkteki kablolar Otomatik Kepenk Alıcı Kartına bağlanır. Bu kartı enerji ile beslemek için   220V  ve   Nötr  kabloları da bağlanır.

Standart otomatik kepenk alıcı kartı bağlantısı

EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartı mevcuttaki sistemi bozmadan paralel bir şekilde Otomatik Kepenk Alıcı Kartına ve Motora bağlanır.


Akıllı Kepenk Kontrol Kartını bağlamak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.


  • 220V  ve   Nötr  bağlantılarını Otomatik Kepenk Alıcı Kartından söküp EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartının üzerindeki   220V Giriş  yazan (en sağdaki kutu) iki klemense bağlayın.
  • EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartının üzerindeki   220V Çıkış  yazan (ortadaki kutu) iki klemensten kablo ile Otomatik Kepenk Alıcı Kartına bağlayın.
  • EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartının üzerindeki   Motor Çıkış  yazan (en soldaki) iki klemensi Motorun   Siyah  ve   Kahverengi  kablolarına bağlayın.


Not 1:  Motorun   Siyah,   Kahverengi  ve   Mavi  kablolarını Otomatik Kepenk Alıcı Kartından sökmeyiniz. Sadece   220V  ve   Nötr  kabloları sökülür ve Otomatik Kepenk Alıcı Kartı; EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartından beslenir.


Not 2:  Motorun   Mavi  kablosunu EASmart Akıllı Kepenk Kontrol Kartına bağlamak zorunda değilsiniz.


Bağlantı şeması aşağıdaki gibidir.



Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002EVP8S
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön