ARA
Loading interface...
Loading interface...
Eclectia
Eclectia Isofix Universal Çok Amaçlı Yalıtım Astarı 1 kg

Eclectia Isofix Universal Çok Amaçlı Yalıtım Astarı 1 kg

Eclectia
%42 indirim 50,00 TL 29,00 TL
EKSTRA % 8
26,68 TL
( / adet)
ölçü
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483620/60001216/60007333/60001227
Eclectia Isofix Universal Çok Amaçlı Yalıtım Astarı 1 kg
YALITIMDA YEN İ   NESİL TEKNOLOJ İ LER, KALICI ÇÖZÜMLER

ECLECTİA - İSOFİX ÜNİVERSAL, ÇOK AMAÇLI YALITIM ASTARI 1 KG

SU İTİCİ, ADERANS ARTTIRICI, SARFİYAT DÜŞÜRÜCÜ İÇ VE DIŞ CEPHE YALITIM ASTARI

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ve TANITIMI

Akrilik co-polymer esaslı, su bazlı tek komponentlı, şeffaf iç ve dış yüzeylerde kullanıma uygun, çok amaçlı, elastik, modifiye edilmiş astardır. Her türlü mineral kökenli ve gözenekli alt yapının dokusunu derinlemesine etki eder ve sürüldüğü yüzeye nüfuz edip donatıyı sağlamlaştırır. Yüzeydeki kumlanma veya tebeşirlenmeyi yok eder, uygulandığı yüzeyi yağ, kir, toz, vb. maddelerden arındırır. Tozuyan, ufalanan mineral esaslı yüzeylerin sağlamlaşmasında kullanılır. Yüksek oranda bağlayıcı özelliğe ve alkali dayanımına sahiptir, su geçirimsizdir. Uygulanacak olan ürünlerimizin sağlam bir altyapı üzerine tatbik edilmesini sağlar. Ayrıca ham sıvaya alçı sıvalara uygulandığında boya sarfiyatını düşürür. Uygulanacak olan iç ve dış cephe akrilik boyaların sağlam bir altyapı üzerine tatbik edilmesini sağlar.

 

UYGULAMA ALANLARI

S u bazlı su yalıtım malzemeleri ve duvar macunu uygulamalarında; her türlü tabii taş, sıva, duvar, beton, alçı vs. gözenekli, mineral kökenli zeminlerde, eski kireç badanalı, boyalı, tamirat görmüş duvarlarda, eski iç ve dış boyalı yüzeylerde kullanılır. İlk defa boyanacak konvansiyonel sıvalı, alçı, saten alçı, alçıpan, mineral esaslı ham duvar yüzeylerde, rengini kaybetmiş kirlenmiş veya dekoratif amaçlı renk değişikliği yapılacak eski boyalı iç-dış cephe yüzeylerde genel amaçlı astar olarak uygulanabilir.

UYGULAMA TALİMATI

Uygulanacak yüzey; toz, kir, yağ vb. kalıntılarından arındırılmalı, yüzey temiz ve kuru olmalıdır. Hazırdır inceltilmez fırça veya rulo ile yüzeye tek kat halinde emdirilerek tatbik edilir, uygulanır. Minimum 2- 4 saat kuruma süresi beklendikten sonra üzerine boya uygulamasına geçilir. Sağlıklı bir zemin elde etmenize yardımcı olur. Uygulama yapılacak alanlar +5 C – +30 C arası sıcaklıklarda olmalıdır. Kullanılmadan önce karıştırılmalıdır. Kullanıma hazırdır, su ile inceltilmemelidir

SARFİYAT/ TÜKETİM

Yüzeyin emiciliğine göre değişken olmakla birlikte beton ve sıva yüzeylerde yaklaşık 1 m2 tek Katta takriben 0,100 - 0,200 kg/m2 sarfiyatı vardır. Fırça ve rulo ile uygulanır.

Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez . Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.

 

KURUMA SÜRESİ

 

Dokunma kuruma süresi 4 saattir. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile + 35 C arasında olmalıdır . Tam kuruma 24 saattir ortam  koşullarına göre değişebilir.

 

 

SAKLAMA /DEPOLAMA ŞARTLARI

Doğruda güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklayınız, depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır.

 

SAĞLIK EMNİYET

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır.

Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.

 

AMBALAJ ŞEKLİ   

15 kg  -  2,5 kg 1 kg pe kovalarda

 

RENK

Şeffaf 

 

ÜRÜN DEĞİŞİMİ VE İADE KOŞULLARI:

Ürünü kargodan teslim alınırken paketler mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürünler teslim alınmamalı, imza atılmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.

Kuryelerin ürüne baktırmak istememeleri durumunda ürünü hiç teslim almadan iade ediniz. Kontrol etmeksizin imzalayıp teslim aldığınız ürünlerde kargo veya gönderici firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Sadece hasar tespiti yapılan ürünlerin ücretsiz değişimi veya iadesi yapılabilmektedir.
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000OH975
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön