Astarlar

Kaliteli bir şekilde evinizi boyayabilmek ve etkili sonuçlar alabilmek için iç cephe astarı kullanabilirsiniz. Farklı renklerde ve gramajlarda üretilmiş olan iç cephe astarı boyaları, ihtiyaçlarınız için uygun seçenekleri size sunar. Hem iç cephe kullanımı için hem de dış cephe kullanımı için ideal nitelikler taşıyan astarlar sayesinde çok yönlü bir deneyim elde edebilirsiniz. Güçlü ve etkili formülleri ile dikkat çeken astarlar, boyama yapacağınız yüzeyin daha dayanıklı hale gelmesini sağlar. Boylarınızı daha etkili şekilde kullanmak ve daha kalıcı şekilde duvarlarınızı boyayabilmek için astar kullanabilirsiniz. Boya dayanıklılığını arttıran ve yapışma oranını yükselten bu ürünleri iç cephe astar boya fiyatları bakımından bütçenizle uyumlu bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Teneke kutulu modellerin yanı sıra plastik kutulu modellerinin de bulunması boyanızın korunmasına yardım eder. Kapaklı şekilde tasarlanmış olan kutular sayesinde astar boyanızı ihtiyacınız kadar kullanıp yeniden saklayabilirsiniz. Uzun ömürlü bir kullanıma olanak tanıyan bu boyalar yaşam alanlarınızı güzelleştirir.

Farklı Zeminlere Uyum Gösteren İç Cephe Astarı Çeşitleri

Hem iç cephelerde hem dış cephelerde yer alan zeminleri boyarken kullanabileceğiniz astar modelleri ile çift yönlü avantaj elde edebilirsiniz. Beton yüzeylerin yanı sıra sıvalı yüzeylerde de kullanabileceğiniz zemin astarları ile çeşitli alanları son derece şık şekilde boyayabilirsiniz. Aynı zamanda neme ve güneşe karşı dayanıklı olan astarlar, çevresel koşulların yol açabileceği zorluklarla karşı koruma yaratır. Parlaklık sağlayan formülleri ile dikkat çeken iç cephe astar boya modelleri de vardır. Bu ürünler sayesinde zemininizde ya da duvarlarınızda son derece ışıltılı bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha ferah bir ortam yaratabilmeniz için ideal olan parlak astarlar, boyalarınızın ışıltısını arttırabilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda ahşap yüzeyler için geliştirilmiş astarlarla da parlaklık elde edebilirsiniz. Ahşap alanları boyarken kullanabileceğiniz bu astarlar ahşap maddelerin dış etkilere karşı korunmasına yardımcı olur. Çatlama, deforme olma gibi sorunların yanı sıra renk solması ve kabarma gibi problemlere karşı dayanıklı astarlarla verim kazanabilirsiniz.

Çabuk Kuruyan İç Cephe Astarı Modelleri

Hızlı kuruma özelliğine sahip olmasıyla öne çıkan iç cephe astarları, kısa bir süre içerisinde yüzeye tutunur. Üstün kapatıcılık performansına da sahip olan bu ürünler, yüzeylerde yer alan çatlakları görünmez kılabilmeniz için idealdir. Süreceğiniz boyanın daha uzun ömürlü bir kalıcılık kazanmasına da yardım eden iç cephe astarları, başarılı sonuçlar almak ve zaman kazanmak isteyen kullanıcılar için idealdir. Alternatif ürünler arasındaki iç cephe astarı 10, 20 kg modellerini kullanarak ev, iş yeri, atölye gibi alanlarda boyama işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Toz tutmama özelliğine sahip olan astar çeşitleri ile çevredeki tozların yüzeyde bırakabileceği kalıntılara karşı önlem alabilirsiniz. Aynı zamanda silinebilir ve yıkanabilir olan astar modellerini kullanarak çeşitli alanların hijyenini kolayca sağlayabilirsiniz. Su iticiliği yaratan astarlar aracılığıyla ıslanma sorununa karşı akılcı bir çözüm yaratabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak iç cephe astarlarını incelterek de kullanabilirsiniz. Eski boya kalıntılarını temizledikten sonra astarı duvarınıza sürebilirsiniz. Fırça yardımıyla kısa bir sürede uygulayabileceğiniz astarlar yüzeye hızlı bir şekilde tutunmayı başarır. Aynı zamanda sıçrama ve dökülme gibi sorunlara karşı da dayanıklı olan astar çeşitleri, amatör kullanıcıların kolayca uygulayabileceği şekilde üretilmiştir.

Boya Tabancası ile İç Cephe Astarı Uygulaması

Boya tabancalarından yararlanarak iç cephe astarlarını çok kısa bir sürede yüzeye uygulayabilirsiniz. Yıl boyunca güvenle kullanabileceğiniz bu boyaları farklı sıcaklık değerlerinde yüzeye sürebilirsiniz. Böylece mevsimin yaz ya da kış olmasından etkilenmeden boya öncesi astarını duvarınıza gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz. Sentetik şekilde üretilmiş olan astar boyaları ile duvarlarınızın tüm noktalarının aynı rengi kazanmasını sağlayabilirsiniz. Reçine özlü modeller, yoğun ve dayanıklı yapıları ile size kullanım verimliliği sağlar. Pas önleme özelliğine de sahip olan astar modellerini tercih ederek güçlü bir koruma oluşturabilirsiniz. İç cephe astar fiyatları ekonomik bir alışveriş gerçekleştirebilmeniz için idealdir. Böylece bütçe dostu astar modellerini hesaplı koşullarla sipariş edebilirsiniz. Demir, çelik, sac gibi farklı yüzeylere uygulanabilen astar çeşitleri, sanayi kuruluşlarında ve atölyelerde yararlanabilmeniz için ideal özellikler taşır. Astar boya uygulaması yapmadan önce ilgili yüzeylerin kuru ve temiz yapıda olduğundan emin olmanız gerekir. Son kat boyasını sürmeden önce de astar boyalarla çeşitli alanları başarılı bir şekilde koruyabilirsiniz.

Koruyucu Özellikli İç Cephe Astarı

Boyalarınızın deforme olmasını önlemek, çatlak oluşumlarının önüne geçmek gibi amaçlarla iç cephe astarı kullanabilirsiniz. Koruyucu özellikli iç cephe geçiş astarı modelleri sayesinde birçok alanda kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Ahşaba etkili bir şekilde nüfuz etmeyi başaran ve ağaç kaynaklı maddeleri boyarken kullanabilmeniz için uygun olan astarlar yardımıyla olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Aynı zamanda dolgu malzemeleri ile beraber kullanarak macun haline getirebileceğiniz reçineleri de koruma amaçlı kullanabilirsiniz. Hem yüzey boyamasında hem de eşya boyaması işlemlerinde yararlanabileceğiniz reçineler, tıpkı astarlar gibi koruyucu bir yüzey oluşturmayı başarır. Kalın bir koruma tabakası yaratan reçineleri uyguladıktan sonra iç cephe astarı çeşitlerini yüzey üzerine sürerek boyama işlemlerine geçiş yapabilirsiniz. İç cephe dönüşüm astarı modelleri de tercih edebileceğiniz pratik ürünler arasında boy gösterir. Akrilik emülsiyon özelliğine sahip olan iç cephe dönüşüm astarları sayesinde yüksek yapıştırıcılık etkisi elde edebilirsiniz. Boya uygulanacak yüzeyleri boyanmaya daha uygun ve pürüzsüz hale getiren astarlar yardımıyla zarif şekilde şık dekorlar oluşturabilirsiniz.

UV Dayanımı Yüksek İç Cephe Dönüşüm Astarı

Kullanıcılarına yüksek UV dayanıklılığı sağlayan formülleriyle beğeni toplayan iç cephe dönüşüm astarı çeşitleri, güneşin yıpratıcı etkisine karşı başarılı bir çözüm elde edebilmeniz için geliştirilmiştir. Zımparalanmış, tozsuz ve kuru alanlarda başarılı bir şekilde uygulayabileceğiniz bu astarlar, tortu ve topak oluşumuna karşı dayanıklı bir formüle sahiptir. Son kat koruma özelliği bulunan astarlarla boyama işlemlerinde daha etkili sonuçlara ulaşarak uzun ömürlü dayanım desteğinden yararlanabilirsiniz. Transparan ve şeffaf bir yapıya sahip olan iç cephe astarı çeşitlerini kullanarak boyanızın yüzeye daha etkili şekilde yayılmasını sağlayabilirsiniz. Farklı renklere sahip zeminlerin üzerindeki boyaları bertaraf etmek ve yeni boyalar için ideal bir yüzey oluşturmak için astarların özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

İç Cephe Astarı ile Zararlı Maddelerin Oluşumunu Önleyin

Rutubete karşı dayanıklı olan iç cephe astarları, küf oluşumunun önüne geçerek uzun ömürlü bir koruma yaratır. Çeşitli mantarların ve bakterilerin üremesini önlemeye yardımcı olan astar boyalar, hijyenik bir kullanım gerçekleştirebilmeniz konusunda size destek olur. Zararlı oluşumları önleyen astarlar sayesinde bu astarların oluşturduğu yüzeye süreceğiniz boyaların ömrü de uzar. Yosun oluşumuna ve solma problemine karşı çözüm yaratan astarlar, nemli alanlarda etkili bir kullanım gerçekleştirebilmeniz için ideal şekilde formülize edilmiştir. Formüllerinde silikon maddesine yer verilmiş olan astar çeşitleri ile de verimli bir kullanıma erişebilirsiniz. Beton yüzeylerin yanı sıra briket, mozaik, serpme sıva gibi çeşitli yüzeylere de silikon iç cephe astarlarını uygulayabilirsiniz. Uygulama yapacağınız yüzeyin emicilik kapasitesine ve yapısına bağlı olarak farklı miktarlarda astar uygulaması gerçekleştirebilirsiniz. İç cephe astarlarının kutularını ışık almayan kuru alanlarda rahatça saklayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Astar Fiyatları

1551 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 39 / 1551 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?