Eğlence dünyası ile ilgili tüm merak ettiklerinizi, dijital dergiler kategorisinde yer alan eğlence dergilerine abone olarak bir tıkla öğrenebilirsiniz. dMags Dijital Dergi Mağazası, dijital dergiler kategorisinde yer alan eğlence dergilerini hizmetinize sunuyor. Eğlence dergilerine dijital formatta dilediğiniz yerde ve zamanda ulaşabilirsiniz. Dijital eğlence dergilerine, tatilde, evde, iş yerinde veya kendi seçtiğiniz herhangi bir mekanda rahatlıkla erişebilirsiniz. Dijital dergiler, dijital versiyonla yayınlandıkları için zamandan ve mekandan bağımsız olarak her yerden erişim imkanı sunuyor.

Dijital formatta dergi okumak için nerede bulunduğunuzun veya hangi zaman diliminde olduğunuzun bir önemi bulunmuyor. Tüm dijital dergilere web sitemizden, dMags İOS ya da android uygulamalarımızdan 7 gün 24 saat erişim sağlamanız mümkün oluyor. 3 ay, 6 ay veya 12 aya kadar değişen çeşitli abonelik seçeneklerinden biriyle eğlence dergilerine abone olabilir, magazin ve eğlence dünyasının nabzını tutabilirsiniz. Eğlence dergilerine ister cep telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan kolaylıkla erişebilir, merak ettiğiniz tüm güncel haberleri ve trendleri yakından takip edebilirsiniz.

dMags Dijital Dergi Mağazasındaki 261 dijital dergi arasında bulunan eğlence dergileri ile, kim nerede, ne yapıyor, cemiyet haberleri, sosyete dünyası, magazin haberleri, mizah, moda dünyası, tv ve sinema dünyası, yerli ve yabancı ünlüler, eğlence mekanları, davetler, düğünler, etkinlikler, kokteyller, özel gün ve geceler, eğlence dünyasıyla ilgili güncel olaylar, trendler ve daha pek çok konudan haberiniz oluyor. Eğlence dünyasıyla ilgili tüm merak ettikleriniz hemen önünüze geliyor. Gazete bayisine gitmeden eğlence dünyasından haber almak istiyorsanız tek yapmanız gereken; dMags web sitesine gelerek dijital dergi kategorisinde yer alan eğlence dergileri bölümünden seçtiğiniz ürünü satın almak oluyor. Ürünü satın aldıktan sonra, tarafınıza iletilen aktivasyon kodunu dMags sitesine girerek ürünü aktive ediyorsunuz. Böylelikle takip etmek istediğiniz dijital dergiye erişim imkanını elde etmiş oluyorsunuz.  Kod aktivasyonunuz gerçekleştikten sonra, eğlence dergilerine dMags İOS, Android uygulamaları veya web sitesinden herhangi birini seçerek dilediğiniz zamanda ve mekanda erişim sağlayabiliyorsunuz.  Dergiye abonelik içinde bulunulan tarihte yayında bulunan son sayıdan başlamak üzere, üründe belirtilen sayı miktarınca dijital dergiye ulaşım imkanı sağlanıyor.  Satın almış olduğunuz ürün, adı geçen dergiye dijital formatta erişim olanağı sunuyor. Ürünler, siparişinizi takiben en geç 1 veya 2 saat içerisinde erişiminize açılıyor. 

dMags Dijital Dergi Mağazası, çeşitli kategorilerde yayınlanan tam 261 derginin, 7300 sayısını cebinize ve bilgisayar ekranınıza taşıyor. Dijital Dergi Mağazasında; Erkek,Yaşam, Eğlence, Spor, Seyahat, Otomobil, Ev Dekorasyon, Sağlık, İş Dünyası, Çocuk,Yemek, Hobi, Sektörel, Kültür, Katalog ve Bilim & Teknoloji alanında yayınlanan yüzlerce dergi bulunuyor. Bu yayınlar arasından dilediğinizi seçerek abone olabilir ve tüm içeriklere uygun fiyat seçenekleriyle ve zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Siz de, gündemden ve güncel olaylardan 7 gün, 24 saat haberdar olmak istiyorsanız dMags Dijital Dergi Mağazamızı hemen ziyaret edin. Yüzlerce dergi arasında, ilgi alanınıza hitap eden dergilerden dilediğinizi seçerek gündemi ve trendleri yakalayın. Tüm dijital dergi abonelikleri uygun fiyat ve süre seçenekleriyle hizmetinize sunuluyor. 

Günlük hayatın stresinden biraz olsun uzaklaşmak ve her an her yerde gününüze renk katmak için yayınlanan eğlence dergileriyle hem gündemi takip ediyor hem de eğleniyorsunuz.  dMags Dijital Dergi Mağazasında, uzun yıllardır basılı yayın hayatında da yer alan ve eğlence dünyası ile ilgili güncel haber yapan ünlü magazin dergilerinin dijital versiyonlarını bulabileceğiniz gibi, okurken keyif alacağınız ve bol bol gülümseyeceğiniz karikatür ve mizah dergilerini de bulabilirsiniz. 

Eğlence Dergileri

1 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Markalar
    1. dMags Dergi Mağazası
  3. Abonelik Süresi
  4. Satıcı
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196008/80235050/80235054
BAŞA DÖN