Günlük hayatın monotonluğundan kurtaracak sayısız dergi seçeneği ile bulunduğunuz her yerde modunuzu eğlenceye ayarlayabilirsiniz. Eğlence dergileri kategorisinde yer alan mizah, magazin, TV, dekorasyon ve moda dergisi gibi alternatifler arasından modunuza en uygun alternatifi seçerek okumaya başlayabilirsiniz. Uzun yıllar basılı olarak keyifle okunan dergilerin dijital formatlarına, iOS, Android telefon ve tabletlerin üzerinden ya da bilgisayarınızdan dMags Dijital Dergi Mağazası üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. 

Eğlence Dergisi Seçenekleri Nelerdir?

Magazin ve cemiyet hayatına dair tüm merak edilenler, aylık ve haftalık magazin dergilerinde mercek altına alınıyor. Özel yaşamlarını ve yeni projelerini merak ettiğiniz ünlülerin hayatlarına dair gelişmeleri, röportajlar ve haberler halinde yine moda ve magazin dergilerinde okuyabilirsiniz. Eğlence dergileri arasında bulunan dekorasyon dergisi çeşitlerinde ise iç ve dış mekanlarda yapmak istediğiniz değişiklikler için size ilham verecek fikirler bulunuyor. Eviniz, ofisiniz ya da bahçe dekorasyonunuzdaki değişiklikler için trend materyaller ve dünyaca ünlü tasarımcıların fikirlerinden ilham alabilirsiniz. Sağlık dergileri içinde bulunan diyet önerileri, sağlıklı beslenme tavsiyeleri, sporcu beslenmesi gibi ayrıcalıklı konular hakkında profesyonel yönlendirme alabilirsiniz. En sevdiğiniz spor türlerine dair Türkiye'de ve dünyada ün yapmış sporculara dair yepyeni haberleri yine spor dergilerinde okuyabilirsiniz. Müzik dünyası, moda gibi sürekli gündemi değişen konularda en yeni bilgileri, bu konularda hazırlanmış eğlence dergileri içinde okuyabilir, gündemin nabzını tutabilirsiniz. 

Eğlence Dergileri Ne İşe Yarar?

Evde, iş yerinde ya da dışarıda... Seçeceğiniz tüm mekanlarda boş zamanlarınızı eğlence dergileri okuyarak keyifli bir biçimde değerlendirebilirsiniz. Eğlence dergileri arasında bulunan seyahat dergileri, Türkiye'de ve dünyada keşfedebileceğiniz sayısız lokasyon hakkında bilgi edinebileceğiniz zengin içeriklerle hazırlanıyor. Seyahat dergileri, sezona uygun gezi rotaları, mutlaka görülmesi gereken yerler, nerede kalınır, ne yenir gibi köşeleri belirleyen önemli bilgiler hakkında yön gösteriyor. Muhteşem görsellikteki fotoğraflar, gitmek istediğiniz yer hakkında size gerçekçi fikirler vermeyi başarıyor. Dijital formatta hazırlanan dergilerin en büyük avantajı, 7 gün 24 saat dilediğiniz her yerden bu dergilere ulaşabilme imkanının bulunması. Telefon, tablet ya da laptop üzerinden kolayca erişebilme avantajı, dergileri fiziksel olarak yanınızda taşıma yükünü de ortadan kaldırıyor. Üstelik eğlence dergileri içerisinde beğendiğiniz içerikleri, ekran alıntısı yaparak anlık olarak arkadaşlarınızla da keyifle paylaşabilirsiniz. 

Eğlence Dergilerine Nasıl Erişim Sağlanır?

Dijital formatlı eğlence dergilerine, dMags üzerinden kolaylıkla abone olabilirsiniz. Tercihinize göre seçebileceğiniz 3 aylık, 6 ya da 12 aylık abonelik seçeneklerinden size en uygun alternatifi işaretleyerek ödemenizi online olarak yapabilirsiniz. DMags üzerinden seçeceğiniz eğlence dergisi ya da birçok farklı dergi seçeneklerini işaretleyerek ürünleri satın alabilirsiniz. Ödeme sonrasında size gönderilecek olan aktivasyon kodu ile birlikte aboneliğiniz başlamış oluyor. TTK'nun ilgili maddesi uyarınca, aktive edilmiş ürünlerin ürün iadesi yapılamıyor. Seçtiğiniz ürünlerin aktivasyon kodunu aldıktan sonra ürün satışı kesin olarak gerçekleştirilmiş oluyor. Seçtiğiniz abonelik süresi boyunca dergi ya da dergilerinize dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kolaylıkla ulaşabilir, boş zamanlarınızı eğlenceli ve keyifli bir biçimde değerlendirebilirsiniz. 

Yüzlerce dergi arasından ilginizi çeken konulardaki dergileri bulmanız çok kolay. Hobilerinizi geliştirmek ve onları daha eğlenceli hale getirmek için, eğlence dergilerinin zengin içerikli dünyasından en sevdiğiniz dergileri keşfedebilirsiniz. Eğlence dergileri, konularına ve markalarına göre farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayıca seçtiğiniz dergilerin 3-6 ya da 12 aylık abonelik süreleri de dergilerin fiyatlandırmaları üzerinde etkili oluyor. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için eğlenceli bir seçim yapabilir onlara da ilgi alanları doğrultusunda eğlence dergileri abonelikleri hediye edebilirsiniz. 

Eğlence Dergileri

3 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Fırsat Ürünleri
 3. Markalar
  1. Doğan Burda Dergi
  2. dMags Dergi Mağazası
 4. Abonelik Süresi
 5. Satıcı
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196008/80235050/80235054
Başa dön