ARA
Loading interface...
Loading interface...
Solar
Elektrikli Haşere Ve Fare Kovucu

Elektrikli Haşere Ve Fare Kovucu

Solar
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001199/60001734
Elektrikli Haşere Ve Fare Kovucu

Teknik Özellikler:

 Çalışma voltajı: AC 220 V 50/60 Hz

Çalışma gücü: 8 W

Ürün Özellikleri:

1. Bu elektrikli haşere kovucu fareleri hamam böceklerini ve diğer birçok haşereyi uzaklaştırmak için kullanılabilir.

2. Mikro işlemci kontrollüdür. Yüksek frekanslı elektromanyetik taşıyıcı dalga devresi, haşerelerin beyinlerinde yüksek frekanslı akustik dalgaları sitimüle ederek onları kaçırır.

3. Kokusuzdur, zehirsizdir, dumansızdır. Kör açı yoktur. İnsanlar üzerinde herhangi bir zararlı yan etkisi yoktur.

4. Uzun süreli ve kesintisiz olarak kullanılabilir.

5. İçeriğindeki hava temizleyici sayesinde havayı filtre eder ve zararlı bakterileri öldürür.

 6. Üzerindeki gece lambası karanlıkta otomatik olarak devreye girer, aydınlıkta yine otomatik olarak söner.

Çalışma şekli

 1. Cihazı haşelerin görüldüğü alana yakın bir prize takın. Şayet kırmızı ve yeşil ışık yanıp sönüyorsa, ünite normal çalışıyor demektir.

2. Cihazın yanında bulunan ''''IONIC'''' veya ''''U.M.I.'''' fonksiyonunu da seçebilirsiniz, ''''IONIC'''' seçeneği hava temizleyici ve taşıyıcı sinyal frekans devresini aynı zamanda aktive eder. ''''U.M.I.'''' ise bütün devreleri aktive eder. Bu seçenekte, kırmızı ısık yüksek frekanslı akustik dalga sinyalinin, sarı ışık ise manyetik alan sinyalinin devrede olduğunu gösterir.

3. Gece lambası bağımsız olarak açılabilir: ''''SENSOR''''. ''''OFF'''' seçeneği lambayı kapatır, ''''CONT'''' ise uzun süreli olarak lambayı devreye sokar.

4. Hava temizleyicinin etki alanı 50 metre karedir.

 5. Hava temizleyici, iyonizasyon ile ozon üreterek zararlı bakterileri yok eder. Bu yüzden patlayıcıların bulunduğu ortamlarda kullanmayınız.

6. Haşere kovucu yaklaşık 300 metre kare içinde etkilidir. Cihaz genelde 2-4 hafta içinde etkisini gösterir. Bu süre içinde haşereler ortamdan kaçmaya başladıklarından etrafta fazla haşere görülmesi normaldir.

7. Şayet evinizde fare türü hayvan besliyorsanız, cihazı ''''IONIC'''' modunda kullanınız. Bu durumda cihaz fareleri değil yalnızca haşereleri uzaklaştırır.

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR Patlayıcı bulunan alanlarda kullanmayınız. Cihazı açmayınız. Televizyona yakın monte etmeyiniz. Cihazın kullanımı sırasında başınızda yanma hissederseniz, cihazın kullanımına ara veriniz ve ortamı havalandırınız.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön