Endüstriyel Grup

Endüstriyel Gruplar

Endüstriyel amaçlı boyama işlemleri için imal edilen tüm boya çeşitleri ve boya aksesuarları, endüstriyel gruplar kategorisinde yer alıyor. Yüksek dayanıklı yapıları ve uzun ömürlü kullanımlarıyla dikkat çeken ürünler, deniz araçlarından tenis kortlarına, fabrikalardan ahşap mobilyalara kadar birçok farklı boyama işlemi için kullanılıyor. Ürün çeşitleri sıcaklığa, değişken hava koşullarına ve aşındırıcı etkenlere maruz kalan yüzeyler için çözüm sağlıyor. Zengin ürün seçenekleri içerisinde boyama araçlarının yanı sıra yüzey kaplaması, koruması ve doku değişikliği yapmak amacıyla yararlanılan alternatifler de bulunuyor.

Farklı Zeminlere Özel Endüstriyel Grup Ürünleri

 • Metal olmayan yüzeylerin metalik, ağaç malzemeden üretilmemiş yüzeylerin ahşap bir görüntüye kavuşturulması amacıyla kullanılan endüstriyel boya çeşitleri sayesinde arzu edilen görselliği sağlamak mümkün oluyor.
 • Endüstriyel boya çeşitleri, zeminlerin yanı sıra makine aksamları, bahçe aletleri, ziraat gereçleri ve dolap gibi metal yüzeyli eşyaları boyamak amacıyla da tercih ediliyor.
 • Macun, astar ve dolgu maddesi gibi endüstriyel grup ürünleri, iç ve dış cephelerin yüzeylerini düzeltmek, zeminlerde meydana gelen boşlukları doldurmak ve pürüzsüz bir zemin elde etmek için kullanılıyor.
 • Birçok farklı zemin üzerinde son kat olarak uygulanabilen örtücü ve koruyucu özellikli endüstriyel ürünler, renklendirmenin yanı sıra uygulandıkları alan üzerinde sert ve dayanıklı bir katman meydana getiriyor.
 • Zengin renk ve miktar alternatifleriyle kullanıcıların tercihine sunulan endüstriyel grup ürünleri, hem kaliteleri hem de uzun kullanım ömürleriyle yüksek kullanıcı memnuniyeti sağlıyor.
 • Ürün seçenekleri arasında parlak bir yüzey elde etmek, ısı yalıtımı sağlamak, çatlama ve sararma gibi istenmeyen durumların önüne geçmek için geliştirilmiş alternatifler de yer alıyor.

Bireysel ve Geniş Çaplı Uygulamalara Yönelik Seçenekler

Önemli markalar tarafından farklı kullanım şekillerine yönelik olarak imal edilen endüstriyel grup ürünlerinin içerisinde bireysel ve geniş çaplı uygulamalar için geliştirilmiş model seçenekleri bulunuyor. Bireysel kullanıma yönelik endüstriyel boya ve boya malzemeleri, jant boyamaktan eskitme uygulaması yapmaya kadar birçok uygulama için ürün çeşitleri içeriyor. Geniş çaplı uygulamalar için tasarlanmış endüstriyel grup ürünlerinden ise yol çizgisi çekmek, kaldırım ve bordür renklendirmek gibi amaçlar doğrultusunda faydalanılıyor.

İncelticiler, Yüzey Koruyucular, Katkı ve Yalıtım Malzemeleri

 • Endüstriyel grup ürün yelpazesi içerisinde boya çeşitlerinin dışında katkı maddeleri, incelticiler, yağlar, vernikler, paslanma önleyiciler, su yalıtım malzemeleri, boya sökücüler, ve zemin kaplayıcılar da yer alıyor.
 • Zemin yüzey dokusunun değiştirilmesini sağlayan endüstriyel grup ürünleri, bir duvarı yazı tahtasına dönüştürmek gibi işlevsel amaçlar için kullanılabiliyor.
 • Yüzey hazırlığı için geliştirilmiş boya öncesi ürünler pas sökücü, yağ temizleyici ve fosfat kaplayıcı etkileriyle boyama uygulamasının verimli ve uzun ömürlü olmasına olanak tanıyor.
 • İçeriklerinde alkol yer almayan kolonyalı mendil esansı çeşitleri, ıslak mendil üretiminde faydalanılan endüstriyel ürünler arasında bulunuyor.
 • Lekeli ve isli yüzeyler için tasarlanmış endüstriyel boyalar, leke oluşumlarının etkili biçimde giderilmesini sağlıyor.

Soru 1: Endüstriyel grup ürünleri uygulanırken dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir?

Cevap 1: Endüstriyel grup ürünleriyle uygulama yapmadan önce zeminlerde yer alan yağ, kir, pas ve tozun giderilmesi öneriliyor. Uygulama sırasında ise kullanım talimatlarına uygun hareket edilmesi önem taşıyor.

Soru 2: Endüstriyel boya çeşitleri, hangi aksesuarlar ve yöntemler kullanılarak uygulanır?

Cevap 2: Endüstriyel boya çeşitleri, boyanacak zemine göre fırça veya ruloyla sürülerek ya da spreyle püskürtülerek uygulanabilir.

Soru 3: Endüstriyel grup ürünleri kimler tarafından uygulanabilir?

Cevap 3: Endüstriyel grup ürünleri içerisinde profesyonellerin uygulaması tavsiye edilen modellerin yanı sıra bireysel kullanıcılar tarafından uygulanabilen alternatifler de bulunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Endüstriyel Gruplar

3287 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 44 / 3287 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?