Endüstriyel Temizleme

Büyük işletmelerin temizlik ihtiyaçlarını gidermede önemli bir işleve sahip olan endüstriyel temizleme ürünleri, yüksek hacimli gramajları ve içeriklerindeki yoğun temizleyici formülleri nedeniyle tercih ediliyor. Farklı yüzeyleri kolayca temizlemek üzere tasarlanan ürünler, kısa zamanda en zorlu kir ve lekelere karşı sağladığı başarıyla fark yaratıyor. Ürünlerin yüksek gramajlı olması hem ekonomik yönden hem de kullanımdaki sürekliliği koruması bakımından önemli bir avantaj sağlıyor. Endüstriyel temizlik malzemeleri; oteller, hastane ve lokantalar, kafe, plaza, AVM gibi farklı iş yerlerinin temizliğinde kullanılıyor. 

Çok Amaçlı Yüzey Temizleyiciler

Günlük zemin temizliği için hem mop hem de makinede kullanılmak üzere tasarlanan temizleyiciler, farklı markaların çeşitleri olarak endüstriyel temizlik ürünleri arasında yer buluyor. Sıvı yüzey temizleyiciler, leke ve kirleri kolayca çıkarmanın yanı sıra temizlik sonrasında ortamda bıraktığı hoş kokuyla da ferah bir atmosfer sağlıyor. Ürünler, zemin temizliği için özel olarak tasarlanmış otomatik makinelerde kullanılıyor. Farklı amaçlar için tasarlanan ürünlerin, köpük ve temizleme formülü ayarları bu kritere göre yapılıyor. Cam yüzeylerin temizliğinde kullanılan ürünler, hem temizleme hem de parlatıcı etkisiyle etkin bir temizlik hizmeti sağlıyor. Ürünleri büyük hacimli bidonlarından, püskürtmeli yedek şişelere aktararak kolaylıkla kullanabilirsiniz. Camlarda toz, iz ve leke kalmaması için ürünü özel tasarlanmış cam bezleriyle uygulayabilirsiniz. Derz ve pas lekelerini gidermek için özel olarak formüle edilmiş endüstriyel temizleyiciler, uygulama sonrasında fazla ovmanıza gerek kalmadan, derz aralarındaki leke ve kirleri kolayca çıkarıyor. 

Kişisel Hijyen İçin Tasarlanmış Endüstriyel Ürünler

El temizliğinde üstün hijyen sağlayan sıvı sabun modelleri de büyük ölçekli işletmeler için endüstriyel formda tasarlanıyor. Ürünlerin ellerinizi yumuşacık yapan formülü, hoş kokusuyla da destekleniyor. Endüstriyel sıvı el sabunlarını ürünleri pratik bir biçimde kullanmanıza imkan veren sıvı sabun otomatları yardımıyla kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Sıklıkla duvara monte edilerek kullanılan sıvı sabunluklar, fotoselli ya da pompalı mekanizmalarıyla ürünü ideal ölçüde uygulamanıza imkan sağlıyor. Antibakteriyal sıvı sabunlar, içeriğinde bulunan gliserin ve arındırıcılarla ellerinizi temizlerken aynı zamanda bakım da yapıyor. Mikrop ve parazitlerden güvenli bir biçimde temizlenmenizi sağlayan ürünler, endüstriyel boyuyla ekonomik bir kullanım deneyimi de vadediyor. Sıvı sabuna alternatif olarak tasarlanmış köpük temizleyiciler de kategoride birçok farklı seçenekle sunuluyor. Sıvı formda tasarlanmış köpük el temizleyicileri, uygun aparatlar sayesinde kullanımda basitçe köpük formuna dönüştürülüyor. 

Ürünlerin Dikkat Çeken Özellikleri

  • Endüstriyel temizleme ürünleri, yüksek gramajlı olarak tasarlandığından uzun süre ürünün yeniden tedarik edilmesi gerekmiyor.
  • Ürünler, çevre dostu bir formülle tasarlandığından doğada kolaylıkla parçalanarak yok oluyor. Bu yönüyle de çevrenin korunmasına katkı sağlıyor.
  • Yüksek gramajlı endüstriyel temizlik ürünleri, AVM, hastane, okul gibi büyük metrekarelere sahip iş yerlerinde son derece avantajlı bir kullanım deneyimi sunuyor. 
  • Endüstriyel deterjanların formülleri, etkin hijyen ve temizlik sağlayan üstün niteliklerle tasarlanıyor. Bu yönüyle, az miktarda ürünle çok daha fazla temizlik yapabilmek kolaylaşıyor. 
  • Tek seferde alacağınız yüksek gramajlı endüstriyel temizlik ürünleri, ekonomik fiyat seçenekleriyle de avantaj sağlıyor. Ürünler, tekli ve küçük gramajlı ambalajlara göre daha fazla ekonomik tasarruf sunuyor. 
  • Elde ve makinede kullanılabilecek ürünler için özel tasarımlı aparatlar da bu kategoride yer alıyor. Özel olarak endüstriyel temizlik uygulamaları için üretilmiş aparatlar, uygulamaları kolaylaştırarak temizliğin daha etkin hale gelmesini sağlıyor. 

Farklı Alanlarda Kullanılan Ürün Modelleri

Sanayide çalışanların ellerinde oluşan yağ ve kir lekelerini çıkarmak için tasarlanmış temizleyiciler, güçlü formülüyle pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Bahçe ve balkon gibi dış mekanlarda kullanılan suya dayanıklı Teak ağacından yapılmış ürünlerin temizliğinde kullanılan malzemeler de birçok farklı seçeneğiyle sunuluyor. Binalardaki inşaat sonrası oluşan inatçı kir ve artıkların temizliğini kolaylaştıran ürünler de endüstriyel temizlik ürünleri olarak tasarlanıyor. Banyo ve tuvalet temizliği için tasarlanmış, pratik, etkin ve daha az insan gücüne ihtiyaç duyularak temizlik yapmayı kolaylaştıran ürünler de özel formül içerikleriyle farklı markaların çeşitleri olarak kategorideki yerini alıyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Endüstriyel Temizleme Ürünleri

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?