Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
NANOERASER
Eraser 30 Kg Kombi Petek Tesisat Koruma Kimyasalı

Eraser 30 Kg Kombi Petek Tesisat Koruma Kimyasalı

NANOERASER
623,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003085
ÖNEMLİ AÇIKLAMA:  Eraser uluslararası bir çok üniversite, kuruluş ve mühendisler tarafından iş birliği neticesinde üstün Alman formülasyonları temel alınarak hazırlanmış, alanında kendini ispatlamış kaliteli özel inhibitörler içeren eşsiz bir formülasyona sahiptir. Diğer kombi petek tesisat koruma kimyasallarından %100 daha etkili ve zararsız olduğu bir çok bağımsız testler tarafından onaylanmış ve belgelendirilmiştir.  Eraser kombi petek tesisat temizleme ve koruma kimyasalları  SEYRANLIOĞLU LTD ŞTİ  tarafından,  ISO 9001-14001  standartlarına uygun tesiste üretilmiştir. Ürünüzü tüm marka ve model kombilerde, sistemlerde güvenle kullanabilirsiniz. Ürünümüz doğrudan adınıza faturalı, fabrikadan adresinize gönderilecektir. 

 
NEDEN KORUMA KİMYASALI?: Hareketli su aşındırıcı bir etkiye sahiptir. Kombi kalorifer tesisatlarındaki su temas ettiği yüzeylerden (radyatörler, vanalar, kombi içindeki metal ve plastik parçalar, contalar) aşındırarak kopardığı parçacıkları (pas, çamur vs.) bünyesine kattıkça daha aşındırıcı olur. Dolayısıyla gün geçtikçe paslanma ve çamurlaşma artarak devam ederken, malzeme sorunları da farklı boyutlara ulaşır, su damlatmalar, kombide arızalar, pompa blokajları, kombi ve tesisatta sesli çalışma vs. Bir de suyun yapısında bulunan kireç tesisattaki suyun hızlı ısınıp soğumasından dolayı iyonlarına ayrışınca tesisattaki problemler daha da büyür.  Tesisatta tıkanıklıklar buna bağlı olarak sirkülasyonun zayıflamasıyla bazı radyatörlere ısı ulaşamazken bazı radyatörler az ısınır bazılarının yarısı sıcak yarısı soğuk olur. Kirecin radyatör yüzeyinde oluşturduğu tabaka izolasyon etkisi göstererek ısı transferini azaltır. Tüm bunlar hem konforu hem de ısınma maliyetlerini olumsuz etkiler.

 

ERASER KOMBİ PETEK TESİSAT KORUMA KİMYASALI NEDEN KULLANILMALIDIR?: Kimyasal yıkma sonrasında veya sıfır tesisatlarda suyun yapısına bağlı oalrak sistemin kireç ve pas oluşumunu engellemek, sistemin ilk günkü performansının devam etmesini sağlamak amacıyla kullanılmalıdır.  Yeni tesisat yüzeylerinde kireç, pas ve mineral tuz kalıntısı oluşturmaz.Tesisatlarda film oluşumu ile metalik yüzeyleri korur suyu alkali (bazik) ederek pH değerini arttırır. Kireç, kışır çamurlaşma oluşturmadığı için ısı iletim kat sayısını yüksek tutarak enerji tasarrufu sağlar. Cihazların ve tesisat borularının kullanım ömrünü uzatır. Çözülen kirecin yapısını değ iştirip tekrar oluşumunu önler ve tesisat içerisinde serbest dolaşım sağlar.

ERASER KOMBİ PETEK TESİSAT KORUMA KİMYASALI NASIL KULLANILIR?:  Mevcut tesisat sisteminin içerisine uygun bir yerden ( pislik tutucu , havlupan , radyatör ) sisteme karıştırınız . 100 Lt. Suya 1 Lt. Olarak hesaplanarak konsantre imal edilmiştir. Ürünü uygulamadan önce sistemin temiz olduğuna emin olunuz. Temizlik sonrasında veya sıfır tesisatlarda kullanılır. Sistem içerisinde kalır. 
Türü Temizlik Kimyasalı
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000E6Y5F
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön