Ev yaşamında iyi tasarlanmış güzel bir dekorasyon; huzurlu, keyifli ortamlar yaratmak konusunda ev sahibine yardımcı oluyor. Doğru yerlerde kullanılan doğru eşyalar, evde hayatı kolaylaştırıyor. Kullanım açısından olduğu kadar estetik ve görsel açıdan da eşya yerleşimlerine dikkat etmek, renkleri özenle ve uyumlu belirlemek, aynı zamanda dekoratif unsurları ihmal etmemek, evi bir kat daha güzelleştiriyor. Dekorasyonun tamamlanmasında ise duvarların nasıl değerlendirildiği önem kazanıyor. Eslim dekoratif ürünler, duvarları en güzel şekilde değerlendirmek, eve ve yaşam alanlarına renk, anlam, derinlik katmak üzere birbirinden hoş tablo seçenekleri sunuyor. Duvarlardaki boşluk duygusunu giderek, mekana dolu dolu, sıcak, esprili ve çekici bir hava katan tablolar, hem güzellikleriyle hem kaliteleriyle beğeni kazanıyor.

Eslim dekoratif duvar tablolarında birçok seçenek sunan geniş bir çeşitlilik söz konusu oluyor. Farklı özelliklere sahip bulunan çok çeşitli mekanlarda dekorasyona ilişkin ihtiyaç ve beklentiler de farklı olacağından, bu çeşitlilik her mekana göre ürün bulmayı sağlıyor. Duvar genişliği, duvarın tavana kadarki yüksekliği, hatta duvarın dokusu dahi seçilmesi gereken dekoratif ürünün belirlenmesi noktasında etkili oluyor. Farklı ölçülerdeki Eslim tabloları, mekanın büyüklüğüne, duvarın en ve boy ölçülerine göre uyumlu ebatlarda seçilebiliyor. Mekanı daha zengin ve alımlı göstermek adına, mekan ve duvar boyutlarına uygun büyüklükte tabloların kullanılması, avantaj sağlıyor. Ürünlerin ebat çeşitlilikleri gibi farklı parçalarda tasarlanmış olması da dikkat çekiyor. Tek parça olarak bulabileceğiniz tablo çeşitlerinin yanı sıra üç parçalı, iki parçalı ya da beş parçalı gibi farklı ve özgün çalışmalar da zevk sahibi alıcılarını bekliyor.

Eslim dekoratif ürünler, ebat farklılıklarının yanı sıra görsel çeşitleri ile de çok zengin bir koleksiyon oluşturuyor. Herkesin duvarında görmek isteyebileceği renk, figür, sembol ya da desenlere ve resim türlerine ilişkin zengin bir seçenek yelpazesi, Eslim’de bulunuyor. Doğadan hoşlananlar için doğa fotoğrafları, harikulade çiçek görüntüleri, mevsimlerin güzelliğini yansıtan fotoğraflar bazı tablolarda doğayı mekana taşıyor. Yaşamın içinden farklı ayrıntıların yansıdığı fotoğraflar ve sanatsal kareler ise mekanlara estetik değer katıyor. Otomobil markalarına meraklı olanlar için otomobil fotoğrafları gibi özel tercihlere seslenen görüntüler de Eslim seçenekleri arasında yer alıyor. Tablo seçenekleri, fotoğraf uygulamalarından ibaret kalmıyor. Yağlı boya, sulu boya çalışmalarının tablolara uygulanması, ortaya harika sonuçlar çıkarıyor. Anlamlı semboller ve dini motifler de yine tablo çeşitleri içerisinde dikkat çeken ve tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Dekoratif tabloların görsellikleri, kullanılacakları oda ya da mekana göre belirlenebiliyor. Çocuk odaları için uygun çeşitler olduğu gibi salonlara, oturma odalarına hatta ofis ve iş yerlerine uygun, şık seçenekler de Eslim tabloları içerisinden beğeniliyor.

İşlevsel ürün ve eşyaların yanı sıra farklı mekanlardaki yaşam zevkini artıran duvar tabloları, Eslim kalitesinde hayat buluyor. Uzun yıllar aynı kalite ile kullanılabilen, renkleri solmayan, yırtılmayan, çökmeyen, niteliklerini kaybetmeyen, kuruluk ya da nem gibi koşullardan kolayca etkilenmeyen tablolar, uzun kullanım ömürleri sayesinde avantajlı dekorasyon sağlıyor. Arka kısımlarında bulunan yapının uygun olması dolayısıyla çift taraflı yapıştırıcı ile beraber sunularak her tür duvara uygulama kolaylığını taşıyor. Siz de evinizde, odanızda, iş yerinizde duvarlarınızdaki boş alanları en güzel biçimde değerlendirmek üzere kaliteli, zengin çeşitli Eslim ürünlerini yakından inceleyip en doğru seçimleri hemen yapabilirsiniz. Eşyalarınızın biçimine, yerleşimine, renk çeşitlerine uygun olan farklı Eslim tablolar sayesinde mekanlarınıza zevk ve yaşam kalitesi kazandırabilirsiniz. Tablo seçimlerinizle sevdiğiniz sembolleri duvarlarınızda yaşatabilirsiniz. Ayrıca, sevdiklerinize özel günlerinde, kişiliklerine ve beğenilerine uygun Eslim tablolar hediye ederek anlamlı bir armağan vermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eslim

10 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı
  5. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön