Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Esse Bahçe Akıllı Toprak 30 lt Bitki ve Saksı Toprağı Solucan Gübresi Torf Humus Perlit Leonardit

Esse Bahçe
89,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483601/460347/34001671
Esse Bahçe Akıllı Toprak 50 lt Bitki ve Saksı Toprağı

Altı meteryalın karışımından meydana gelmektedir.

·   Solucan gübresi/Hayvansal gübre: İçerisinde bulundurduğu çok zengin mikro organizmalar sayesinde Bitkilerin her türlü gelişimini sağlar ve hastalıklardan korunmasına yardımcı olur. Solucan gübresi, sayılamayacak kadar yararlı bakteriler ve bir çok ana elementi barındırmaktadır.

·    Leonardit: (Doğal organik Köklendirici gübredir) Kök yapısını fazlalaştırır Toprağı zenginleştirir ve düzenler Bitkide vitamin ve mineral içeriğini artırır. 

·    Torf: Organik bir toprak düzenleyicidir Saksılı süs bitkileri ve fidan yetiştiriciliğinde çok değerli bir materyaldir.

·    Perlit: Yüksek sıvı tutma kapasitesi ile sulamada, vitamin ve mineral kullanımında tasarruf sağlar.Kökler için havalanma ve drenajı iyileştirir.

·    Beyaz Pomza Taşı

·    Humus: Bitkilerin ihtiyacı olan her türlü elementler, mineraller, faydalı Mikroorganizmalar Humusta mükemmel dengeli bir şekilde bulunur. İçerdiği mikroorganizmalar sayesinde toprakta yaşayan bitkilerin topraktan ihtiyacı olan her şeyi sağlıklı bir şekilde almalarını sağlarlar. Çok iyi besleyicidir.
Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000ZJ3Z7
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön