Günlük hayatta en çok kullanılan araçlardan biri olan kalemlerin kullanım amaçlarına göre pek çok çeşidi bulunuyor. Okul kullanımı için kurşun kalemler ve versatil kalemler öne çıkarken özel çizim gerektiren işler için farklı türlerdeki renkli kalemler daha sık kullanılıyor. Değişik boyutlardaki uç çeşitlerine sahip olan ve kolay çizim imkanı sunan kalemleri ile Faber-Castell, birçok marka arasında en çok bilinenler arasında yer alıyor. Uzun yıllar boyunca kırtasiye sektörüne yaptığı yatırımlar ile en popüler markalar arasına girmeyi başaran Faber-Castell ürün yelpazesindeki çeşitli kırtasiye malzemeleri ile bugün tüm dünyada tanınıyor. Çocuklar için kırtasiye ürünleri ile öne çıkan marka, çizim meraklıları için de farklı ürün seçenekleri sunuyor.

Kağıtta iz bırakmayan ve kolay silinebilir uç malzemesini kurşun kalemlerine entegre eden firma, tükenmez ve dolma kalem gibi mürekkepli kalem çeşitlerini uzun ömürlü mürekkep ile desteklemeyi de ihmal etmiyor. Aynı zamanda farklı boyutlarda da üretilen kalem çeşitleri, kullanım amacına göre istenilen boyutta kullanıcılara ulaştırılıyor. Özel kutusuyla beraber hediyelik amacıyla da piyasada yer alan Faber-Castell kalemler doktor, avukat, öğretmen ve ofis çalışanları gibi birçok meslek grubundaki insanın özel günleri için seçilebilecek en iyi hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Faber-Castell Çizim Gereçleri

Faber-Castell geniş ürün yelpazesinde çizim için ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri bulunduruyor. Kalem tutkunlarının ve tasarımcıların koleksiyonlarında yer alan Faber-Castell çizim gereçleri, profesyonel kullanım gözetenler için sıkça tercih ediliyor. Dayanıklı ve kaliteli üretim ilkesiyle hareket eden Faber-Castell firması ürettiği kalemleri hem profesyonel hem de günlük kullanıma uygun şekilde tasarlıyor. Takım halinde de satın alınabilecek çeşitli modelleri ile her yaşa ve ortama uyum sağlayabiliyor. Sadece kalem ürünleri ile değil farklı kırtasiye malzemeleri ile de dikkat çeken marka, ürün çeşitliliği sağlayarak kullanıcıların çizim için gereken tüm ihtiyaçlarına birçok seçenek sunmayı başarıyor. Fosforlu kalemler için mürekkep, versatil kalemler için çeşitli boyutlarda uçların bulunabildiği ürün yelpazesi ile öne çıkarken, kalem ürünleri için de yedek malzemeleri ile dikkat çekiyor. Yüzden fazla ülkede satılan Faber-Castell kalemler, uygun fiyat seçenekleriyle kullanıcılarına hem kaliteli hem de bütçeye uygun kalemler ulaştırmayı hedefliyor. 

Ergonomik kullanım açısından kaliteli tasarım anlayışıyla üretilen Faber-Castell çizim gereçleri, daha iyi bir yazı yazma deneyimi sunmak için bu tasarımlarını güvenilir kaplamalar ile destekliyor. Farklı renk ve dokularla çeşitlendirilen çizim gereçlerinin kaplamaları sağlık koşullarına azami dikkat gösterilerek imal ediliyor. Böylece kullanıcıların daha rahat çalışmalar yapabilmesine olanak tanınıyor ve elde hasar oluşumunun önüne geçiliyor. Mürekkepli kalem uçlarına yerleştirilen yardımcı parça teknolojisi ile kalemlerin mürekkebi güvenli bir şekilde mürekkep haznesi içerisinde kalıyor ve cebinizde mürekkepli kalem taşırken kıyafetlerinizi kirletecek mürekkep akmasına dur deniliyor. Aynı zamanda dayanıklı dış malzeme sayesinde kalemlerin kırılması ve zarar görmesi de önlenerek, kullanıcıların sahip oldukları ürünlerde kullanım ömrü belirgin düzeyde uzatılıyor.

Kalem üretirken çevreyi ve doğayı koruma ilkesini de kendisine prensip edinen marka, çok sayıda çalışma ve sosyal sorumluluk projesi içerisinde yer alarak her yıl 2 milyondan fazla ağaç yetiştirilmesini sağlıyor. Faber-Castell bu sayede tahta gövdeli kalem üretiminde 10 yıllık geri dönüşümü şimdiden güvence altına almış bulunuyor. 1980'li yıllarda Brezilya'da gerçekleştirdiği orman projesi ve 1992 yılındaki çevre dostu ahşap gövdeli kurşun kalem üretimi ile eko-yönetici ödülüne layık görülen firma, halen doğa dostu kalemler üretmeye devam ediyor. İhtiyacınız olan kalem çeşitlerini Faber-Castell'in yıllara yayılan deneyimiyle güvenle temin edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Faber-Castell Kalem Çizim Fiyatları

2.449 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Faber-Castell Kalem Çizim Gereçleri
  2. Lamy Kalem Çizim Gereçleri
  3. Scrikss Kalem Çizim Gereçleri
  4. Edding Kalem Çizim Gereçleri
  5. Stabilo Kalem Çizim Gereçleri
  6. Parker Kalem Çizim Gereçleri
  7. Uni-Ball Kalem Çizim Gereçleri
  8. Pilot Kalem Çizim Gereçleri
  9. Cross Kalem Çizim Gereçleri
  10. Pelikan Kalem Çizim Gereçleri
  11. Rotring Kalem Çizim Gereçleri
  12. Bigpoint Kalem Çizim Gereçleri
  13. Tombow Kalem Çizim Gereçleri
  14. Serve Kalem Çizim Gereçleri
  15. Zig Kalem Çizim Gereçleri
  16. Mikro Kalem Çizim Gereçleri
  17. Pensan Kalem Çizim Gereçleri
  18. Pentel Kalem Çizim Gereçleri
  19. Artline Kalem Çizim Gereçleri
  20. Caran D'Ache Kalem Çizim Gereçleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Faber-Castell
DSACategoryId/2147483643/15344/15220/fabercastell
Başa dön