Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Flash Universal Susuz Motor Temizleme Spreyi (Engine Cleaner) 500 ml

Flash Universal
162,24 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

216,00 TL
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035760

AYBERK OTOMOTİV / İZMİR

FLASHUNIVERSAL SUSUZ MOTOR TEMİZLEME SPREYİ
Yeni nesil elektronik aksamlı ve beyinli araçların motor bloklarının su ile temizliği elektronik aksamlar ve beyne zarar vererek hasar ve masraflara yol açabileceği için bu alanların susuz temizliği şarttır.
Flash Üniversal Motor Temizleme Spreyi SUSUZ temizlik için geliştirilmiş, kişisel kullanıma uygun, her yüzeyde kullanılabilecek, pratik, uygulaması zaman almayan, temizlik sonrası anti-statik koruma özelliği sağlayan, ideal bir temizleyicidir.
KULLANIM ALANLARI:
Otomobil Motorları, Motosikletler, İş Makinaları, Çim Biçme Makinaları, Aletler, Deniz Motorları, Yağlı ve Kirli Her Türlü Yüzeyin Temizliğinde Kullanılabilir.
KULLANMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER:
Uygulama yapılacak yüzeyin soğuk olmasına dikkat ediniz. Uygulama yapılacak yüzeyin sıcak olması üründen elde edilecek verimin düşmesine sebep olacaktır. Uygulama yapılacak yüzeyin imkan varsa uygulama öncesi hava ile temizlenmesi, uygulamayı ve temizliği kolaylaştıracaktır.
ÜRÜNÜN KULLANIM ŞEKLİ:
1.Temizlenmesi istenen yüzeye ürünü 30 cm mesafeden püskürtünüz.
2.Normal kirli yüzeylerde ince bir tabaka oluşacak şekilde az bir miktarda püskürtmeniz yeterli olacaktır. Ürünü bolca püskürtmekten kaçınınız.
3.Ürünün nüfus ederek kirleri çözmesi için 2 dakika bekleyiniz.
4.İmkan var ise ürünün püskürtüldüğü alanları hava ile temizleyiniz. Elin girmeyeceği alanlarda hava ile temizlik daha kolay olacaktır.
5.İmkan yok ise bez ile çözünen kirleri temizleyiniz.
6.İşlem bittikten sonra temiz bir bez ile yüzeyleri tekrar siliniz. Kesinlikle su kullanmayınız.
ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ:
1.Ürün sıcak yüzeylerde kullanılmadığı sürece motor bloğunda oluşabilecek her türlü kiri mükemmel çözer.
2.Ürünün görevi kirleri çözmektir. Çözünen kirlerin uçması veya yok olması fiziken imkansız olup çözünen kirlerin ortamdan uzaklaştırılması hava veya bez yardımı ile olmalıdır.
3.Temizlik bittikten sonra uygulanan yüzeyde anti statik bir film tabakası oluşur.
4.Anti-statik özelliği sayesinde uygulanan yüzeyde birkaç hafta toza karşı koruma sağlar.
5.Temizlik sonrası zamanla oluşabilecek yeni kirlerin temizliği çok daha az ürün ile daha kolay olacaktır.
6.Motor bloğunda yer alan her türlü yüzeyde (metal, plastik, mika, cam, alüminyum, bakır, krom v.b. yüzeylerde ) güvenle kullanılabilir.

Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00005MZTJF
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Selsil Motor Temizleme Sprey 500 ml Caldini Motor Temizleyici Sprey 500 ml (Su Gerekmez) Selsil Susuz Motor Temizleme Spreyi Engine Cleaner 500Ml Swanson Works Hızlı Motor Temizleyici 400 ml (SW-109) Flash Universal Susuz Motor Temizleme Spreyi 200ml Trax Far Yenileme Parlatma Far Temizleme Seti Araç Far Parlatma Temizleme %100 Etki 250 ml Wd 40 Smart Straw Akıllı Kaybolmayan Pipetli Pas Sökücü Yağlayıcı 350 ml Virason Pütür Araç Altı Kaplama Gri 1 kg Selsil 2 x 500 ml Motor Temizleme Spreyi Unı-40 200İCİ ve ml Çok Amaçlı Temizleyici ve Yağlayıcı Selsil Silikon Sprey 500 ml x 2 Adet POOLL Motor Temizleme Spreyi 500 Ml Basınçlı ve Susuz Temizleme Yapar Caldini Radyatör Çatlak Giderici 300 ml Virtue's Cec-Concentraded Engıne Cleaner 1lt-Konsantre Motor Temizleyici Paradise 500 ml Lastik ve Tampon Parlatıcı ve Siyahlandırıcı Brio Motor Temizleme Spreyi 400 Ml My Wory Motor Temizleyici 500 ml Selsil Silikon Sprey 200 ml Selsil Pas Sökücü ve Yağlayıcı 200 ml Caldini CLN0179 500 ml x3 adet Zift ve Katran Temizleme Spreyi Alpars Araba Lastik Parlatıcı Tampon Parlatıcı 500ML + Lastik Süngeri 2'li Set GD24 Oto Torpido Parlatıcı 450 ml Şehzat Renault Kod:knx Elmas Gri Rötuş Seti (Boya+Vernik) Selsil Motor Temizleme Spreyi 200 ml Selsil Emniyet Kemeri Yağlayıcı Sprey 200 ml Förch Motor Iç Temizleyici 300 ml Selsil Silikon Sprey 500Ml (Trim Sesi Keser) Jo Moyner Susuz Motor Temizleme Spreyi Engine Cleaner 500ML Formulated In England Smx Emniyet Kemeri Yağlayıcı (200 Ml) Selsil Motor Temizleme Sprey 500 ml 3 Adet
Başa dön