Fm Transmitter (Aktarım) Cihazları

Transmitter, yani aktarım cihazları kablosuz ses bağlantı özelliği bulunmayan araçlara bu özelliği eklemek ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla üretilen elektronik bir otomobil aksesuarlarıdır. Kablosuz iletişim sağlamak ve cep telefonlarından göndereceğiniz ses sinyallerini aracınızın dahili hoparlörlerinden duymak istiyorsunuz, lakin aracınızda bu donanım bulunmuyorsa etkili ve uygun bir bütçe ile kablosuz Transmitter cihazlarını kullanabilirsiniz. Bu teknoloji ile hem aracınıza yeni bir özellik kazandırabilir hem de bunu yaparken seyir esnasında cep telefonlarından kaynaklanabilecek kaza risklerini en aza indirebilirsiniz.

RF ve Bluetooth gibi teknolojik altyapıları kullanan veya AUX girişi üzerinden aracınıza ses sinyallerini gönderebilen bu aygıtlar aynı zamanda güncel veya güncel olmayan, AUX girişi dahi bulunmayan araçlarda Fm Transmitter özellikleri sayesinde yine ses aktarım işlevini yerine getirebilmektedirler.

Bluetooth versiyonları da bulunan Transmitter araç kitleri, aracınıza kolay bir şekilde monte edilir ve hızlı bir kurulum işlemi ile hazır hale getirilir. Doğrudan aygıt üzerinden ses kontrolleri, çağrı yanıtlama ve sonlandırma işlemleri ve müzik yönetimi gibi komutları verebildiğiniz bu teknolojik aygıtlar sesli asistanlarınızı multimedya özelliği en düşük araçlarda bile kullanabilmenize imkân tanır.

Transmitter Cihazlarının Kullanım Faydaları

  • Kablosuz ses bağlantı özelliği bulunmayan araçlara bu özelliği basit ve verimli bir şekilde kazandırabilirsiniz.
  • Kablosuz ses aktarım cihazları ile telefon görüşmelerinizi aracınızın ses sistemi üzerinden yapabilir, ellerinizi direksiyondan, gözlerinizi yoldan ayırmadan keyifli ve güvenli sürüşün tadını çıkarabilirsiniz.
  • Gelen çağrıları eller serbest özelliği ile cevaplayabilir, görüşme yapmadığınız zamanlarda cep telefonu gibi kaynaklardan müzik dinleyebilirsiniz.
  • Yüksek teknolojili bağlantı altyapıları ile ses Transmitter verici cihazları sizlere kaliteli ve kesintisiz bir ses akışı sağlar.
  • Ses aktarım cihazları sahip oldukları bazı dijital ses teknolojileri sayesinde sizlere gecikmesiz ve net sesler sunmakta, yüksek kaliteli ve anlaşılabilir telefon görüşmeleri yapmanıza aracı olmaktadır.

Seyahatlerinizde Maksimum Verim ve Güvenlik

Ses aktarım cihazları ile yapacağınız kısa veya uzun süreli yolculuklarda cep telefonlarınızda yer alan müzikleri araç hoparlörleri üzerinden kesintisiz bir şekilde dinleyebilir, sesli kitaplarınızı takip edebilir ve telefon görüşmelerinizi güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Trafik durumu fark etmeksizin her gün irili ufaklı onlarca kaza seyir esnasında telefon kullanımı gibi dikkat dağıtıcı etkenler yüzünden gerçekleşiyor. Bu gibi istenmeyen durumları engellemek ve gerçekleşme ihtimalini en aza indirmek amacıyla uzmanlar hem telefon görüşmelerinizi kesintisiz bir şekilde devam ettirebileceğiniz hem de efektif kullanım senaryoları ile pek çok ses problemini çözebileceğiniz Transmitter aygıtlarını geliştirmektedirler. Kablosuz ses aktarım cihazları ile yolda olduğunuz sürece hiçbir telefonu kaçırmayacak, en sevdiğiniz müzikleri istediğiniz an araç üzerinden çalabileceksiniz.

Kablosuz Bluetooth Transmitter Cihazı Fiyatları

Kablosuz ses aktarım cihazları yüksek oranda veri aktarım kapasitesine sahip Bluetooth teknolojisini, hemen her araçta kullanılabilmesi dolayısıyla FM verici ve araç ile ses bağlantısını hızlı ve etkili bir biçimde gerçekleştirebilmesi sayesinde AUX gibi bazı iletişim yöntemleri kullanmaktadır. Bazı ses aygıtları ise yüksek kaliteli ses aktarımı ve kesintisiz telefon görüşmeleri için dış ortam sesini engelleyen, telefon görüşme kalitesini artıran ses izolasyon teknolojilerine ve aktarım kalitesine yönelik ses aktarım teknolojilerine sahiptir. Sahip oldukları teknolojik donanıma rağmen kablosuz ses aktarım cihazları sağladığı kolaylıklara karşı son derece uygun fiyatlarla pazardaki yerini en çok satılan oto ses görüntü sistemleri olarak almaktadır. Kullanım amacınıza ve ihtiyacını göre araç kiti özellikli Transmitter cihazlarını bağlantı özelliklerine göre sınıflandırarak tercih edebilir, hızlı ve basit kullanımlarıyla araçlarınızda yaşadığınız ses problemlerini çözebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Transmitter Cihazı

761 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 38 / 761 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?