ARA
Loading interface...
Loading interface...
Dogant
Gentaş 70X120 Cm Werzalit Masa 180 °Isıya Kadar Dayanır Yanmaz Çizilmez Katlanabilir Ayaklı Sudan Etkilenmez

Gentaş 70X120 Cm Werzalit Masa 180 °Isıya Kadar Dayanır Yanmaz Çizilmez Katlanabilir Ayaklı Sudan Etkilenmez

Dogant
%11 indirim 900,00 TL 799,00 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001194/34001203
Gentaş 70X120 Cm Werzalit Masa 180 °Isıya Kadar Dayanır Yanmaz Çizilmez Katlanabilir Ayaklı Sudan Etkilenmez

Ürünlerimiz Sizlere Pratik Çözümler, Fonksiyonel Kullanım, Değişik Tasarım ve Renk Alternatifleri Sunarak Mekanlarınızı Daha da Keyifli Hale Getirir.

Sunduğumuz kalite ve konfora Hoşgeldiniz.

Werzalit Masa ve Sandalye Werzalit masa ve sandalyeler, yanmaz, çizilmez, 180 Dereceye kadar ısıya dayanaklı, sudan etkilenmez ve sterildir. Masalarımızın katlanır Veya sabit ayak çeşitleri mevcuttur. Kare, oval, daire ve dikdörtgen şekilli çeşitler Bulunmaktadır. Özel yapısıyla iç ve dış mekan kullanımına uygun olan Werzalit masa Sandalye modelleri ülkemizde hem firmasının yetkili bayisi aracılığıyla hem de çeşitli Mobilya mağazalarında satılmakta. İnce talaşın kimyasallarla birleştirilip yüksek Sıcaklıkta şekil verilmesiyle üretilen masa ve sandalyeler özellikle insan trafiğinin Yoğun olduğu yemekhaneler, restoranlar, çay bahçeleri, sınıf gibi yerlerde kolay Temizlenir olması ve neredeyse her ölçüde ve şekilde üretilebilmesi nedeniyle tercih Ediliyor.Werzalit, yongalanmış odunların ince talaş haline getirilerek tutkal ve kimyevi Maddeler ile karıştırılıp, yüksek basınç ve sıcaklıkta şekil verilerek, dekor kağıtları ile Yüzeylerinin kaplanması ile oluşturulan, preslerde tamamen bitmiş malzeme olarak Üretilen bir üründür. Renk, desen, ebat ve şekil çeşitliliği, hijyenik ve kolay temizlenebilir Olması, içi ve dış mekanlarda kullanım özgürlüğünden dolayı bir çok alanda tercih Edilen bir malzemedir. Werzalit masa tablaları, desenlerine göre tasarımsal ve klasik Olarak iki ana başlıkta toplanmıştır. Orijinal kalemlikli ve kalemliksiz olmak üzere üç Ebatta okul sırası tablası, dört farklı ebatta yapı profili, iki ebatta tabure üretiminin Yapılmasının yanı sıra ergonomik oturak ve arkalık üretimi de mevcuttur.

WERZALİT?İN AVANTAJLARI 

Werzalit preslerden tamamen bitmiş malzeme olarak çıkartılır. Sağlam yapısı ile Darbelere karşı dayanıklıdır. Neme karşı dayanıklıdır. Leke tutmaz ve asitlere karşı Dayanıklıdır. Yıpranmaz, uzun ömürlüdür. Üretim sırasında kullanılan teknoloji Sayesinde çürümez, böceklenmez ve küflenmez. Uygulama kolaylığı ile işçilikten ve Zamandan tasarruf sağlar. Sıcağa ve soğuya karşı ısı izolasyonu sağlar. 

Sağlık Bakanlığı'nın da onayladığı gibi gıda maddeleri ile ilgi yerlerde kullanılabilir.

UYGULAMA VE KULANIM ALANLARI İç ve dış dekorasyon, Otel, kafe, lokanta, pastane vb. masaları, Banklar, Lambriler, Pencere denizlikleri, Tavan kaplamaları, Balkon korkulukları, Bahçe çitleri, Merdiven korkulukları, küpeşteler, Mutfak tezgahları, Kalorifer gizlemeleri, Süpürgelikler, Perde kornişleri, Hastane ve okul duvar bantları, Okul sıraları, Stadyum ve spor tesisi oturma yerleri, Evlerde, balkon, mutfak ve bahçe masalarında,Tüm Mekanlara Uyum Sağlar! Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm İç ve Dış Mekanlar için kullanımı idealdir. Kaliteli şık ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşturur. Yüzeyde kaplanan UV filtreleri ile güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.. Kendine özgü özel tasarım ürünüdür.Kolay temizlenebilir.Çoklu renk seçenekleriyle tüm mekanlarda tam hakimiyet sağlar.Farklı tasarım masalarada uyum sağlar.Sert hava koşullarında soğuk ve sıcağa dayanıklıdır.Yıkanabilir, üst üste kolay istiflenir.Gentaş Werzalit Masa ve SandalyeWerzalit masa ve sandalyeler, yanmaz, çizilmez, 180 dereceye kadar ısıya dayanaklı, sudan etkilenmez ve sterildir.Masalarımızın katlanır veya sabit ayak çeşitleri mevcuttur.Kare, oval, daire ve dikdörtgen şekilli çeşitler bulunmaktadır.Özel yapısıyla iç ve dış mekan kullanımına uygun olan Werzalit masa sandalye modelleri ülkemizde hem firmasının yetkili bayisi aracılığıyla hem de çeşitli mobilya mağazalarında satılmakta. İnce talaşın kimyasallarla birleştirilip yüksek sıcaklıkta şekil verilmesiyle üretilen masa ve sandalyeler özellikle insan trafiğinin yoğun olduğu yemekhaneler, restoranlar, çay bahçeleri, sınıf gibi yerlerde kolay temizlenir olması ve neredeyse her ölçüde ve şekilde üretilebilmesi nedeniyle tercih ediliyor.Werzalit, yongalanmış odunların ince talaş haline getirilerek tutkal ve kimyevi maddeler ile karıştırılıp, yüksek basınç ve sıcaklıkta şekil verilerek, dekor kağıtları ile yüzeylerinin kaplanması ile oluşturulan, preslerde tamamen bitmiş malzeme olarak üretilen bir üründür.Renk, desen, ebat ve şekil çeşitliliği, hijyenik ve kolay temizlenebilir olması, içi ve dış mekanlarda kullanım özgürlüğünden dolayı bir çok alanda tercih edilen bir malzemedir.Werzalit masa tablaları, desenlerine göre tasarımsal ve klasik olarak iki ana başlıkta toplanmıştır. Orijinal kalemlikli ve kalemliksiz olmak üzere üç ebatta okul sırası tablası, dört farklı ebatta yapı profili, iki ebatta tabure üretiminin yapılmasının yanı sıra ergonomik oturak ve arkalık üretimi de mevcuttur.

WERZALİT?İN AVANTAJLARIWerzalit preslerden tamamen bitmiş malzeme olarak çıkartılır. Sağlam yapısı ile darbelere karşı dayanıklıdır. Neme karşı dayanıklıdır. Leke tutmaz ve asitlere karşı dayanıklıdır. Yıpranmaz, uzun ömürlüdür. Üretim sırasında kullanılan teknoloji sayesinde çürümez, böceklenmez ve küflenmez. Uygulama kolaylığı ile işçilikten ve zamandan tasarruf sağlar. Sıcağa ve soğuya karşı ısı izolasyonu sağlar. Sağlık Bakanlığı?nın da onayladığı gibi gıda maddeleri ile ilgi yerlerde kullanılabilir. WERZALİT UYGULAMA VE KULANIM ALANLARIİç ve dış dekorasyon, Otel, kafe, lokanta, pastane vb. masaları, Banklar, Lambriler, Pencere denizlikleri, Tavan kaplamaları, Balkon korkulukları, Bahçe çitleri, Merdiven korkulukları, küpeşteler, Mutfak tezgahları, Kalorifer gizlemeleri, Süpürgelikler, Perde kornişleri, Hastane ve okul duvar bantları, Okul sıraları, Stadyum ve spor tesisi oturma yerleri, Evlerde, balkon, mutfak ve bahçe masalarında,

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000I883T
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön