Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gündoğdu Fotolümen Fosforlu Acil Çıkış Yön Levhası

Gündoğdu
119,90 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003349/60002020
Gündoğdu Fotolümen Fosforlu Acil Çıkış Yön Levhası
FOTOLÜMEN ( FOSFORLU )  ACİL ÇIKIŞ/EXIT YÖN LEVHASI  
 
Fotolümen nedir? Doğal olarak aydınlıkta depoladığı ışığı karanlıkta yine ışık olarak geri verebilen sticker ( yapışkanlı ) folyo çeşididir. Hiçbir elektrik, pil, vb gibi güç ünitesine gerek duymaz.Kısa süreliğine karanlıkta ışık verme özelliğine sahiptir. Fotolümen folyo yapışkan özelliği sayesinde çok çeşitli malzeme üzerinde uygulama yapmaya olanak sağlar. Dekota levha ve pvc levha üzerindeki uygulamalarda oldukça başarılıdır. Yangın, deprem ve benzeri acil durumlarda ve afet anlarında kullanılan yönlendirme levhaları için en uygun malzeme seçimidir. Bu gibi durumlarda binalarda ve fabrikalarda meydana gelebilecek elektrik kesintilerinde kaçış yollarını, yangın kapılarını, yangın söndürücüleri, acil durum ekipmanlarının şebekeden bağımsız olarak yönlendirmesi yangın yönetmeliği ve güvenliğiniz için gereklidir. Bu anlamda fotolümen acil durum yönlendirme levhaları size birçok avantaj sağlar. 
Diğer bir seçeneğiniz olan acil durum ışıklı armatürleri kablolama periyodik bakım ve arıza riski gibi dezavantajları vardır. Oysa ki fotolümen levhalar tüm bu işlemlere ve uygulamalara gerek duymaz. Fiyat, zaman, işçilik olarak firmanıza avantaj sağlar. 

DİKKAT: Montaj yaparken fotolümenli levhaları güneş ve ışık gören yerlerde kullanmanız gerekmektedir. Aksi takdirde fotolümen özelliğinden yararlanamazsınız
 
Dekota Fotolümen Levha 

3 mm Dekota levha üzerine fotolümen sticker folyo uygulanarak üretilmiştir. 3mm kalınlığı ile görsel açıdan diğer malzeme seçeneklerinden ayrılır. Dış etkenlerden yağmur ve güneş ışığına dayanıklı bir malzemedir. Montaj uygulaması oldukça basittir. Dekota levhanın hafif oluşu çivi ve ya dübel cıvata gerektirmez. Silikon ile ya da düz ve temiz yüzeylerde kaliteli çift taraflı bant ile montaj uygulaması rahatlıkla yapılabilir.
 
Marka : ERGÜNDOĞDU 
 
Ürün özellikleri : 
 
Ölçü : 12x25cm
 
Malzeme : Dekota ( Forex ) 3mm
 
Fotolümen performansı : 4-6 saat 
 
Baskı Tekniği : Serigrafi 
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00001AB157
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Gündoğdu Fosforlu Acil Çıkış Yön Levhası F-11 Gala Tabela Isg Talimatı Utarıikaz Tabelası Real Reklamdayız Garaj Girişi Park Etmeyin Uyarı İkaz Levhası Park Yasak Tabelası Dekota Gündoğdu Fosforlu 112 Acil Yön Levhası F-25 Gündoğdu Dikkat Lüzumsuz Yanan Lambaları Söndürünüz Uyarı Ikaz Levhası Gündoğdu Fosforlu Acil Çıkış Yön Levhası F-16 Gündoğdu Elektrik Panosu Uyarı Ikaz Levhası Gündoğdu Kompresör Uyarı Ikaz Levhası 17,5X25 cm Gündoğdu Güvenlik Tedbirleri Uyarı Ikaz Levhası 35 x 50 cm Gündoğdu Fosforlu Acil Çıkış Yön Levhası F-15 Gala Tabela 10X30 Fosforlu Çıkış/exıt Uyarı Ikaz Tabelası Gündoğdu Acil Çıkış E x It (Sol) Uyarı Ikaz Levhası 25 x 35 cm Gala Tabela Isg Talimatı Utarıikaz Tabelası Real Reklamdayız Garaj Girişi Park Etmeyin Uyarı İkaz Levhası Park Yasak Tabelası Dekota Gündoğdu ''fosforlu Acil Çıkış Yön'' Levhası F-10 Arz Sigara İçilmez Gündoğdu Depoları Temiz ve Düzenli Tutunuz Uyarı Ikaz Levhası Gündoğdu Bu Bina 24 Saat Kamera Sistemi Ile Izlemektedir Uyarı Levhası Gündoğdu Ilk Yardım Dolabı Uyarı Ikaz Levhası Gündoğdu Kaldırılan Yük Altına Girme Uyarı Ikaz Levhası 25 x 35 cm Gündoğdu Yemekhane Uyarı Ikaz Levhası Gündoğdu Yangın 112 Uyarı İkaz Levhası 364 Gündoğdu Fosforlu Acil Çıkış Yön Levhası F-9 Gündoğdu Acil Çıkış E x It (Sol) Uyarı Ikaz Levhası 25 x 35 cm Gündoğdu Yangın Çıkış Kapısı Aşağı Uyarı Ikaz Levhası Gündoğdu Dikkat Çift Yönlü Besleme Uyarı ikaz Levhası G-3 Gündoğdu Matkap Freze Tornada Çalışırken Eldiven Giyme Uyarı Ikaz Levhası Gündoğdu Sigara Içmek Yasaktır Uyarı Ikaz Levhası Gündoğdu Fotolümen Fosforlu Yangın Çıkış Kapısı/fıre Exıt Gate Yön Levhası
Başa dön