Vidalama aletleri kullanımı çok kolay olan ve vidalama işlemini pratik hale getiren aletlere denir. Farklı enerji kaynakları ile çalışabilen bu aletler, vidalama işlemi için kas gücü yerine motor gücü kullanılmasını sağlar. Bu sayede çok daha az yorularak vidalama yapılmasını sağlarken, bir yandan da zaman kaybını önler. Kol ile manuel şekilde yapılacak vidalamalar hem yorucu hem de vakit alıcı olmasının yanında hatalar ve sorunlar açısından çok daha risklidir. İleri teknolojinin ürünü olan bu aletlerin kullanımı çok kolay olup bir yandan da güvenilirdirler. Hitachi markası yılların deneyimiyle çeşitli ürünler üreten, yenilikçi ürünleri modern teknolojiyle birleştiren bir marka. Hitachi akülü vidalama aletleri ise akü ile çalışabilen modellerine verilen isimdir. Çeşitli ürünleri piyasada bulabileceğiniz Hitachi akülü vidalama aletleri popülerlik açısından önemli bir yere sahip. Güvenilir ürünleri yüksek performans gösterirken uzun kullanım ömrü ile birlikte geliyor.

Hitachi Akülü Vidalama Aletleri Özellikleri

Hitachi akülü vidalama aletinin özelliklerinden bazıları ön plana çıkıyor. Bu özellikler aletin gücü, hızı , kapasitesi modeli ve tipi gibi bilgileri belirtiyor. Alınacak modelin bu özellikler incelenmesinden sonra tercih edilmesinde fayda var. Akülü modellerin ne tip aküsünün olduğu gerek performans gerek çalışma saati olarak önem taşıyan bir unsur. Bunun yanında amper ve volt özellikleri de aletin önemli özelliklerinden bazıları. Farklı işlemler için kullanılabilecek modellerin darbeli veya darbesiz olması da son derece önemli. Tork gücü de çeşitli kullanımlarda ön plana çıkıyor. Bunların yanında tasarımının ergonomik olması kullanım kolaylığı açısından önemli olabilir. Ağırlık iste uzun yol kat edilecek durumlarda kritik bir özellik olabilir. Bunların yanında garanti süresi de önemli bir özellik. Her model üreticiden beli bir garanti süresi ile çıkıyor. Ama farklı satıcıların garanti süreleri değişkenlik gösterebilir. Bu bir yandan ürünün birinci el yada orjinal olup olmadığı hakkında bir bilgi verirken bir yandan da oluşabilecek arızalarda garanti servisinin süresini belirtir.

Hitachi Akülü Vidalama Aletleri Yorumları

Farklı ürünleri envanterinde bulunduran Hitachi markasının teknik özellikleri bir yana dursun, bu teknik özelliklerin ne kadar gerçekleştiği, performansı, verimi gibi konular belki de en isabetli olarak kullanıcı deneyimleri ile öğrenilebiliyor. Bu durumda başka kullanıcıların tecrübelerinden faydalanmak son derece pratik olup yol gösterici olabilir. Hepsiburada üzerinden yorumların inceleyip ürün araştırmanıza yön verebilirsiniz. Hitachi akülü vidalama aletleri yorumları üzerinden modeller nasıl çalışır, performansı iyi mi, iddia edilen özellikler çalışıyor mu, kullanım ömrü ne kadar gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Farklı satıcılar aynı ürünleri sunabilir. Hepsiburada üzerinde çok farklı satıcılardan aynı veya farklı ürünleri bulabilirsiniz. Özellikle online alışveriş yaparken çok hassas olan bir konu da satıcı güvenilirliği. Bazı satıcıların fiyatları daha ucuz iken bazılarının özellik belirtme kısmı çok kısa ve az olabiliyor. Bu gibi durumlar haliyle şüphe uyandırabilir. Bunların yanında satıcını 1.el ürün getirip getirmediği de önemli. Parçaları tam mı geliyor, teslim tarihi ne kadar tutuyor gibi sorular da son derece kritik. Hepsiburada yorumları üzerinden satıcılar ile ilgili tecrübelere de ulaşma imkanınız bulunuyor.

Hitachi Vidalama Aletleri Çeşitleri

Farklı amaçlar için üretilmiş farklı özelliklerdeki Hitachi akülü vidalama aletleri bulunuyor. Kullanım amacına uygun tasarlanmış ve bilimsel yöntemler ile üretilmiş Hitachi akülü vidalama aletleri modelleri son derece isabetli özellikler barındırıyor. Tercih yapılırken ihtiyaca uygun olan modeli seçmek ve üretici tavsiyesine uymak faydalı olabilir. Bazı Hitachi akülü vidalama aletleri çeşitleri ise popülerliğiyle ön plana çıkıyor. Bu modeller alışverişe başlamadan önce yol gösterici olabilir.

  • Hitachi DS14DFL

Son derece popüler olan bu Hitacih modeli profesyonel vidalamalarda kullanılabilen akülü bir model. 14.4 volt ve 1.5 Ah özelliklerinde bir aküsü bulunuyor. Li-on tip aküsü olan modelin çift aküsü vardır. Bu sayede kullanım süresi uzar ve şarj edilen aküyü beklemesi gerekmez. 47 nm gibi yüksek bir tork gücüne kadar çıkabiliyor. Tork gücünün 21 kademeli ayarı da kullanım alanlarına uygun biçimde kuvvet üretmesi için kullanılabilir. Ahşapta 30 mm ve metalde 20 mm maksimum delme kapasitesine sahip. Kullanımı çok kolay olan bu model ele rahatça oturuyor. Darbesiz matkap türünde bir model. Yaklaşık 1.6 kg olup taşınması rahat bir Hitachi akülü vidalama aleti.

  • Hitachi DS10DAL 

Popülerlik açısından azımsanamayacak derecede önemli olan bu Hitachi akülü vidalama aleti profesyonel kullanımlara uygun bir model. Darbesiz bir model olup 36 nm tork gücüne kadar çıkabiliyor. Ahşapta 29 mm ve metalde 10 mm delme yapabiliyor. 10.8 Volt 1.5 Ah özelliklerinde aküsü var. Li-on aküsü sayesinde enerji kullanımında yüksek performans gösteriyor. Çift akülü olmasından dolayı şarj olurken bekleme zorunluluğu yoktur. Tork ayarı olarak 21 kademe seçenek mevcut. Aydınlatma ünitesi sayesinde çok daha kullanışlı bir model.

  • Hitachi WH10DAL

Güvenilirlik ve kalite açısından kendine popüler bir yer edinmiş bir diğer Hitachi akülü vidalama modeli de WH10DAL modeli. Profesyonel kullanıma uygun olan bu model aküyle çalışıyor. Çift akü bulundurmasından dolayı şarj edilirken bekleme zorunluluğu ortadan kalkıyor.10.8 volt ve 1.5 Ah özelliklerinde bir aküye sahip. Dakikada 2700 devir sayısı gibi yüksek bir hıza çıkabiliyor. Darbeli olan bu model 108 nm tork gücü gibi son derece önemli bir kuvvet üretebiliyor. Kullanımı kolay olan bu modelin ergonomik tasarımı sayesinde tutuşu rahatlatılmış. Aydınlatma sorunu çözülmesi için LED ışıklandırma sistemi kullanılmış. Li-on akü sayesinde enerji performansı gayet yüksek. Yaklaşık 1 kg ağırlığında bu model son derece hafif. 

  • Hitachi DV18DSDL

Bu model ise bir diğer popüler darbeli akülü vidalama aleti. Li-on aküsü sayesinde enerji performansı son derece yüksek. 70 nm tork gibi yüksek bir kuvvet üretebiliyor ve bu 22 kademeli tork ayarı ile farklı miktarları elde etmek mümkün. Ahşapta 50 mm ve metalde 13 mm delme yapabiliyor. Verimi yüksek olan bu model rahat bir tutuşla kolaylık sağlıyor.

Hitachi Akülü Vidalama Aletleri Fiyatları

Çok sayıda modelin bulunduğu akülü vidalama aletleri sektöründe fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Gerek modelin malzemesi, üretim süreci, kullanım yaygınlığı gibi faktörlerin yanında gerekse dönemsel indirimler gibi faktörlerde etkili olabilir. Bu sebeplerden dolayı Hitachi akülü vidalama aletleri fiyatları değişken ve çeşitlidir. Hepsiburada üzerinden yapacağınız araştırma ile farklı fiyatları öğrenip kolayca karşılaştırabilirsiniz. Model farkının yanında satıcılardan kaynaklı fiyat farkları da gayet olasıdır. Farklı sebeplerden dolayı satıcılar fiyat farkı uygulayabilir. Hepsiburada üzerinde farklı satıcıların ürünleri bulunduğu için çok pratik bir şekilde fiyat karşılaştırma imkanı veriyor. Bunun yanında kullanımı kolay olan arama filtresinden indirim oranını aramak mümkün. Bu sayede halihazırdaki en yüksek oranlı indirimleri karşılaştırabilirsiniz. Hepsiburada üyeliği alırsanız indirimleri e-mail yoluyla öğrenmenin de mümkün. Bu sayede sürekli olarak sayfa sayfa gezmenize gerek kalmaz. Güvenli, hesaplı ve isabetli alışveriş için Hepsiburada son derece uygun bir platform. Kullanımı kolay olup seçenekleri geniştir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hitachi Akülü Vidalama Aletleri

17 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Akülü Vidalama
Akülü Vidalama
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fiyat Aralığı
Toplam 17 / 17 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?