1993 yılında Çek Cumhuriyeti'nde kurulan Husky, zengin bir çeşitliliğe ulaşan ürün modelleri ile dikkat çekici bir kamp ekipman üreticisi olmayı başarıyor.  Kurulduğu günden beri ürün tasarımlarında özgünlüğü ve dayanıklılığı ön planda tutan bir marka olan Husky, çadır çeşitleri ile kullanıcılara spor ve doğa etkinlikleri için birbirinden farklı kullanım seçenekleri sunuyor. Husky marka çadır modelleri bisiklet gezisinden tırmanışa, kayak yapmaktan doğada kamp kurmaya, tempolu yürüyüşten trekking yapmaya kadar birçok faaliyet esnasında başarılı ve sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Doğa ve kamp tutkunlarını risk içermeyen ve güven dolu bir outdoor deneyimine davet ediyor.

Husky Çadır

Husky çadır özgünlüğünü tasarımının her ayrıntısında gösteriyor. Markanın tüm çadır modelleri için birbirlerinden ayrılan özellikler bulunmakla birlikte; rahat taşıma olanağı sağlayan hafif tasarım, kolay ve son derece hızlı bir şekilde kurulum, yırtılmaya karşı yüksek dayanıklılık, su ve rüzgar geçirmez yapı, kolay ve hızlı şekilde sökülme ve toparlanabilme gibi özellikler tüm modellerde karşınıza çıkıyor. Dolayısıyla her ne amaçla alınmış ve kullanılıyor olursa olsun deneyimleme fırsatı elde etmiş kişiler, Husky çadır için konforlu, pratik ve uzun ömürlü tanımlamalarını yapıyorlar. Husky, kullanıcı tavsiyeleri ışığında gönül rahatlığı ile tercih edilen bir marka oluyor.

İşçiliğe oldukça önem veren marka, detaylardaki hassasiyeti ile ideal kullanıma oldukça elverişli bir yapı oluşturuyor. Yoğunlaştırılmış ve hafifleştirilmiş malzeme seçimleri ile üretimleri gerçekleştirilmiş olan üst düzey portatif yapıdaki çadırlar, yüksek efor sarf edilmesi gereken zorlu doğa aktivitelerinde dahi herhangi bir soruna sebebiyet vermiyor.  Yorgunluğa neden olmadan uzun süreli taşınabilmeleri ve fazla yer işgal etmemeleri kullanıcı memnuniyetini yukarılara taşıyor. Ayrıca farklı platformlarda sıkıntısız bir biçimde değerlendirilebilir olmaları, çok yönlü kullanım imkanı doğuruyor. Husky, kalite çıtasını sürekli yukarıda tutmasını sağlayan üretim tercihleri ile çadır markaları arasında kendine saygın bir yer ediniyor.

Husky Çadır Modelleri

Husky çadır modelleri, çabukluk, esneklik ve sağlamlık arz eden ortak noktaları dışında kullanım ortamı, kullanım şekli ve kapasite gibi çeşitli kriterlere göre birbirlerinden ayrılıyor. Kullanım ortamı kriteri çadırın kurulacağı yeri baz alıyor. Kullanım şekli kriterinde ise mevsim ve hava şartları gibi etkenler belirleyici oluyor. Mevsimsel olarak tasarlanmış çadır modelleri yanında tüm mevsimlerde kullanılabilen modeller de alternatifler arasında bulunuyor. Kısa süreli kamplar için geliştirilmiş modellerin yanı sıra uzun süre kalmaya uygun çadır modelleri de seçenekler arasında yerlerini alıyor. Çadır kapasitesi ise çadırda kalacak kişi sayısına göre şekilleniyor. Husky, farklı kişi sayısına göre piyasaya sürdüğü modeller ile kapasite konusunda da zengin bir seçim şansı sunuyor.

Husky çadır modelleri standart olarak su ve rüzgar geçirmeyen uzun ömürlü taban malzemesi ile üretiliyor. İç ve dış tenteden oluşan katmanlı yapıları sayesinde çadır modelleri hem daha güvenli hem de daha uzun ömürlü hale geliyor. Tenteler elastik bantlar ve plastik tokalar ile birbirlerine sabitlenebiliyor ya da arzu edilirse tek katmanlı olarak kullanılabiliyor. Çadır tavanlarında yer alan küçük pencereler vasıtası ile hava sirkülasyonu sağlanıyor ve nefes alabilen bir yapı sunuluyor. Tüm Husky çadır modellerinin iç kısımlarında yer alan hayat kolaylaştırıcı cepler ve fener asmaya müsait çadır tavanları, beğeni ile karşılanıyor. Marka, modellerindeki iskelet esnekliği ve sabitleme kazıklarının tutuş kabiliyeti ile çadır sabitleme konusunda da ne kadar özenli hareket ettiğini gösteriyor. Ayrıca model içeriklerinde yer alan tamir kitleri sayesinde herhangi bir problem meydana geldiği takdirde seri şekilde müdahalede bulunulabiliyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Husky Çadır Fiyatları ve Modelleri

.
Tek Kişilik Çadır
2 Kişilik Çadır
3 Kişilik Çadır
4 Kişilik Çadır
5+ Kişilik Çadır
Çadır Brandası
Çadır Aksesuarları
.
Toplam 24 / 133 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19102/husky