Endüstriyel gelişim ve sanayileşme ile beraber eski zamanlardan beri içme suyu için faydalanılan ırmaklar, göller, dereler gibi tatlı su havzaları kirlenmektedir. Günümüzde özellikle sanayileşmenin sık görüldüğü büyük şehirlerde çeşmeden su içmek imkansız hale gelmektedir. Bu yüzden hem bireysel olarak hem de endüstriyel olarak suların arıtılması yoluna gidilmesi mecburi bir hal alır.

Belediyeler sudaki mikropları yok etmek amacıyla suya birçok kimyevi madde karıştırmaktadır. Ayrıca su boruları ile beraber çeşmeden akan suya taşınan partiküller, moloz parçaları, toz, toprak gibi yabancı maddeler de sağlık için büyük tehdit oluşturur. Kanalizasyon sisteminde temiz su hattı ile atık su hattının yan yana olması iki suyun birbirine karışma ihtimalini yükseltir. İnsan yaşamının devamı içinse tatlı ve temiz su lazımdır. Bu sebeplerle hazır su tercih etmek mecburiyeti doğar. Hazır suların pahalı olmasının yanı sıra damacanaların sağlıksız olması ile tüketiciler alternatif arayışı içine girerler.

Bu ihtiyaca yönelik olarak geliştirilen Hyundai Su Arıtma Cihazları; doğal lezzetine dokunmadan temiz su sağlayarak sağlıklı yaşama katkıda bulunur. Cihazlar düşük maliyetle yüksek kaliteli su üretimi sağlar. Su arıtma cihazları tortu, ağır metal, partikül, kireç, mikroorganizma ve zirai ilaçlar gibi zararlı maddeleri filtre ederken, kalsiyum ve magnezyum gibi doğal mineralleri suda muhafaza eder.

Hyundai Su Arıtma Cihazları olabilecek en lezzetli suyu üretir. Sağlığınızı ve su ile çalışan cihazlarınızı düşük kaliteli, sağlıksız sudan korur, düşük maliyetle yüksek kalitede çalışır. Su içerisinde çözünmüş halde bulunarak suyu sertleştiren kalsiyum ve magnezyum iyonlarını yok eder, sudaki sertliği giderir ve lezzetini artırır. 

Hyundai Su Arıtma Cihazlarının her ev ve iş yerinin ihtiyaçlarına yönelik farklı türevleri vardır. Arıtmalı sebiller orta ölçekli iş yerlerinin yanı sıra kalabalık evler için uygun bir tercih olur. Şık tasarımları ile ankastre mutfaklara dahi uyum sağlayan sebillerde sıcak ve soğuk su seçenekleri mevcuttur. Tek tuşa basarak sıcak veya soğuk su alınabilir. Çocuk emniyeti çocuğunuzu olası haşlanma kazalarından korur. İçinde 2 lt soğuk, 2 lt sıcak su depolama tankı bulunur. Bu sayede su kesilse bile su ihtiyacınızı karşılamaya devam edebilirsiniz.

Su arıtma işlemi 5 ayrı aşamadan oluşur; ön filtre, aktif karbon blok filtre, mikron spun filtre, mebran ve tatlandırıcı filtre. İlk aşama olan ön filtrede suyun ilk geçişi sağlanmaktadır. 5 makronluk bu filtre; pas, çamur gibi tortuları süzer. İkinci aşamada aktif karbon blok filtre, endüstriyel zararlı atıkların başında gelen aktif karbon klor olmak üzere kötü koku oluşturacak tüm maddeleri bünyesinde hapseder. Üçüncü aşamada ise 1 mikronluk filtrelerden geçirilerek arıtılan su, mebran ve tatlandırıcı filtreden geçmek için hazır olur.

Hyundai Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları; evleriniz de kullanabileceğiniz, hayatınızı kolaylaştıracak ve sağlığınızı koruyacak bir ürün çeşididir. Suyun içindeki yararlı maddeleri öldürmeden suyu mikroplardan arıtan sistemi sayesinde piyasadaki sair su arıtma cihazlarından ayrılır. Tezgah altına kolayca sığacak ölçülerdedir, yer kaplamaz. Evinize sağlığı ve tasarrufu getirir. Damacanada satılan suların sağlıksızlığının ve yüksek maliyetinin önüne geçer. Green teknolojisi sayesinde şebeke basıncını kullanarak kendi enerjisini üretir, böylece elektriğe ihtiyaç duymadan sessiz çalışır. Hyundai Su Arıtma Cihazı fiyatları; sağladığı tasarruf düşünüldüğünde oldukça uygundur. Su kesildiğinde 12 litrelik depo kapasiteleri ile su ihtiyacınızı karşılar. Tezgah altı su arıtma cihazları sayesinde çeşmeden akan suyu içebilir, çayınızı demleyebilir, yemek yapabilir, meyve sebzelerinizi gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hyundai Su Arıtma Cihazları

Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 28 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/80856001/13003364/hyundai