Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
igreen
igreen Fare Haşere Böcek Kovucu 2 Cihaz Titan Kovucu + Eco Pest Kovucu

igreen Fare Haşere Böcek Kovucu 2 Cihaz Titan Kovucu + Eco Pest Kovucu

igreen
480,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001199/60001734
igreen Fare Haşere Böcek Kovucu 2 Cihaz Titan Kovucu + Eco Pest Kovucu

TİTAN MULTİPLE FARE VE HAŞERE KOVUCU

360 DERECE 550 M2 ETKİLİ

DUO - TRANS - ULTRASONİC SES

 

Nasıl Kullanılır: 

İlk olarak güç adaptörü fare kovucu cihazın alt tarafındaki adaptör girişine takılır. Sonra adaptörü 220 V- 230 V standart prize takıp cihazın alt bölümündeki anahtarla Test-Ultras-Trans-Duo konumlarından birini seçmeniz çalışması için yeterlidir. Priz üzerinde açma kapama anahtarı var ise açık konuma alınız.

- Test konumunda fare haşere kovucu cihazın yaydığı ses fare haşere kovucu cihazın çalışıp çalışmadığını gösterir

- Ultra ; konum anahtarı Ultra'ya çekildiğinde üst düzeydeki kırmızı led yanıp söner. Dual hoparlör sistemi üzerinden yüksek frekanstaki ultrasonik ses dalgalarını ortamam yayar. Aynı zamanda frekansa taraması yapar.

- Trans konum anahtarı; Trans'a çekildiğinde üst yüzeydeki yeşil led yanıp söner. Fare haşere kovucu cihaz düşük frekanstaki ultrasonik ses dalgalarını ortama yayar. Aynı zaman da frekans taraması yapar.

- Duo konum anahtarı ; Duo'ya çekildiğinde üst yüzeydeki yeşil ve kırmızı led yanıp söner. Cihaz ultra ve trans konumlarındaki özellikleri beraber aktif eder.

Fare ve haşere probleminizin çözümü 2 ila 4 hafta sürer.  

 

 

 Tüm zararlıların alandan uzaklaştırılması özellikle haşerelerin üreme döngüsüne ve yoğunluğuna bağlı olarak 4 haftadan daha uzun sürebilir.

Not 1: Cihazın 24 saat çalışır konumda tutmanız tam verim almanızı sağlar.

Not 2: Cihaz zeminden maksimum 50 cm yükseklikte olmalıdır.

Not 3: Cihazın önüne yaydığı frekansı kıracak herhangi bir eşya koymayınız. 

  

 

Nasıl Çalışır : 

 

Cihaz ile etki alanıdaki kemirgen ve haşereleri rahatsız edecek ultrasonik (insan kulağının duyamayacağı ses frekansı) ve sonic (insan kulağının duyabildiği ses) dalgaları yayar. Kemirgen ve haşerelerin sinir sistemine etki eden sonic (insan kulağının duyabildiği ses) ve ultrasonic ses (insan kulağının duyamadığı ses) dalgaları ile haşere ve farelerin ortamı terk etmesini sağlar. Cihaz herhangi bir kimyasal ilaç, zehir, sprey,tablet,losyon içermez. İnsan sağlığı üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.Hedef canlı dışında herhangi bir canlıya zarar vermez.

Kaç Adet Cihaza İhtiyacım Var

Her cihaz 500 M2 engelsiz sahada etkilidir . Kat farkı olan mekanlarda her kat için ayrı cihaz kullanılması önerilir.Bölme sayısının (engelleyici duvar vb.) fazla olduğundan geniş alanlarda adetli kullanılması gerekir.

Nerelerde Kullanılır:

Ev,iş yeri,ofis,depo,çatı arası,bodrum,okul,restaurant,büfe,lokanta,fabrika vs ihtiyaç duyulan her yerde kullanılır.

Etkili Olduğu Canlılar Nelerdir

Fare, sıçan, böcek, örümcek, güve, kırkayak, kızılgöz, danaburnu, hamam böceği, kalorifer böceğ, akrep, karınca vb yürüyen haşere grubundaki canlılara etki eder.

Uyarı; haşere faaliyetinin ilk 2 hafta içerisinde artması normaldir.Takip eden 2 hafta içinde hızla azalacaktır. Ultrasonik fare haşere kovucu cihaz etkisini arttırmak için özellikle haşere problemi carsa öncesinde ilaçlama yapmak başarıyı artıracaktır. Haşereler çıkışı bulamadıkları için ortamda artış olacaktır çıkışı bulmak için sürekli ortamda gezineceklerdir ilaçlama bu etkiyi bitirecek cihaz ise yeni girişi kesecektir. Fare kovucu özelliği çok etkilidir.

 

Teknik Özellikler:

Teknoloji: Çift ultrasonic ,transducer

Boyutlar:   Çap 12 cm, yükseklik 6,5 cm

Kutu Ebatları:   Uzunluk 18,5 cm - yükseklik 8 cm - genişlik 12,5 cm

Bağışıklık:   Bağışıklığa karşı frekans tarayıcıdır.

Nitelik:   Kimyasal zehir ya da ilaç içermez.

Çalışma Konumu:   24 saat 

Yan Etkisi :  Hedef canlı dışında herhangi bir canlıya zararı yoktur.

Frekans Aralığı:   25 kHz ve 65 kHz arasındadır.

Ürün Kasası:    ABS plastik

Çalışma Ömrü:    10 Yıl

 

Ultrasonik Fare Kovucu

Elektronik Fare Haşere Böcek Kovucu

80-120 m2 Etkili

 

 

Ürün Açıklaması:

Özelliği:

 • SON ULTRASONIK TEKNOLOJİSİ İLE YÜKSELTILMIŞ ÇIP -  Yeni Teknoloji ultrasonik çip, Çift güç = çift garanti,  sayesinde daha uzun ömürlü etki sağlar.  Haşereler  üzerinde  etkin  bir   üründür.  Can  sıkıcı  zararlıları, Kemirgenleri,  kovucu  frekans   sesler   ile  kovar  ve   otomatik olarak frekans ses değişimi vardır. Fare ve haşerelerin  duyacağı 20-65 KHZ frekans süperme ultrason ile sonuçlanan süpürme yüksek frekanslı devre sayesinde ortamı temizlemeye yarar. 

 

 • 7/24 ÇALIŞMA İLE ZARARLILARI UZAKLAŞTIRMADA EN IYI ULTRASONIK TEKNOLOJISI ?    Hızlı ve  sürekli ses  ile haşere kovucu  olarak kullanır Son teknoloji ultrasonik çip için  darbeli ses ile   fareler  ve  haşerelerde etkilidir.  Onların  işitme   ve  sinir   sistemi  üzerinde  rahatsız  edici  olarak  bir etkinliğe sahiptir. Kovucu cihaza sürekli maruz kalan fare ve haşereler zamanlar rahatsız   olarak   ortamı  terk  etmeye  başlarlar.  Kimyasal  ya da ilaç içermez. Hayvanlar üzerinde öldürücü etkisi yoktur. Uzaklaştırmaya yarar.

 

 • ULTRASONİK KOVUCU ÇÖZÜM İÇİN ÇOCUKLAR ve EVCİL HAYVANLAR -  Elektronik   haşere   kovucu   çevre   koruma için tasarlanmıştır ve 100% insan sağlığı  için   güvenlidir.   Çocuklar  ve  evcil hayvanlar üzerinde olumsuz etkisi bulunmayan güvenli cihazdır.

 

 • GENIŞ UYGULAMA ve KAPSAMA-   Ultrasonik Kovucu  her alanda kullanılabilir.  Mağaza,  ev,   depo, garaj  ve  benzeri  alanlarda   kullanıma  uygundur.  Bizim ultrasonik  haşere kovucu  80-120 m2 alanda etkilidir. En uygun verim için adet miktarını artırarak kullanmanız tavsiye edilir.

 

 •  FARLI REKNKLERDE LED AYDINLATMA -   Ürün içinde son Teknolojiye uygun olarak led lambalar bulunmaktadır. Ürün her frekans değişikliğe gittiğinde  farklı reknklerde lambası yanmaktadır. Ürün 7/24 otomatik çalışma esnasında 3 farklı frekansta ses yaydığından ürün ışığı  devamlı  değişmektedir.  Karanlık ortamda etrafa loş bir ışık   yaymaktadır.

 

Ürün özellikleri: 

 • Haşere Türü               : Fareler, Böcekler, Pire, Hamamböcekleri, Sinekler, Örümcekler
 • Anma Gerilimi           : 100-240v
 • Kovucu Tipi               : Ultrasonik Haşere Kovuculardan
 • Category                    : Elektronik Kovucu (Fare /Sıçan)
 • Uygulama Alanı         : 80-120 m2
 • Çalışma Şekli             : Gürültüsüz (sessiz) ve Kokusuz. Kimyasal İçermez.
 • Boyut                          : 10*6.4*5cm
 • Fiş Tipi                        : AB Plug
 • Material                       : ABS Sert Plastik

 • Kullanım Ömrü           : 5 Yıl
 • Birim Ağırlık               : 80 gr
 • Güç                              : 3 w
 • Kullanım Yeri             : Ev, depo, dükkan, otel, hastane, ofis,  vb. yaşam alanları

 

Kurulum yöntemi:  

1- Yerden yüksekliği  20-80 cm duvar soketi prize yerleştirin. 7/24 Elektrikte çalışmasını sağlayın. Dik olarak prize takın.

2- Ürün  önüne 1 metre uzunluk mesafeye engelleyici  bir  eşya  koymayınız.  (Yani, buzdolabı, dolap, kanepe ve  diğer nesnelerin arkasına ürünü koymayınız)

3, Ürün Yönünü odanın daha açık tarafına doğru belirleyiniz. Uzun süreli açık kapı ve pencere ürün frekans şiddetini azaltarak ürün verimini düşürecektir. 

4,Kovucu cihazı öncelikle haşerelerin bulunduğu alanda kullanınız. Ortam temizlendikten sonra merkezi bir konumda kullanmaya devam ediniz.


5. Ürünü 7/24 kullanınız. Elektrikten çekmeyiniz. 24 saatlik kesintisiz çalışma ile üründen yüksek verim alabilirisiniz.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV0000130XVV
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön