Hedefini müşterisi, tedarikçisi, çalışanı ve çevre için en güvenilir enerji depolama şirketi olmak olarak belirleyen İnci Akü markası 1984 yılında kurulmuştur. Tecrübesi ve güvenilirliği ile ürettiği her ürüne değer katan marka ağır vasıtadan hafif ticari araçlara, otomobilden endüstriyel araçlara, tekne ve yatlara kadar hemen her vasıta için akü üretmektedir.

İnci Akü ve Modelleri 

İnci Akü, küçük segmentte yer alan ve Asya'da üretilen araçlar için biri ince kutup başlı, diğeri normal olmak üzere iki farklı tipte akü üretmektedir. Marka güvenliği sağlamak için bu akülerde en önemli sızdırmazlık testlerinden biri olan 180° döndürme testini kullanmıştır. Küçük araçlardan, yeni nesil benzinli ve dizel araçlara kadar her araca uyumlu ve kullanıma hazır olan İnci Akü ve modelleri sarsıntıya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda alev tutucuları ile daha güvenlidir ve geliştirilmiş çevrim ömrüne sahiptir. Tam kapalı sisteme sahip İnci Akü modelleri çift kapaklıdır ve standart kurşun asit akülerden %15 daha fazla güçle marşa basmaktadır.

Ürün yelpazesi konusunda eşsiz bir konumda olan İnci Akü, taksiler için de özel bir akü geliştirmiştir. Özellikle ticari araçlarda bulunan telsiz,tepe lambası, daimi yanan iç aydınlatmalar gibi ekstra donanımlar akülerin ömrünü ciddi oranda kısaltmaktadır. Ticari araçların bu ihtiyaçlarına daha uzun ömürlü bir çözüm getirmek için taksi aküler de su kaybı düşürülmüş, şarj alma oranı yükseltilmiş, marş akımı iyileştirilmiştir. Böylece İnci Akü, uygun fiyatıyla uzun ömürlü ve güvenli bir aküyü bu alanda ticari araç sahiplerinin kullanımına sunmaktadır.

İnci Akü ve modelleri start - stop özellikli araçlar için de ürün yelpazesinde yüksek kaliteli aküler bulundurmaktadır. Frenlemeden kazanılan enerjiyi depolayabilen ve start - stop sistemi dışında yakıt tasarruf özelliği bulunmayan araçlar için iki farklı tipte akü üretmektedir. Bu aküler üç buçuk kat daha fazla çevrim ömrüne, %30 daha fazla marş basma kapasitesine ve hızlı şarj kabulüne sahiptir. İnci Akü ve modelleri nano kristal teknolojisi ile hazırlanmaktadır. Yeni nesil yüksek enerji tüketimi bulunan araçlarda bile bakım gerektirmeyen İnci Akü ve modelleri uzun ömürleriyle öne çıkmaktadırlar.

İnci Akü ve Fiyatları 

İnci Akü ve modelleri arasında traktör aküsü, otobüs aküsü ve ağır vasıta araçlar için Super Heavy Duty serisi de yer almaktadır. Otobüs ve traktör aküleri kalsiyum alaşımlı plakalar, polieliten zarf seperatörler ve yüksek şarj-deşarj döngüsü ile öne çıkmaktadır. Ağır vasıta aküleri gümüş kalay alaşımlı plakalar, kalınlaştırılmış kutup başları ve plaka üzeri yüksek asit rezervine sahiptir. Kapak içerisinde yer alan alev tutucular, şarj seviyesini gösteren kapak üstü indikatör ve özel taşıma sapı gibi özellikler de İnci Akü markasının ağır vasıtalar için ürettiği serinin diğer nitelikleri arasındadır. Tekne kullanımı için özel olarak güçlendirilmiş hibrit plakaların kullanıldığı Marin serisi aküler ise yüksek performansları ile öne çıkan İnci Akü ve modelleri içinde kendine yer bulmaktadır.

İnci Akü ve fiyatları müşteri memnuniyetini ön plana koyan bir anlayışla belirlenmektedir. Marka güvenilirlik ve erişilebilirlik dengesi içindeki fiyat politikası ile kullanıcılarından tam puan almaktadır. İnci Akü markası geniş servis ve bayii ağına sahip olmasının yanı sıra yirmi dört ay boyunca garanti altına aldığı uzun ömürlü akü modelleri ile ilk tercihler arasında yerini almaktadır. Bakım gerektirmeyen ürünleri ve yol yardım hizmeti ile de alanındaki ilklerden biri olmayı başarmış öncü bir marka olarak, İnci Akü ve modelleri arasından ihtiyacınıza göre bir tercihte bulunabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

İnci Akü Fiyatları ve Modelleri

28 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. İnci Aküler
  2. Mutlu Aküler
  3. Varta Aküler
  4. INF Aküler
  5. Skyrich Aküler
  6. Orbus Aküler
  7. BS Battery Aküler
  8. Ttec Aküler
  9. Bosch Aküler
  10. BS Aküler
  11. Nova Aküler
  12. Orion Aküler
  13. Or-Tec Aküler
  14. Pi-Es Aküler
  15. Yuasa Aküler
  16. Duracell Aküler
  17. VLM Aküler
  18. Demiriz Aküler
  19. Eurorepar Aküler
  20. Fza Aküler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka İnci
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20033704/60003762/inci
Başa dön