Dijital çağda, haberleri ve gelişmeleri gazeteden veya dergiden almak eski moda bir yöntem olarak görülebiliyor. Sonuçta, haberleri İnternet'ten almak çok daha hızlı, pratik ve interaktif bulunuyor. Son dakika haberlerinin genellikle en iyi çevrimiçi ortamlardan sağlandığı doğru olsa da, dergilerin değeri hala popülaritesini korumaya devam ediyor. Özellikle iş dünyasında, piyasa koşullarını en iyi şekilde değerlendirmek ve sektörel analizlere erişmek için her sektöre yönelik farklı seçenekte dergiler bulunuyor. 

Neden Dergi Okumalıyız?

Dergiler; iç görü, raporlama, tahminler ve benzersiz bakış açılarının bir karışımını sunarak; işletmelerin vizyonuna, bireylerin ise kişisel gelişimlerine katkı sağlıyor. Ayrıca dergiler, sosyal bir bileşen etkisi yaratıyor. Yeni bir kişiyle tanışırken, en sevdiği dergilerden, yazarlardan ya da favori makalelerinden bahsederek iletişime geçebilir, ilk tanışmada buzları kırabilirsiniz. İş dünyasında, kesinlikle kazandığınız paraya değer katacak bir dizi dergi bulunuyor. Bu dergiler, hem mevcut piyasa koşullarına hem de rahat bir emeklilik planlamanıza yardımcı olabilecek tahminlere dair size her çeşit bilgiler sunuyorlar. 

İş Dünyası Dergileri Niçin Takip Ediliyor?

İş dünyasındaki ilham hikayelerini okumak, iş dünyasında bulunan yöneticiler, çalışanlar hatta kendi girişimini kurma cesareti için fırsat arayan bireyler için büyük yarar sağlıyor. Bir noktada, tüm işletme sahipleri kendi sektörlerinde veya ikame sektörlerde bulunan rakipleri hakkında bilgi ve ilham almaya ihtiyaç duyuyorlar. Geleneksel usül veya eski moda olarak görülse de iş dergileri, bu konuda yardımınıza yetişiyor. Sizi motive ederek destek sağlaması için ya da sadece ekstra bilgi deponuzu doldurmak için iş dünyasının başarılı dergilerini takip etmeniz gerekiyor. Meşgul bir girişimci, yönetici ya da çalışan olarak endüstrinizle ilgili bir makaleyi veya sektördeki diğer işletmelerin gelişmelerini takip etmek için iş dünyası dergilerinden faydalanabilirsiniz. 

İş Dergisi Okumanın Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Favori blog'larınız, podcast'leriniz, kitaplarınız ve çevrimiçi forumlarınıza ek olarak, düzenli olarak güncellenen işletme dergilerine abone olmak, sektörünüz ve ekonominiz hakkında bilgi sahibi olmanın en iyi yollarından birini oluşturuyor. Bu sayede daha iyi bir işletme sahibi olmanın nasıl olacağına dair değerli tavsiyeler alma imkanına erişebilirsiniz. Dergi okuma alışkanlıklarını da teknolojiyle birlikte değiştirerek basılı yayın takip etmeyi eski moda bulanlar için ise dijital dergi alternatifleri yer alıyor. Her ay sevdiğiniz dergiyi, telefon, tablet ya da bilgisayarınız üzerinden rahatlıkla takip edebilir, yolda geçen atıl zamanlarınızı değerli bilgiler edinerek zenginleştirebilirsiniz. 

İş Dünyası Dergilerinin Okuyucuları İçin Sundukları İçerikler Nelerdir?

İş dünyası dergileri deyince yerli ve yabancı türde yayınlar yapan pek çok seçenek akla geliyor. Bunlardan bazıları uzun yıllardır yayınladıkları "Dünyanın En Güçlü İnsanları" listesiyle iş dünyasının nabzını tutuyor. İşletmelerin ardındaki kendileri gibi üst düzey diğer insanlarla ilgileniyorsanız bu tarz listelerin yer aldığı iş dünyası dergilerine göz atabilirsiniz. Bir iş sahibi olmanın önemli amaçlarından birini oluşturan kar ve diğer finansal verilere ilişkin yayın yapan dergiler ise bu kârları nasıl harcayacağınıza ve yatırım yapacağınıza dair büyük ipuçları veriyor. İster hızlı büyüyen bir başlangıç yapıyor, ister küçük işletmenizin kapılarını açıyor olun; iş dünyası dergilerinin her sayısından ekonomiye ve piyasalara yönelik harika bilgiler edinebilirsiniz. Öte yandan iş dünyası dergileri, işletme ve personel profilleri hakkında da geniş kaynaklar sunuyor. Ülkemizde de pazarlama ve iş dünyasına yönelik pek çok dergi alternatifi bulunuyor.

İlgi alanlarınıza ve işletmenizin yer aldığı sektöre göre farklı alternatifler sunan pek çok iş dünyası dergisi için aylık, haftalık ya da yıllık abonelikler satın alabilirsiniz.

İş Dünyası Dergileri Çeşitleri & Fiyatları

7 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Ürün Puanı
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Markalar
  1. MediaCat Dergi
  2. dMags Dergi Mağazası
  3. Doğan Burda Dergi
 5. Abonelik Süresi
 6. Satıcı
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196008/80235050/80235061
Başa dön