Kaliper Kapaklar

Büyük ve ince telli jantlar, en iyi şekilde gizlenmiş kaliper gibi mekanik parçaları bile ortaya çıkarabilen çok sayıda açık alana sahiptir. Fren sisteminizin görünümünü modifiye etmek istiyorsanız, kaliperlere kapak takabilir, aracınızın görünümünü uygun maliyetlerle geliştirebilirsiniz. Kaliper kapakları ile görünümün ötesinde aracınız için bazı ek faydalar da sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Görünüm

Kaliper kapakları, fren kaliperini gizlemek için aracınız için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş bir otomobil aksesuarıdır. Jantlara stil sahibi ve sportif bir görünüm kazandırır. Kaliper kapaklarıyla, kaliperin görünümünü pahalı bir fren revizyonu veya riskli boyama işi olmadan değiştirmek kolaydır. Çeşitli renk ve desenlerde satışa sunulan kaliper kapakları ile jantlarınızın görünümünü tamamen değiştirebilirsiniz. Uzun süren ve zahmetli boyama işlemlerine kıyasla kaliper kapakları her zaman en iyi ve en profesyonel görünümü elde edebilirsiniz. Kaliplerleri boyamak boya maliyeti açısından daha ucuz bir yöntem olsa da, boyama işlemi için harcadığınız efor ve zamanı düşündüğünüzde kaliper kapakları en uygun maliyetli alternatiftir. Kaliper kapaklarıyla, aracınız için sportif, kalıcı ve dayanıklı aksesuarlara sahip olabilirsiniz.

Kolay Montaj Avantajı

Kaliper kapakları her bir özel araç için tasarlanır. Bu nedenle montajı kolaydır. Kaliper kapakları fabrikada monte edilmiş frenler ve tekerlekler ile çalışmak üzere tasarlanır. Bu sayede belirtilen tüm modellere sorunsuz bir şekilde uygulanır. Frenin çalışmasına hiçbir şekilde müdahale etmez ve fren servisi gerektiğinde hızlıca çıkarılabilir. Aynı zamanda fren tozunu azaltır. Böylece jantlarız çok daha uzun süre temiz kalır. Kaliper kapakları, kaliper çalışma sıcaklıklarını azaltır. Kapaklar, fren sistemi bileşenlerinin ömrünü uzatan ısıyı çekerek bir ısı emici görevi görür. Kaliper kapakları aracı bir kriko ile aldırdıktan ve tekerlekleri çıkardıktan sonra sadece basit el aletleri ile kolayca monte edilebilir. Klipslerle tutturulan kaliper kapak modelleri, delme ya da yorucu araç modifikasyonu gibi işlemler gerektirmez. Tekerleklerinizin her zaman harika görünmesi için kaliper kapaklarına güvenebilirsiniz.

Dayanıklı ve Çok Yönlü Malzeme Seçenekleri

Herhangi bir otomotiv ürününde olduğu gibi, fren kaliper kapakları da geniş bir kalite yelpazesinde satışa sunulur. Paslanmaz çelik ve alüminyum gibi metallerin yanı sıra dayanıklı plastik malzemeden üretilmiş kaliper kapakları bulabilirsiniz. Paslanmaz çelikten veya dayanıklı alüminyumdan üretilen kapaklar lazerle kesilir. Uzun ömürlü ve dayanıklı bir kapak çözümü için genellikle metal kaplama üzerine elektrostatik toz boya uygulanır. Plastik kapaklar, canlı ve göz alıcı renk yelpazesi ile öne çıkar. Polimer karışımına yüksek sıcaklıkta silikon eklenmesi sayesinde, plastik kapakların en önemli avantajı zamanla oksitlenmenin veya renk değişiminin olmamasıdır.

Kaliper Kapağı Kullanmanın Avantajları

  • Kapaklardaki özel sabitleme sistemi, hızlı ve kolay montaj olanağı sağlar.
  • Birçok model özel yapıştırıcı veya modifikasyon gerektirmez. Fren servisi veya bakımı için kolay sökme olanağı sunar.
  • Tekerleklere giren balata tozu miktarını azaltır. Bu sayede arabanız yıkamalar arasında daha temiz bir görünüme sahip olur.
  • Metal kaliper kapakları ısı emici olarak işlev görerek, frenlerden ısı çekip balata sıcaklığını düşürmeye yardımcı olur.
  • Alüminyum kaliper kapakların bazıları, ısıyı frenlerinizden ve kaliperlerinizin üstünden dışarı doğru yönlendirmek için özel olarak tasarlanır.

Aracınızın Görünümünü Özelleştirin

  • Yüksek kaliteli alüminyum fren kaliperi, araca özel paslanmaz çelik klipslerle monte edilir ve tekerleklerinizin görünümünü iyileştirmek için dayanıklılık sağlamak üzere tasarlanır.
  • Alüminyum kapaklar, lisanslı veya özel logolarıyla birlikte birden fazla renkle satışa sunulan çelik ya da alüminyum modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Aracınızın boyasıyla ya da seçtiğiniz herhangi bir renkle eşleştirmek için özel renkler arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Kaliper kapağıyla birlikte tekerlek bandı da satın alabilirsiniz. Koruyucu bantları tekerleklerinizi kaldırım hasarından korunmak için tekerleklerin çevresine bağlayabilirsiniz.
  • Kapaklarınızı tamamlayan renkli bantlarla, tekerleklerinize çarpıcı özel efektler uygulayabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kaliper Kapakları

6163 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 6163 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?