Gelişmiş saç bakım teknolojileri tasarlayan Kerastase, üstün kaliteli temizleme ve bakım formülleri ile saçların sağlıklı ve parlak görünümünü destekliyor. Saçlarınızda saç derisinden başlayarak uçlarına kadar gelişmiş bir bakım sağlayan Kerastase Saç Bakım ürünleri; şampuanlar, kremler, saç bakım serumları ve dökülmeyi önleyici ürün çeşitlerinden oluşuyor. Dünya üzerinde en çok tercih edilen saç temizleyici ve bakım ürünlerinden biri olan Kerastase Saç Bakım ürünleri, zengin içerikli ürün seçkisi ile kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. 

Daha Parlak, Sağlıklı ve Güzel Saçlar

Kerastase şampuan çeşitleri, normal saçlar için güçlendirici, dolgunlaştırıcı ve kolay şekil almayı sağlayan özelliklerle tasarlanıyor. Daha önce hiç işlem görmemiş saçlar için tasarlanan özel şampuan çeşitlerinin yanı sıra boyalı ve röfleli saçlar için de farklı özelliklerle tasarlanmış şampuan modelleri de seçkide birçok farklı modeli ile yer alıyor. Saçların daha kolay uzamasını sağlayan ve uzun saçların koparak dökülmesini engelleyen şampuan çeşitleri, Kerastase şampuan serisinin önemli ürünlerinden birkaçını oluşturuyor. Saç derisine bakım yaparak yeni saç oluşumunu destekleyen şampuanlar, ferahlatıcı etkisiyle saç derisinin daha kolay hava almasını ve canlanmasını sağlıyor. Kerastase şampuanlarla birlikte kullanarak daha hızlı ve kalıcı sonuçlar elde etmenizi sağlayan saç bakım kremleri, saçlarınızın yumuşacık olmasına ve kolay taranmasına katkı sunuyor. 

Saçlarınızda Ayrıcalıklı Bakım

Saçlara ekstra bakım sağlama özelliği bulunan serum ve saç bakım maskeleri, aşırı yıpranmış ve ince telli saçların dolgunlaştırılması gibi özel bakım isteyen saçlara, yüksek performanslı bakım sağlıyor. Dökülmeye meyilli ve mevsimsel dökülme eğiliminde olan saçların bakımını sağlayan saç serumları, saçların yıkanmasının hemen ardından ya da kuru saçlara doğrudan uygulama yapılıyor. Aylık kürler halinde tasarlanan serum çeşitleri, düzenli kullanımda saçların daha bakımlı ve sağlıklı görünümüne katkı sağlıyor. Boyalı, röfleli ve ince telli saçların rutin bakımları için tasarlanmış özel bakım maskeleri, saçları köklerinden başlayarak besleyen ve uçlarına kadar güçlendirilmesini sağlayan özellikler taşıyor. Erkeklerin saç ve saç derisi özelliklerine göre tasarlanmış saç jelleri, B3, B5, B6 vitaminleri içeren özel formülü sayesinde, saçları daha yoğun ve bakımlı hale getirmeyi başarıyor. 

Üstün Özellikli Saç Şekillendiriciler

Maşa ya da fön yardımıyla saçlarınızda yarattığınız mükemmel formu daha uzun süre koruyan sabitleştirici spreyler, saçlarınızın doğal görünümünü bozmadan şekillendirmeyi sağlıyor. Doğal bukleler ve yumuşacık şekil almış saçlar için tasarlanmış Kerastase saç köpükleri, saçlarınıza hacim ve dayanıklılık kazandırıyor. Isıyla şekillendirme yapılan saçlara özel bakım sağlayan Kerastase jel ürünleri, saçlara uygulandıktan sonra tarak yardımıyla saçın tamamına dağıtılıyor. Saç kurutma makinesi ile şekil verilen saçlar, doğal, hacimli ve parlak bir görünüme kavuşuyor. Pratik özellikleri sayesinde kadın ve erkek tüm kullanıcıların tercih ettiği ürünler arasında yer alan saç jöleleri, Kerastase'ın üstün formülü sayesinde saçta kalıntı bırakmadan keyifli bir kullanım deneyimi sunuyor.

Çok Yönlü Saç Bakımı

Normal, yağlı, ince telli ya da kepekli saçların ihtiyaçlarına farklı formüllerle çözümler sunan Kerastase saç bakım ürünleri, günlük kullanım ve özel bakım ürünleri ile öne çıkıyor. Saçlara derinlemesine nem ve vitamin takviyesi sağlayan Kerastase ürünleri, Loreal'in üstün teknolojiye sahip modern tesislerinde üretiliyor. Dünyanın en iyi ve en kaliteli saç bakım ürünlerini tasarlayan Kerastase, evinizin konforlu ortamında uygulama yapabileceğiniz profesyonel nitelikli ürünleri ile dikkat çekiyor. Özel tasarımlı ve kullanımı kolaylaştıran ambalajları ile pratik bir kullanım özelliği de taşıyan ürünlerin, seyahatlerinizde kullanılmak üzere tasarlanmış çanta boyu tasarımına sahip çeşitleri de bulunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kerastase Saç Bakım Ürünleri

2238 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Saç Bakım Ürünleri
Saç Bakım Ürünleri
Şampuanlar
Şampuanlar
Saç Maskeleri,Bakım Krem,Losyon Ve Spreyleri
Saç Maskeleri,Bakım Krem,Losyon Ve Spreyleri
Saç Dökülmesine Karşı Ürünler
Saç Dökülmesine Karşı Ürünler
Saç Kremleri
Saç Kremleri
Saç Spreyleri
Saç Spreyleri
Saç Fırçaları Ve Aksesuarlar
Saç Fırçaları Ve Aksesuarlar
Şekillendirici Kremler Ve Waxlar
Şekillendirici Kremler Ve Waxlar
Jöleler
Jöleler
Saç Köpükleri
Saç Köpükleri
Kuru Şampuanlar
Kuru Şampuanlar
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Satıcı
Toplam 24 / 2238 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/kerastase