Klima, rahat yolculuk olanağı sağlayan araç içi cihazların başında geliyor. Mevsim koşullarına göre serin veya sıcak ortam sunan klimaların bakımı, temizliği de oldukça önemlidir. Klimanın sağladığı konfor, klima temizliğine dikkat edilmediği taktirde bir sağlık külfetine dönüşebiliyor. Bu nedenle otomobilinizin kliması için uygun ve etkili bir temizleme ürününi kullanarak olası problemlerin önüne geçebilirsiniz. Araç klimaları için özel üretilen temizlik ve bakım ürünlerine hepsiburada.com avantajlarıyla ulaşabilirsiniz.
Sağlıklı bir iklimlendirme için, araç içi klimaların belli aralıklarla temizlenmesi gerekiyor. Klima, yapısı gereği içinde bakteri üreten bir ortam barındırıyor. Gerekli bakım işlemlerinin yapılmaması halinde başta solunum rahatsızlıkları olmak üzere, ağır sağlık sorunlarına yol açtığı biliniyor. Klima fanları çalıştığında ortama dolan mikrobik ve bakteriyel unsurlar, solunum yoluyla vücuda girerek akciğer hastalıklarına neden oluyor. Bu olumsuz durumların önüne geçmek için antibakteriyel klima temizlik ürünleriyle sık sık klima içini dezenfekte etmek gerekiyor. Mikrop ve bakteriler dışında, araç içinde oluşan kokuların önlenmesi ve klima içindeki nemli ortam nedeniyle oluşan mantar ve küflerin bertaraf edilmesi için de bu tür temizleme ürünlerini kullanmak oldukça fayda sağlıyor.
Oto aksesuar ve bakım temizlik ürünleri konusunda zengin seçenekler sunan hepsiburada.com'da, araç klimanız için aradığınız tüm antibakteriyel ürünleri, klima temizleyici spreyleri veya dezenfektanları, koku gidericileri bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Oto Klima Bakım ve Temizlik Ürünleri

93 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Automix
  2. LIQUI MOLY
  3. Akbel
  4. Modacar
  5. Stac Italy
  6. BULLSONE
  7. Abro
  8. Divortex Car Care
  9. Mastercare
  10. Technospray
  11. Würth
  12. Arexons
  13. Carpex
  14. Mafra
  15. Meguiars
  16. Motip
  17. Simoni Racing
  18. Speedol
  19. Starklips
  20. 3C
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20035732/20035744
BAŞA DÖN