Klima

Oto klima bakım ve temizlik ürünlerini kullanarak arabanızın ihtiyaç duyduğu hijyeni sağlayan bir klima sistemine sahip olabilirsiniz. Klima filtrelerini başarılı bir şekilde temizlemenize yardımcı olan bu ürünler pratik bir şekilde uygulanabilmeleriyle kullanıcılarına zaman kazandırır. Temizleme spreyi şeklinde imal edilmiş kullanışlı temizlik gereçlerini satın alarak klimanın yanı sıra aracınızın iç kısmında yer alan diğer bölümleri de etkili bir şekilde daha hijyenik hale getirebilirsiniz. Oda sıcaklığında muhafaza edebileceğiniz bu ürünler sprey şeklinde imal edilmiş olmalarıyla temizleme işlemlerinin süresini azaltmayı başarır. Klimanızın bağlı olduğu tesisatın içerisinde bulunan havalandırma kanallarında zaman içerisinde oluşan tortu, toz ve kalıntılar sağlıksız bir şekilde çalışan bir klimaya sahip olmanıza neden olur. Bunun önüne geçmek için temizleyici ürünlerin güçlü spreylerinden faydalanarak yabancı maddeleri havalandırma kanallarından kaldırabilirsiniz.

Kötü Kokuları Yok Eden Temizlik Ürünleri

Çok sayıda ürün seçeneği sunulması sayesinde ağırlığı ve boyutları size en uygun olan oto klima bakım ve temizlik ürünlerinden birini satın alabilirsiniz. Oto klima bakım ve temizlik ürünleri bakteri ve mantar gibi istenmeyen canlıların yarattığı kötü kokuların ortadan kaldırılması için idealdir. Arabanızın havasını tazeleyen spreylerden yardım alarak klima bağlantınızı sağlayan noktaları ve hava akışını sağlayan kanalları başarılı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Formüllerinde antibakteriyel maddelere yer veren ve gümüş iyonları koku oluşumunun önüne geçen oto klima bakım ve temizlik ürünleri sayesinde uzun yol seyahatlerinizde hijyenik bir ortamda solunum gerçekleştirebilmenin konforunu deneyimleyebilirsiniz. Alerjik tozlardan korunmak için de temizleyici spreylerin yarattığı hijyenden faydalanabilirsiniz. Aracınızın kapılarını açarak zaman zaman doğal hava akışı oluşturup başarılı bir şekilde otomobilin içerisinde yer alan havayı tazeleyebilirsiniz.

Uzun Süreli Tazelik

Oto klima bakım ve temizlik ürünleri ile otomobilinizde etkisini uzun süre gösteren bir tazelik elde edersiniz. Klima tesisatını sökmenize gerek bırakmayan spreyler farklı araçlarda da benzer şekilde uygulanarak pratiklik yaratır. Su bazlı formülleriyle ağır kimyasallar içermeden imal edilen oto klima bakım ve temizlik ürünleri aracılığıyla verimli bir şekilde arabanızın gerekesinim duyduğu hijyen koşullarını sağlarsınız. Sprey ürünleri ilgili alana uygulamadan önce kutuyu çalkalayarak kimyasal maddelerin birbirine karışarak daha iyi bir sonuç vermesini sağlayabilirsiniz. İç sirkülasyon modunda havalandırma gerçekleştirerek sprey kutusunu aracınızın içine uygulayabilirsiniz. Bu sayede sprey aracınızın tüm noktalarına daha kolay ulaşır. İşlem tamamlandıktan sonra bir süre bekleyip daha sonra kapıları açarak havalandırma yapabilirsiniz. Oto klima bakım ve temizlik ürünleri kapaklı tasarımlarıyla korunaklı bir şekilde üretilmiştir.

Koku Moleküllerini Ortadan Kaldıran Etkili Formül

Oto klima bakım ve temizlik ürünleri içerisindeki koku gidericiler arabanızın kötü kokmasına neden olan koku molekülleri ortadan kaldıran formülleriyle şoförlerin beğenisini kazanır. Kötü kokulara kalıcı bir çözüm üretmek için satın alabileceğiniz bu ürünler sprey şeklinde araç içerisine uygulanır. Aracınıza sinen ve kötü bir intiba bırakan kokulardan kurtulmak için bu spreylerden faydalanabilirsiniz. Bitkisel kokularla formülize edilerek üretilen klima temizleyiciler doğal ve taze bir koku bırakarak aracınızı temizler. Formüllerinde antibakteriyel gümüş iyonlarına yer veren spreyler kokuların yeniden oluşumunu önlemeye de yardımcıdır. Klima sisteminizi dezenfekte etmek için yararlanabileceğiniz oto klima bakım ve temizlik ürünleri ile etkili sonuçlar alırsınız. Alerjik tepkimelerin önüne geçen ve aracınıza bindiğinizde hoş bir kokuyla karşılaşmanızı sağlayan ürünler sayesinde otomobiliniz yolcular için daha iyi bir konfor yaratır. Spreylerin click tuşunu kullanarak aracınızda otomatik olarak çalışmaya başlamasını sağlayabilirsiniz. Spreyiniz içerisindeki maddeleri püskürtürken araç içerisinde kimsenin olmaması ve kapılarla camların kapalı konumda olması gerekir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oto Klima Bakım ve Temizlik Ürünleri

1967 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 1967 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?