Kodlab Yayınları, programlamadan tasarıma; işletim sistemlerinden güvenliğe dek bilişimin her alanından kitabı okuyucusu ile buluşturuyor. 2008 yılında "bilişim yayıncılığının yeni yüzü" olma iddiasıyla kurulan Kodlab Yayınları, deneyimli yazar kadrosu ve geniş kitap yelpazesi ile dikkat çekiyor. 

‌Kodlab Yayınları, bugüne kadar çıkardığı sayısız yayınla bilişim, robotik ve yazılım meraklılarına hitap ediyor. Deneyimli ve geniş kadrosuna genç yazarları dahil etmesi ile de bilinen ‌Kodlab Yayınları, bilişim alanında yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor. Genç nesillere kodlamanın inceliklerini öğretme amacını da güden Kodlab Yayınları, MEB müfredatına uygun içeriği ile eğitimi destekliyor. 

Programlamadan İşletim Sistemlerine; Donanımdan ‌E-Ticarete Uzanan Geniş Kitap Yelpazesi

Kurulduğu günden bu yana onlarca yazarın 200'ün üzerinde kitabını yayınlayan ‌Kodlab Yayınları, bilişim yayıncılığında önemli bir yer tutuyor. ‌‌Kodlab Yayınları, programlama, tasarım, yazılım, programlama dilleri, internet, işletim sistemleri, donanım, güvenlik, MS Office, ‌network, ‌e-ticaret ve veri tabanı konularında eğitici kitaplar yayımlıyor. Geniş bir yazar kadrosuna sahip olan Kodlab Yayınları, hem ticari hem de bireysel okuyuculara hitap ediyor. 7’den 70’e bilişime meraklı her kesime seslenme hedefini taşıyan Kodlab, sektörü yakından takip ediyor, bilişim ve yazılım sektörünün ihtiyacı olan kitapları meraklılarına sunuyor. 

Kodlab Yayınları'nın kitap yelpazesi, sektörün uzmanlarına hitap eden kitaplarla sıkılmıyor. Yeni başlayanlar için bilgisayar öğreniminden kodlamaya girişe dek çeşitli seviyelerden kitaplar yayımlayan Kodlab Yayınları, çocuklara özel kitapları ile de dikkat çekiyor. Kodlab Yayınları, çocukların analitik zekalarının gelişimini destekleyen kitapların yanı sıra kodlamayı oyunlaştırarak öğreten Scratch ve benzeri uygulamaların kullanımını detaylandıran kitapları okuyucu ile buluşturuyor.

Çocuklar için özel setler

Kodlab Yayınları, erken yaş gruplarının kodlama, elektronik, robotik ve teknolojiye ilgi duymasını teşvik eden setler hazırlıyor. Eğlenceli çizimlerin, akıcı bir dilin tercih edildiği kitap serileri, erken yaş gruplarını eğlenceli deneyler yapmaya, kod yazmaya teşvik ediyor. Çocukların girişimci ve üretken yanlarını öne çıkarmayı hedefleyen kitap setleri, uygulanabilir örneklerle zenginleştiriliyor. Kitap içeriklerinin ‌STEM ve Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uyumlu olmasına özen gösteren ‌‌Kodlab Yayınları, ebeveyn ve eğitimcilere kılavuzluk edebilecek olan yayınları seçiyor.

Farklı bir yayın deneyimi: Oku, izle, dinle, öğren

Kodlab Yayınları, hitap ettiği sektörün gerekliliklerini, öğrenme deneyimlerini yakından izliyor. Basılı eğitici kitaplar videolar, sesli anlatımlar ve uygulamalı bölümler ile tamamlanıyor. Bütünlüklü bir öğrenme deneyimi sunuyor. Kitapların bütünlüklü bir bakış açısı olmasını önemseyen ‌‌Kodlab Yayınları, öğretici içeriklerin deneyimlenebilmesi için çeşitli araçları da hayata geçiriyor. Video eğitim setleri, uygulamalı anlatımlar ile öğrenmeyi kolaylaştırıyor. ‌Kodlab Yayınları, okurların yazara doğrudan soru sormasını sağlayan “Yazara Sor” modülü ile de fark yaratıyor. Okuyucu, yazara tek bir form üzerinden ulaşabilirken, yazar da yayını hakkında doğrudan geri bildirim alma şansını elde ediyor. 

‌200'ün Üzerinde Kitap, Geniş Yazar Kadrosu 

Bilişim ve bilgi teknolojileri alanında yaşanan Türkçe kaynak sıkıntısına nokta koymak iddiasında olan Kodlab Yayınları, her geçen gün büyüyen bir yazar kadrosuna sahip. Bilişimin her alanında ve alt başlıklarında 200'ün üzerinde kitap yayınlayan Kodlab, geniş ve deneyimli yazar kadrosu ile güncel gelişmeleri yakından takip ediyor. Bilişim alanında yaşanan gelişmeleri ve son trendleri yakından izleyen Kodlab Yayınları, kendine güvenen genç yazarlara şans tanıyor. 2008 yılında yayın hayatına başlayan Kodlab Yayınları, geride bıraktığı zaman boyunca okura en güncel, en verimli kitapları sunma hedefiyle yayın hayatını sürdürüyor. Kodlab Yayınları, yazılım, programlama, mobil programlama, oyun programlama gibi bilişimin farklı alanlarında artan talebe, farklı yazarların kalemlerinden yanıt oluyor.  

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kodlab Yayınları

285 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Yayın Tarihi
 6. Yazar A-Z
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Hemen Al Sonra Öde
 12. Sepette Kampanyalı Ürünler
 13. Kelime Filtresi
Başa dön