Son yılların gelişen ve ön plana çıkan markası Korax, özellikle oto teyp ve oto mp3 çalar modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Müzik çalma kapasitesi ve hassasiyeti ile tercih edilen Korax oto teyp modelleri, tüm araçlara uyumlu olarak tasarlanmış ve kolay montaj edilebilir özelliktedir. Ses kontrolü sağlayabilen ürün, gelişmiş teknolojisi sayesinde konforlu seyahatlerin gerçekleşmesini sağlayarak, size farklı deneyimler sunar. Benzer oto teyp sistemleri ile kıyaslandığında birçok farklı özelliği içinde barındıran Korax oto teyp modelleri, tercih edilebilecek en ideal ses sistemleri arasındadır. Her türlü araca uygun olan tasarımı ve kolay sökülebilir olması da Korax oto teyp sistemlerinin tercih edilir bir konuma gelmesini sağlamıştır. Böylece istenildiğinde farklı bir araca da monte edilebilir ve uzun ömürlü bir kullanım imkânına sahip olunur.

Konforlu Sürüş Keyfi

Korax oto teyp, bir oto sisteminden beklediğiniz her şeyi size sunmakla birlikte aracınızın diğer aksesuarlarına uyumlu bir görünüm de sağlar. Sunduğu ses kalitesiyle yeni sürüş deneyimleri yaşamanızı ve keyifli bir yolculuk yapmanızı da kolaylaştırır. Korax oto teyp, farklı modellerde ve özelliklerde üretildiği için bütçenize en uygun oto ses sistemlerine sahip olmanızı sağlar. Siz de dinamik ve kaliteli bir ses sistemine sahip olmak istiyorsanız Korax oto teyp ürünlerinden birini tercih edebilir; uzun seyahatlerinizi konforlu ve keyifli hâle getirerek, yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Kaliteli müzik eşliğinde keyifli ve huzurlu bir sürüş deneyimi kazanmak için en doğru seçim, Korax oto teyp modellerinden biri olacaktır.

Şık ve Çekici Tasarım

AUX ve USD girişi bulunan gelişmiş teknolojiyle tasarlanmış ürün, şık ve çekici tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. En ideal boyutlarda üretilen Korax oto teypler, aracınıza uyum sağlayarak orijinal görünümünü engellemez. Bu nedenle tüm araçların ihtiyacını karşılayarak, bir ses sisteminden beklenilen her şeyi size rahatlıkla sunar.

Kolay kullanımı sayesinde sürüş keyfiniz engellenmediği gibi, Bluetooth özelliğiyle de faklı araçlardan müzik paylaşımı yapmanızı kolaylaştırır. Bazı modellerinde uzaktan kumanda özelliği de bulunan Korax oto teyp sistemleri, hafıza kartı ve USB mp3 player gibi cihaz özelliklerini de barındırır. Sabit panele sahip olan Korax oto teyp, 4 x 50 Watt ses çıkış gücü, Bluetooth özelliği, ISO kablo ile kolay montaj edilebilir olması ve şık tasarımıyla aracınıza değer katar.

Radyo Severler İçin İdeal

Seyahatlerinde radyo dinlemeyi tercih eden sürücülerin bu ihtiyacını da en iyi şekilde yerine getirerek, tüm radyo frekanslarına sorunsuz bir şekilde ulaşabilir. Gerek radyo gerekse mp3 çalardaki müzikler dinlenirken, ses kalitesi değişmez ve seslerde patlama yaşanmaz. Böylece dinlediğiniz tüm müziklere rahatlıkla eşlik edebilir ve dilerseniz istediğiniz ses tonlarını ayarlayabilirsiniz.

Yeni Korax oto teyplerde bulunan telefon şarj etme özelliği de kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlar. Ayrıca, 7 inçlik LCD ekran ve uzaktan kumanda desteği ile son teknolojik ürünlerden biri olduğunu da gösterir. Hem sürücünün hem de araç içindeki diğer yolcuların büyük bir keyifle dinleyeceği müzikleri, en iyi ses kalitesiyle sunan oto teyp, tam bir kullanıcı dostudur.

Tüm Araçlara Uyumlu

Korax oto teyp, tüm araçlara uyumlu olarak tasarlandığı için kullandığınız aracınızın markası ne olursa olsun rahat bir kullanım imkânı sunar. Kolay monte edilebilir ve istenildiğinde sökülerek farklı bir araca da takılabilir. Farklı modellerde üretilen Korax oto teypler, üstün özellikleri ve yüksek kalitesiyle çekiciliğini artırmış ve kullanıcılarından olumlu yorumlar almayı başarmıştır. Aracınızı daha değerli kılan Korax oto ses sistemleri ile yeni sürüş deneyimleri yaşayarak, daha keyifli yolculuklar geçirebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Korax Oto Teyp & Oto Mp3 Çalar

Toplam 15 / 15 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26080/korax