Cep Kitapları

KPSS cep kitapları, kamu personeli seçme sınavlarına girerek memur, öğretmen, mühendis, avukat kadrolarına atanmak isteyen en az lise düzeyinde mezun herkese hitap ediyor. KPSS cep kitapları, ayrıntılı konu anlatımlarına yer veren kitaplarla çalıştıktan sonra genellikle tekrar yapmak için kullanılıyor. Özellikle de ev ve kütüphane gibi ders çalışabileceğiniz mekanların dışına çıktığınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz KPSS cep kitapları, sınavlara hazırlık sürecinde pratik ve esnek hareket etme imkânı sunuyor. Bu nedenle KPSS hazırlığı yapan adaylar tarafından tercih edilen kitaplar arasında yer alıyor.

KPSS Cep Kitabı Soru Bankası Almak Mantıklı mı?

KPSS için hazırlanmış cep kitapları daha çok özet konu anlatımları içerse de soru bankası biçiminde düzenlenmiş cep kitapları da bulunuyor. Evde, okulda, dershanede ve kütüphanede temel soru bankalarıyla soru çözmek daha pratik olduğu halde bu mekanlar dışında kolay taşınabilirlik ve rahat kullanım olanağı nedeniyle cep kitapları tercih ediliyor. KPSS cep kitabı soru bankaları, kitap taşımak istemediğiniz zamanlarda küçük boyutlu olmaları sayesinde dilediğiniz yerde soru çözme imkânı sağlıyor. Seyahat ederken, bir kafede otururken ya da arkadaşlarınızı beklerken boş zamanlarınızı soru çözerek değerlendirme fırsatı sunuyor. Bu sayede zamanı daha verimli kılmanın yolunu açıyor.

KPSS Matematik Cep Kitabı Faydalı Olur mu? 

Matematik dersi için hazırlanmış KPSS cep kitapları daha çok formüller ve soru çözümleri üzerine olsa da özet konu anlatımına yer veren matematik cep kitapları da bulunuyor. Hangi tür cep kitabını alacağınıza karar verirken çalışma programınızı ve planınızı göz önünde bulundurarak KPSS matematik cep kitabından sağlayacağınız faydayı maksimum düzeye çıkarabilirsiniz. 

KPSS Tarih Cep Kitabı ile Tekrar Yapılabilir mi? 

KPSS sınavının en temel bölümlerinden biri olan genel kültür testinin soru alanlarından tarih dersinin özet konu anlatımlarına ve deneme sorularına KPSS tarih cep kitabıyla erişebilirsiniz. Tarih dersi sık sık tekrar gerektiren bir ders olduğu için özet konu anlatımlarıyla tarih bilgilerini dilediğiniz an dilediğiniz mekanda genel hatlarla tekrar etme olanağına kavuşabilirsiniz. KPSS için konu yoklamak amacıyla sorular çözerek soru tekniğinizi geliştirebilirsiniz.

KPSS Coğrafya Cep Kitabı Hangi Konuları İçeriyor?

KPSS coğrafya cep kitapları Türkiye coğrafyası ve genel coğrafya bilgilerine dair özetler sunarak, coğrafya bilgilerinizi tazeleme fırsatı sunuyor. Çantanıza rahatlıkla sığabilecek şekilde oldukça küçük boyutlarda basılan cep kitapları, özellikle çalışma programınızın dışında kalan zamanları değerlendirmeniz için öne çıkan kitaplar arasında yer alıyor.

Yayınlar Arasında KPSS Vatandaşlık Cep Kitabı Var mı?

Birçok yayınevinin KPSS vatandaşlık cep kitabı bulunuyor. KPSS genel kültür testinde yer verilen temel yurttaşlık bilgileri ve temel hukuk bilgilerine dair sorular, öğrenciler arasında vatandaşlık veya Anayasa soruları biçiminde adlandırılıyor. Söz konusu sorulara kaynak olan konu alanına dair özet bilgilere KPSS vatandaşlık cep kitapları ile ulaşabilirsiniz.

KPSS Eğitim Bilimleri Cep Kitapları ile Hedeflerime Ulaşabilir miyim?

Cep kitapları bütün dersler için hemen hemen her mekanda konu tekrarı yapma ve soru çözme gibi öğrenme etkinliklerini mümkün kılıyor. Cep kitaplarında amaç, genel anlamda sürdürdüğünüz KPSS snavına yönelik çalışmalarınızı özet konu anlatımlarıyla desteklemektir. Bu nedenle ayrıntı içeren KPSS sınavına hazırlayan eğitim bilimleri setleriyle temel çalışmanızı yaptıktan sonra cep kitaplarından faydalanabilirsiniz.

KPSS cep kitapları satın alırken dilediğiniz yayınevinin kitaplarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir yayınevi için çevrenizden tavsiye aldıysanız, söz konusu yayınevinin KPSS cep kitaplarını hepsiburada.com'un uygun fiyat seçenekleri ve hızlı gönderim olanağı ile hemen satın alabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kpss Cep Kitabı

57 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Cep Kitapları
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 57 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/234456/60003639/60003663