Devlet memuru olmak isteyen adayların katıldığı KPSS için hazırlanmış çok sayıda kitap bulunur. Konu anlatımı gerçekleştiren kitaplar aracılığıyla daha önce almadığınız derslere dair giriş niteliği taşıyan temel bilgiler kazanabilirsiniz. Sözel ve sayısal mantık, vatandaşlık gibi konularda hiç eğitim almamış ya da bu dersleri almasının üzerinden epey zaman geçmiş memur adayları KPSS konu anlatımlı kitaplarla açıklarını kısa sürede kapatabilir. Sade bir dille yazılan ve kolay anlaşılır cümlelerle konuları okurlara aktaran bu kitaplar zaman zaman görsellere de yer verir. Şemalar eşliğinde konu özetlerine erişip eksiklerinizi görebilirsiniz. Püf noktalara dikkat çeken not bölümleri sınavda soru kaçırmamak için bilmeniz gerekenleri aktarır. 

KPSS Lise Önlisans İçin Önerilen Konu Anlatımlı Kitaplar Hangileridir?

Özgün sorularla hazırlanan konu anlatımlı kitaplarla dersinize çalıştıktan sonra bölüm sonunda yer alan testleri çözebilirsiniz. Bilginizi sınayan ve öğrendiklerinizden ne kadarının aklınızda kaldığını tespit etmenizi sağlayan testlerin çözümleri de bulunur. Açıklamalı çözümleri okuyarak konu tekrarı yapabilir, dikkat etmeniz gereken noktaları görebilirsiniz. Yapılan anayasa değişikliklerine uygun şekilde güncellenen vatandaşlık kitapları sınava doğru bilgilerle çalışmanızı sağlar. Hukukçuların ve eğitimcilerin hazırladığı konu anlatımlı KPSS Lise Önlisans vatandaşlık kitapları dikkatinizi ölçen detaylı sorular da içerir. Doğrudan bilgi gerektiren sorularla sınavda karşılaşabileceğiniz zorlu sorulara hazırlanırsınız. Çıkması olası soruları içeren tarih testleri müfredatta yer alan tüm konuları kapsayarak asıl sınav öncesinde ciddi provalar yapabilmenize imkân tanır. Konu testlerine ek olarak konu tarama testleri de içeren coğrafya kitaplarını satın alarak Türkiye'nin ekonomik özelliklerini öğrenebilirsiniz. Yer şekilleri ve beşerî faktörler gibi konularda da KPSS coğrafya kitaplarıyla bilginizi artırırsınız.

KPSS Önlisansta Soru Dağılımı Nasıl?

Genel Yetenek ve Genel Kültür olarak ikiye ayrılan KPSS Önlisans'ta bu iki bölümde de 60 soru bulunur. Genel Yetenek 30 Türkçe ve 30 matematik sorusuna sahiptir. Genel Kültür'de ise tarihte 27, coğrafyada 18, vatandaşlıkta 9 soru yer alır. Kalan 6 soru ise güncel bilgilere olan hakimiyetinizin ölçüldüğü son bölümden gelir. Her bir test için hazırlanan konu anlatımlı kitaplardan tek tek sipariş edebileceğiniz gibi tüm dersleri kapsayan setleri de satın alabilirsiniz. Haftalık programlar eşliğinde konu tekrarı yapıp ilgili alandaki kaliteli soruları çözebilirsiniz. KPSS Önlisans kitaplarındaki sorular öğretmenlerin kaleminden ÖSYM'nin stiline uygun şekilde çıkar. Kontrolleri de diğer öğretmenler tarafından gerçekleştirilen sorular onay aldıktan sonra hatasız şekilde kitaplardaki yerini alır. Konuları ünite ünite çalışarak daha sonraki konular için kendinize altyapı oluşturabilirsiniz. Matematik işlemleri için yer bırakan soru bankaları ile doğru yanıta ulaşmak için gerekli işlemleri rahatça yapabilirsiniz.

KPSS Önlisans Konu Anlatımlı Kitap Fiyatları Ne Kadar?

Soruları daha hızlı kavrayıp çözebilmeniz için çözüm taktikleri de var konu anlatımlı KPSS Önlisans kitapları üzerinden çalışarak sınavda vakit kazanabilirsiniz. Düzenli olarak soru çözüp KPSS'de vakti doğru biçimde yönetmeyi öğrenebilirsiniz. Genel Kültür ve Genel Yetenek setleriyle bu iki alan arasından seçim yaparak konular üzerinde tekrar yapabilirsiniz. Bilgilerinizi canlı tutmak için devamlı şekilde soru çözüp hafızanızı güçlendirebilirsiniz. Yaprak testler ve denemeler satın alarak sınav sistemine uygun kalitedeki soruları çözersiniz. Çözüm kitapçıklarında yer alabilen videolu çözümler sayesinde telefon üzerinden de çözümlerin nasıl gerçekleştirileceğinizi izlersiniz. Öğretmenlerin sınıf ortamında gerçekleştirdikleri anlatımlar bire bir ders almanızı sağlar. Tarih sorularında adayların karşısına oldukça detaylı sorular çıkartabilen ÖSYM'ye uygun şekilde hazırlanan konu anlatımlı eserler bilgileri derinlemesine paylaşır. Türkçe sınavındaki uzun soruların vakit kaybettiren yapısına hazırlıklı olmak için çok sayıda paragraf sorusu içeren Türkçe soru bankalarından alabilirsiniz. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kpss Konu Anlatımı

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Konu Anlatımlı
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 56 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/234456/60003641/60003645