Soru Bankası

KPSS Lise Ön Lisans için hazırlanan soru bankaları ile pratik yaparak sınava çalışabilirsiniz. Birçok soru tipine yer veren soru bankaları tüm konuları kapsayan içerikleriyle memur olmak için elde etmeniz gereken puanları kazanmanıza yardımcı olur. Özgün sorular hazırlayan eğitimciler ÖSYM'nin soru sorma tarzına uygun şekilde çeşitlendirdikleri testlerle verimli bir çalışma süreci geçirmenizi sağlar. Yanıt anahtarlarının kolay anlaşılır grafik yapısı doğru ve yanlışlarınızı hızlıca kontrol edebilmenize yardımcı olur. Çözümlü soru bankaları her sorunun ayrıntılı açıklamalarla çözümlerini aktarır. Pratik çözüm yöntemlerini ve tuzak sorularda dikkat etmeniz gerekenleri öğrenmek için KPSS Önlisans soru bankalarından satın alabilirsiniz. Tek bir ders için hazırlanan soru banklarına ek olarak tüm dersleri kapsayan kitaplar da beğeninize sunulur.

KPSS Lise Önlisans Soru Bankalarının Fiyatları Ne Kadar?

Türkçe soru bankaları sadece paragraf soruları çözebileceğiniz kitaplar içerir. Bu sayede Türkçe testinde uzun paragraflarda daha az zaman kaybetmek için sık sık pratik yapabilirsiniz. Okuduklarınızı daha kolay anlayıp şıkları doğru yanıtlayabilmek için cümlede anlam, paragrafta, cümle tamamlama gibi konularda hazırlanmış soruları çözebilirsiniz. Matematik soru bankalarında işlem gerçekleştirebilmenizin için tıpkı ÖSYM'nin bıraktığı alanlar gibi boş noktalar bulunur. Uzun ve karmaşık soruların doğru yanıtlarını bu alanlarda işlem yaparak bulabilirsiniz. Deneme kitapçıkları ile de KPSS Önlisans'a hazırlanabilirsiniz. Tüm konuları içeren genel denemelerin yanı sıra sadece belli konuları içeren denemeler de vardır. Çalışmalarınız ve konu tekrarlarınız sonucunda kendinize deneme sınavları yaparak mevcut durumunuzu tespit edebilirsiniz. Tamamı çözümlü soru bankaları yanlış işaretlemeler yaptığınız testlerdeki eksiklerinizi size gösterir.

Önerilen KPSS Lise Önlisans Soru Bankaları Hangileridir?

Konu özetli soru bankaları sipariş ederek hem derslerinize çalışabilir hem de ünite sonunda test çözerek bilgilerinizi canlı tutabilirsiniz. Kısa ve net cümlelerle aktarılan bilgiler hafızanızda daha kalıcı hale gelir. KPSS'deki dikkat ölçen yanıltıcı sorulara hazır hale gelebilmek için programınız dahilinde sürekli şekilde soru çözme alıştırmaları yapabilirsiniz. Konu anlatımını ve soru çözümünü bir arada sunan vatandaşlık kitapları hukuk ve anayasa gibi konularda önemli bilgileri aklınızda tutmanızı sağlar. Coğrafya testinde karşılaşacağınız ve Türkiye'nin önemli yeryüzü şekillerini bilmenizi gerektiren soruları doğru yanıtlayabilmek için yaprak testlerden de faydalanabilirsiniz. Pratik bir şekilde çözülebilen yaprak testler çek kopart yapılarıyla çantanızda kolayca yer edinir. Konulara ya da ünitelere göre soru çözümü yapabileceğiniz soru bankaları farklı öğretmenlerin hazırladığı değişik soru tiplerini içerir.

KPSS Lise Önlisans'ta Soru Dağılımı Nasıldır?

KPSS Önlisans testinde toplamda 120 soru yer alır. Genel Yetenek ve Genel Kültür olarak ikiye ayrılan ana testlerle ilgili soru bankalarını sipariş vererek memur olmak için gerekli çalışmalara başlayabilirsiniz. 30 Türkçe ve matematik sorusunun bulunduğu ilk teste konu anlatımlı Genel Yetenek kitaplarını okuyarak hazırlanabilirsiniz. Genel Kültür bölümündeki 27 tarih sorusunu ayrıntılı bilgileri aktaran KPSS Önlisans tarih kitaplarından çalışarak çözebilirsiniz. Fark yaratmak için soru kaçırmamanız gereken testlerden olan coğrafyada 18 adet soru bulunur. Bilgileri ezbere bilmenizi gerektiren bir diğer test olan vatandaşlıktaki 9 soru için ders notlarını içeren kitaplardan satın alabilirsiniz. Sınavın en son bölümünde ise 6 adet güncel bilgilerden ve olaylardan yola çıkılarak hazırlanmış soru yer alır. Bu son bölüm için sınava az bir süre kala yayımlanan kitapçıkları okuyabilirsiniz. Güncel verileri, haberleri, ödülleri, olayları ve gelişmeleri aktaran kitapçıklar son kısımda da tüm soruları doğru yanıtlayabilmenize yardım eder. KPSS'ye çalışırken editörlerin kontrol ettiği ve hatalı ya da yanlış sorular içermeyen kitaplarla bilgilerinizi artırabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

KPSS Lise Ön Lisans Soru Bankaları

138 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Soru Bankası
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 138 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?