En Ucuz ve Kaliteli Lateks Yataklar

Omurilik sağlığı ve vücut dengesi düşünülerek üretilen lateks yatak çeşitleri, günümüzde her geçen gün önemini artırıyor. Tek ve çift kişilik olarak sunulan modellerde dolgu malzemesi olarak doğal sünger kullanılıyor. Doğal sünger yapısı, vücut şeklinizi koruma altına almakla beraber, dinlendirici bir yatakta uyumanıza zemin hazırlıyor. Daha huzurlu ve ferah bir yatakta uyumak için siz de lateks modellerden yana tercih yapabilirsiniz.

Lateks Yatak Fiyatları

Lateks yatak fiyatları; sünger yapılarına, fonksiyonel detaylarına ve malzeme kalitelerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Fiyatlar, cazip ve ulaşılabilir seviyelerde tutulduğu için müşterilerin diledikleri yatak modellerine sahip olmasını da kolaylaştırıyor. Seçkin ve makul fiyatları değerlendirerek tercih edeceğiniz yatak ile siz de odanızı daha yaşanılır bir mekan haline getirebilirsiniz. Yatak üretiminde son yıllar sıklıkla kullanılmaya başlayan lateks, doğada bulunan bitki özlerinden elde ediliyor. Sütlü bitki özlerinden oluşturulan ham madde, hava ile etkileşime girdiğinde köpük halini alarak katılaşıyor. Ardından kalıplara bloklar halinde alınan lateks, yataklar içerisine ekleniyor. Lateks modeller ile uyku sağlığınızı koruyabilir, güne daha zinde ve enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz.

Esnek ve darbe emici özelliğe sahip olan lateks yatak türleri, hava kanalları sayesinde terletmeden bir uyku sürmenize olanak tanıyor. Modellerde cildinizin nefes almasına izin veren hava kanalları, doğal klima görevi görüyor. Yataklar içerisinde lateks ham maddesi, genellikle sentetik malzemelerle harmanlanıyor. Ancak yatakların %100 lateks maddeden üretilen modelleri de satışa sunuluyor.

Bel ve omuz sağlığınızı baz alan lateks modeller, tamamen doğal içerikli yapıları sayesinde ön plana çıkıyor. Modellerin bloklar halinde hazırlanan kas yapısı, rahatlıkla dönmenize yardım ediyor. Dolayısıyla yataklar, evli çiftler için ideal bir alternatif oluşturuyor ve genellikle yaylı veya yaysız olarak üretiliyor. Yaylı modeller, biraz daha esnek ve yumuşak yapıda tasarlanırken; sadece sünger eklemesinden üretilen yaysız modeller, hafif sert yatakta yatmaktan hoşlananlar tarafınca tercih ediliyor. Modellerin metal kaynaklı sorunlar yaratmayan yapısı, vücudu desteklemek adına da avantaj veriyor. Yatakların taşıma kapasitesi yüksek olduğu için her kilodaki kişiler rahatlıkla kullanabiliyor. Kesintisiz bir uyku sürdürmek adına lateks modelleri seçerek çağdaş bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Lateks, yatakların üst katmanında bulunduğu için özellikle sıcak mevsimlerde daha huzurlu uyumanızı sağlıyor. Yatakların alt yapısında yer alan kanallar, nefes alışverişinin yanı sıra mantar ve koku gibi çeşitli sorunlarla karşılaşmanıza da engel oluyor. Dolayısıyla geceleri daha hijyenik ve kuru ortamda uyuyabiliyorsunuz. Doğal içerikli lateks yatak çeşitleri, son yıllarda soft ve kuş tüyü süngerlerle birleştirilerek farklı yatak kombinleri şeklinde beğeniye sunuluyor. Alt katmanda yer alan kuş tüyü sünger, rahat hatlara sahip olan bir yatakta uyumanıza olanak veriyor. Lateks ise yatakların daha çok üst zemininde konfora ulaştırıyor. Farklı sünger çeşitleriyle denemek için kombinasyonlu yatak seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yatakların sağlık açısından birçok avantajlı yönleri bulunuyor ve öncelikle ortopedik bir uyku konforu yaşatıyor. Delikli ve vücudu saran rahat formları, vücudunuzla kusursuz bir uyum oluşturuyor. Yüksek nokta elastikiyetleri, vücudun basınç altında kalan bölgelerinde ağrı oluşumunu önlüyor.

Uyku keyfinizi daha uzun sürelere çıkaran lateks yatak seçeneklerini satın alırken bazı noktalara dikkat etmek de gerekiyor. Yatakların sertifikalı olarak satışa sunulup sunulmadığı başlıca noktalar arasında bulunuyor. Sertifika, ürünün kalitesini ve sağlığa uygunluğunu ortaya koyuyor. Modellerin katman yapıları ve içerdikleri malzeme türleri, kullanışlılığa işaret eden diğer noktalar arasında göze çarpıyor. Ürünlerin sentetik materyal oranı ise kalite unsurunu vurguluyor. Yatak seçerken iç kısımlarında yazan materyal oranlarını baz alarak kendinize uygun olan modeli belirleyebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lateks Yatak Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 138 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123/511294