En Ucuz ve Kaliteli Lateks Yataklar

Lateks Yatak

Yoğun günün sonunda güzel bir uyku çekmek her bireyin hakkıdır. Özellikle gün boyu iş hayatında yorulan bireyler uykularının kaliteli ve derin olmasını isterler. Uyku süresinin kaliteli olabilmesi için pek çok husus vardır. Yatak kullanımı da bu noktalar arasındadır. Gün geçtikçe daha popüler olan lateks yataklar hemen hemen her evde kullanılıyor. Yatak odalarını modern bir havaya katmasının yanı sıra uyku kalitesine uygun tasarlanan lateks yataklar evinizde vazgeçmeyeceğiz eşyalar arasında yerini alabilir. Omurilik sağlığından aralıksız uykuya kadar düşünülerek tasarlanan yatak çeşitlerindendir. Lateks yatak nedir sorusuna en iyi yanıt olarak sağlıklı bir uyku imkanı sunan yatak modelidir denilebilir. Yatağın içinde gömülme hissi yaşamadan uyandığınızda kendinizi daha dinç hissedebilirsiniz. 

Lateks Yatak Modelleri 

Birbirinden farklı ebat, özellik, tasarım ve renkte üretilen lateks yatak modelleri, tüm yatak odalarına hitap ediyor. Yaşam boyunca konforlu uyku uyumak istiyorsanız sizler de lateks yataklardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Tek kişilik, çift kişilik, mevsimlik, katlanabilir, bambu gibi birbirinden kaliteli pek çok model mevcuttur. Evinizde yatak odanıza ve uyku stilinize uyum sağlayan bir model seçerek kullanabilirsiniz. Tüm modelleri, üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi ile bir ömür boyu güvenle kullanabilirsiniz. Son yıllarda daha sık tercih edilen lateks yataklar yeni güne zinde başlamanıza yardımcı oluyor. Geniş model ve fiyat aralıkları ile her bütçeye hitap eder. Eşiniz ve kendinize hitap eden yatak tasarımıyla uyumayı daha çok seveceksiniz. 

Tek Kişilik Lateks Yatak Modelleri

Lateks yatak modelleri arasında yer alan tek kişilik ebatlar kalite ve konfor bakımından sıklıkla tercih edilenler arasında yer alıyor. Tek kişilik modellerde sabit bir ebat yerine farklı ölçülerde üretim yapılıyor. Tüm vücut ağırlığını yatağa eşit halde yayılmasını sağlayan bu modeller uzanma rahatlığı sunuyor. Ön ve arka yüzeyinde kullanılan elyaf malzeme sayesinde yumuşacık bir yapısı vardır. Farklı yükseklikler çerçevesinde üretilerek baza üzerinde ve yerde kullanıma uygundur. Süngerimsi yapısı ile ferah bir yatakta uyuma hissi sağlıyor. Nefes alan yüzeyi ile uykularınızın daha kaliteli olmasında da yardımcı olur. Sizler de hayalini kurduğunuz aralıksız uykuyu lateks yataklarla gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz pozisyonu alarak uyuyup aynı pozisyonda uyanabilirsiniz. Lateks yatak 90x190 ebatı tek kişilik kapasiteye uygundur. 

Çift Kişilik Lateks Yatak Modelleri

Yeni evlenen çiftlerin ve yatak değiştirmek isteyenlerin en sık tercih ettiği çift kişilik yataklar lateks modeller oluyor. Geniş eni ve uzunluğu ile iki kişinin rahatlıkla sığabildiği bir modeldir. Lateks yatak 160x200 modern görünümü ve konforu ile sevilerek tercih edilenlerdendir. Üretiminde kullanılan %100 doğal lateks ürünü yatağın vücut şeklinize uymasını sağlar. Yaylı ve yaysız modelleri mevcuttur. Uzun yıllar boyu kullanılsa da herhangi bir çökme yapmayacağından gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sizler de uyku esnasında dönme hareketlerini en aza indirmek için lateks yatakları tercih edebilirsiniz. Çift kişilik lateks yataklar fiyat bakımından da her bütçeye uyum sağlar. Geniş fiyatları arasından bütçenizi karşılayan bir model seçebilirsiniz. 

Mevsimlik Lateks Yatak Modelleri

Mevsimlik olarak üretilebilen lateks yataklar, adeta bulut üzerinde uyuyormuş hissi verir. Dört mevsim kullanıma uygun olan bu modellerin tek, çift ve çocuk türü mevcuttur. Bel ve sırt problemleri ile sürekli karşı karşıya kalıyorsanız mevsimlik bir model tercih edebilirsiniz. Nefes alabilen yüzeyleri yaz aylarında terletmezken kış aylarında da üşütmez. Bakterilerden uzak hijyenik bir uyku çekmek için modellere göz atabilirsiniz. Geniş ebat seçenekleri arasından boyunuza ve kilonuza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Uzun yıllar boyu eskimeden yatağınızı kullanabilirsiniz. 

Katlanabilir Lateks Yatak Modelleri

Gün geçtikçe adından daha sık söz edilmeye başlanan katlanabilir lateks yataklar en rahat kullanılan modellerdendir. 3 bölmeden oluşan bu modeller ortaya katlanarak muhafaza edilebiliyor. Kolay temizliği ve istenilen yere taşınabilme özelliğiyle her yerde kullanıma uygundur. Yumuşak yapısı sayesinde gün boyu yatsanız dahi sırt ağrıları oluşturmaz. Farklı ebat ve tasarımları mevcuttur. Evinize en uygun olan ve stilinize uyum sağlayan tasarımı tercih edebilirsiniz. Uzun süreli seyahatlerinizde kişisel arabanıza açarak kullanabilmeniz de mümkündür. Geniş kullanım imkanı sunan bu modeller kurtarıcı yataklarınız arasında yer alabilir. 

Lateks Yatak Özellikleri Nelerdir?

Evlerde kullanımı yaygın olan lateks yatakların kendine has pek çok özelliği mevcuttur. Lateks yatakların özellikleri arasında en popüler olan hava geçiren yapıya sahip olmasıdır. Dört mevsim kullanıma uygundur. Herhangi bir koku yapmaz. Kas ve omurga yapısına uygun üretiliyor. Yumuşaklığı orta sertlikte olduğu için uykudan uyandığınızda herhangi bir ağrı ya da rahatsızlık hissetmezsiniz. Lateks yataklar vücudun basınç oranına eşit düzeyde etki eder. Lateks sağlıklı bir hammadde olduğu için güvenle tercih edilebilir. Oldukça geniş bir kapsama sahip olan lateks yatak özellikleri uzun yıllar boyu eskimeden kullanım sunar. Lateks yataklar kas yapıları üzerinde rahatlama işlemi yapar. Yoğun ve yorgun geçen günlerinizin sonunda vücudunuzu dinlendirmek için lateks yatakları tercih edebiliriz.

Lateks Yatak Fiyatları 

Birbirinden farklı model, tasarım, ebatlarda üretilen lateks yataklar her bütçeye uygun fiyatlardadır. Lateks yatak fiyatları yatağın ebatına, özelliğine, yapısına, tasarımına göre değişir. Ebatı artan yatak modelinin fiyatında da artış meydana gelir. Markaların lateks yatak modellerinde yaptıkları indirimler sayesinde ihtiyacınız olan yatağı daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Tek kişilik ve çocuklar için üretilen modeller daha uygun fiyatlardadır. Geniş fiyat aralığına sahip olan lateks yataklar arasında sizler de bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Lateks Yatak Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Sağlıklı ve aralıksız bir uyku süreci vücut sağlığı açısından büyük önem taşır. İstenilen uykunun yaşanabilmesi için kullanılan yataklar katkı sağlar. Günümüzde oldukça popüler olan lateks yatakları kullanmanın pek çok faydası vardır. Uyku süreciniz boyunca istediğiniz pozisyona rahatlıkla girebilirsiniz. Lateks yumuşaklığı ile kaliteli bir uyku çekerek uyandığınızda kendinizi daha dinç hissedebilirsiniz. Hava geçirgenliğine sahip olan bu yataklar, yüzeyinde bakteri tutmaz. Böylece yatak içinde geçirdiğiniz her saat hijyenik olacaktır. Yüzeyinde sıvı tutmadığı için uykularınızın kuru geçmesini sağlar. Tüm faydalarından yararlanmak istiyorsanız gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Lateks Yatak Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Lateks yatak kullanmak istediğinizde seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok nokta mevcuttur. İlk olarak ihtiyacımız olan ebatı belirlemeniz gerekir. Ebata karar verdikten sonra sıklıkla tercih edilen bir markadan bir yana seçiminizi kullanabilirsiniz. Yatak modelinin odanıza uygun olup olmadığını değerlendirmeniz gerekir. Fiyat bakımından ekonomik aralıklarda olan lateks yatağı tercih edebilirsiniz. Tüm hususları göz önünde bulundurarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Lateks Yatak Modelleri Yıkanabilir mi?

Dört mevsim kullanıma uygun ve antibakteriyel olarak üretilen lateks yataklar yıkanabilir özelliğe sahiptir. Uzun yıllar boyu kullandıktan sonra yıkamak istediğinizde işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Lateks Yatak Modelleri Kaç Yıl Dayanıklılık Sunar?

Doğal bir malzeme olan lateks son derece dayanıklıdır. Lateks yataklar ortalama 10 yıla kadar güvenli ve dayanıklı kullanım sunar.

Lateks Yatak Modelleri Ortopedik midir?

Kas ve omurga yapısına uygun olarak üretilen lateks yatak modelleri ortopedik yapıya sahiptir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lateks Yatak

147 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın