İster çalışıyor ister oyun oynuyor olun, doğru klavye masa setinizin en önemli parçasıdır. ‘’Kullanıcı dostu’’ profiline sadık şekilde hareket eden Logitech,  yüksek performans ve uzun süreli kullanıma uygun klavyeler tasarlayarak, kullanıcılarının hizmetine sunar. Bilgisayarın yaşamınız içerisindeki yerini ve klavyenin de bilgisayarlar için hayati bir fonksiyon görevine sahip olmasını göz önünde bulunduran Logitech’in dümene geçmesi ile artık daha rahat olabilirsiniz.

Özgürlüğü Yazmanın Yeni Görünümü

Logitech klavye çeşitleri ile çalışma alanınızı baştan yaratın. Kompakt tasarımı ve kolay tak ve çalıştır bağlantısı ile güzel bir klavye elde edebilirsiniz. Logitech klavyeleri yalnızca standart kullanım koşulları için üretilmedi. Aynı zamanda E-Spor kitlesini de hedeflediğinden, çıkarılabilir bir mikro USB güç kablosu ile kolay seyahat için benzersiz bir tasarıma sahiptir. Tuş başlıklarını ve anahtarları klavyeniz için yeni lastik ve çelikler olarak düşünün. Tamamen yeni bir klavye satın almak yerine, Logitech'ten bir dizi anahtar sipariş edebilir ve istediğiniz anahtarları değiştirebilirsiniz. Arızalı bir anahtar nedeniyle yeni klavyenizde tek bir tuşun ölmesi veya hayal kırıklığına uğradığınızda parmak uçlarınızı belirli bir tuş için parçalamaktan hoşlanmanız durumunda, tüm klavyeyi değiştirmeniz gerekmez. Sadece birkaç saniye içinde anahtarı değiştirebilir ve oyuna geri dönebilirsiniz.

Can Alıcı Noktalar

 • Kompakt tasarım ile her yönüyle tasarruf sağlar
 • Konforlu standart düzen oluşturur
 • Logitech'in benzersiz desenli çeşitleri
 • Pil değişimi olmadan uzun süreli kullanım esnekliği sağlar
 • Güvenilir ve güçlü kablosuz ve kablolu bağlantı çeşitleri
 • Mevcut en yüksek güvenlik düzeylerini sunar
 • Masanızda, sehpanızda veya dizüstü bilgisayarınızı kullandığınız her yerde çalışma alanını boşaltır
 • Kauçuk ayaklı sağlam yapı
 • Alıştığınız tanıdık klavye düzeniyle rahatça yazın
 • Kurulum gerektirmez, bilgisayarınıza takın ve yazmaya başlayın
 • Kısayol tuşları ve programlanabilir tuşlar ile e-postanıza, YouTube gibi favori sitelere, oynat / duraklat, ses düzeyine ve daha fazlasına anında erişmenizi sağlar.

Eğlence Parmaklarınızın Ucunda

Son derece yaratıcı merkezi bir konsepte sahip kompakt ve konforlu klavyelere sahip olmanız için üretildiler. Logitech, sadece bir standart sınıfı klavye değildir; aynı zamanda özelleştirilebilir bir güç merkezidir. Mükemmel oyun kurulumunu takip etmek için her bir anahtarını değiştirmenize izin verir. Logitech, fonksiyon tuşlarını programlamanın, RGB aydınlatmayı kontrol etmenin ve bireysel oyunlar ve uygulamalar için profiller oluşturma konusunda oldukça basit şekilde yönlendirme sağlar ve işinizi kolaylaştırır. Klavyeniz siz istemediğiniz sürece bir mm bile hareket etmez. Uzatılabilir ayakları, ne kadar sert kullanırsanız kullanın, hiçbir yere kaymamasını sağlar.

Fark Yaratmak İçin

Klavyeler insanlığın en iyi arkadaşıdır. Hızlı, konforlu ve doğrudurlar ve yıllarca dayanırlar. On milyonlarca tuşa basıldıktan sonra bile yüksek performans vermeye devam ederler ve her zaman için Logitech kalitesine tanık olursunuz. Logitech, yalnızca değiştirilebilir klavye tuşlarını değil, aynı zamanda değiştirilebilir anahtarları da tanıtarak bu paradigmayı kırar ve maksimum fayda sağlar. Logitech, istediğiniz zaman diğer anahtar seçeneklerinden herhangi birini değiştirmenize olanak tanıyan bir anahtar çıkarma aracıyla birlikte gelir. Dayanıklı tasarımı ile Logitech, asla eskimeyen ilk üst seviye oyun klavyesidir.

Oyuncular İçin İlham Kaynağı

Özellikle profesyonel E-sporcular için klavyelerin kendilerine sunacağı performans hayati önem taşır. Bu noktada beklenti en kısa süreli tepki hızı ile dayanıklı ve konforlu tuş takımına sahip olmasıdır. Logitech, bütün bunların ışığında hareket ederek bütün ürünleri için standart bir kalite belirler ve o çizginin altına inmeden üretimini gerçekleştirir.

Logitech klavyeleri tekerleği yeniden icat etmez, ancak parça parça tamamen değiştirilebilir hale getirir. Logitech anahtarlar, dayanıklılık veya kullanılabilirlikte herhangi bir düşüş olmadan 100'den fazla kez değiştirilebilir, bu da ürünün başına kötü bir şey gelmediği sürece, bu satın aldığınız son klavye olabileceği anlamına gelir.

Oyun klavyeleri, maksimum uzmanlık ve kontrol için donatılır, belirli oyun stilleri için optimize edilmiş ve titizlik ve dayanıklılık standartlarına göre üretilmiştir. Ayrıca, arka plan aydınlatma ve etkileyici renk şemaları ile ve gözdağı veren tasarımlarla oyuncu estetiğine de hitap ederler.

El ve Bilek Sağlığı Önemli

Kullanıcıların karpal tünel sendromunu ve tekrarlayan stres hasarını ortadan kaldırmasına yardımcı olmak için, yazarken ellerinizi nötr bir konuma getiren tasarıma sahip Logitech klavyeler mevcuttur. Sonuç olarak sadece daha fazla konfor sağlamakla kalmaz, aynı zamanda eklemlere ve tendonlara olan stresi azaltır, sonuçta ağrılı iltihabı ve daha kötüsü potansiyelini önlemenize yardımcı olur. Ergonomik özellikler, basit (yastıklı bilek dayama yerleri) ile detaylandırmaya (eğri ve eğime göre şekillendirilmiş önemli bir düzen veya bölünmüş bir tasarıma) kadar değişebilir.

Güçlü Yazma Hissi

Klavyeler oldukça kıymetli bir üne sahiptir. Logitech klavyeleri özelinde çevre birimi de yazılım geliştiricilerine, tasarımcılara ve diğer “reklam öğelerine” hitap etmek için konfor ve özelleştirilebilirliğe vurgu yapılarak tasarlanmıştır. İdeal boyutları sayesinde geniş ve konforlu bir yazma deneyimi sağlar. Anahtarlar pürüzsüz, yuvaya hafif bir daldırma ile yer alır ve kendilerini tamamen kullanıcının kontrolüne bırakırlar.

Uygun Ayarlama

Klavyeler, Logitech Options yazılımı ile özelleştirilebilir. İndirdikten sonra, grafik görüntüsünden seçip kısayol seçenekleri listesinden seçim yaparak işlev / medya tuşlarından herhangi birini, hesap makinesi, ekran yakalama, arama ve kilit tuşları gibi yeniden eşleştirebilirsiniz. Yazılım ayrıca hangi cihazların eşleştirildiğini görmenizi, ekran bildirimlerini yönetmenizi ve pil tasarrufu modunu etkinleştirmenizi / devre dışı bırakmanızı sağlar.

Bağlantı Seçenekleri: Kablolu mu? Kablosuz mu?

Kablolu klavyeyi bilgisayarınıza bağlamanın en basit yolu standart bir USB bağlantı noktasıdır. Oyun dışı klavyeler genellikle tak ve kullan aygıtlardır, yüklenecek ek bir yazılım yoktur, bu da klavye kablosunu takmak için ekstra çabaya ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir. Oyun klavyeleri, istisnai olarak genellikle taktığınız anda çalışır, ancak yerleşik RGB aydınlatma ve makro tuşlarının atanması gibi özellikleri ayarlamanıza izin veren kendi yazılımlarıyla birlikte gelir.

Masanızda daha fazla özgürlük ve daha az kablo karmaşası istiyorsanız, kablosuz klavyeyi göz ardı etmek mümkün değildir. Kablosuz modeller, verileri iki temel yoldan biriyle bilgisayarınıza aktarır: küçük bir USB dongle'a RF bağlantısı veya dongle gerektirmeyen bir bluetooth bağlantısı. Bluetooth seçenekleri bazı durumlarda mantıklıdır; bir USB bağlantı noktasını tekelleştirmezler ve bluetooth'un yeni sürümleri daha kararlı, yönetilmesi kolaydır ve akıllı telefonlar ve tabletler gibi daha fazla mobil cihazla uyumluluk sunar. Düzenli kullanımda, bluetooth bağlantısı size ciddi kablosuz menzil avantajı sağlar. El-yakınlık sensörleri de dâhil olmak üzere yeni klavyeler, her zaman açık bir bağlantı sağlayan ve pili hızla boşaltan eski bluetooth cihazlarına göre pil ömrünü uzatır.

Mekanik Klavyeler

Bunlarda kullanılan anahtarlar biraz daha karmaşıktır ve her anahtarın altında yaylı bir kayan anahtar direği vardır. Her biri biraz farklı bir his veya ses sağlamak için ince ayarlanmış birçok varyasyon mevcuttur, ancak genellikle mekanik anahtarlar daha iyi dokunsal geri bildirim sağlar ve çoğu, yazmayla ilişkili ses çıkarır. Sağlam anahtar mekanizmaları ve yaylar da önemli ölçüde daha uzun ömürlüdür. Bu anahtarlar ayrıca her tuş vuruşunu çok daha kısa bir hareket mesafesiyle kaydederek klavyeyi ideal hale getirir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Logitech Klavye

286 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Klavye
Klavye
Klavye & Mouse Setler
Klavye & Mouse Setler
Klavye
Klavye
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Klavye Tipi
Toplam 28 / 286 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/logitech