Dünyanın önde gelen akü üreticilerinden olan Makita'nın LXT teknolojisiyle üretmeye başladığı Lityum-İyon aküler, hobi ya da profesyonel amaçlı kullandığınız tüm matkap ve vidalama araçlarında güvenle kullanılıyor. Makita Li On akü çeşitlerinin ergonomik ve hafif tasarımı, birlikte kullanıldığı ürüne pozitif yönde etki sağlıyor. Makita Li On aküler, yüksek performans sağlayan güçlü yapısıyla, uzun süre yeniden şarj edilmeye gerek duymadan kullanılabiliyor. 

Vidalama ve delme aletlerinde kullanılan Makita Li On akü, kullanılacak alet ile mükemmel uyum sağlıyor. Sahip olduğu ergonomik yapı sayesinde, üzerine monte edilmek istenilen alete, birçok yerden tutunarak güvenli bir kullanım imkanı sunuyor. Makita Li On akü, bir kere şarj edildikten sonra yeniden şarj edilene kadar, standart akülere oranla %430 oranında daha uzun süre kullanılabiliyor. Yüksek voltajda enerji üretebilen güçlü yapısı, Li On aküye benzersiz bir üstünlük kazandırıyor. 

Makita Li On akülerin güçlü enerji üretimi ve uzun süre dayanıklılık gösteren şarj ömrüne rağmen oldukça hafif bir tasarımı bulunuyor. Standart akülere kıyasla %40 daha hafif olarak üretilen Li On akü, 36 dakika gibi kısa bir sürede tamamen şarj edilebiliyor. Üstelik akünün şarj edilmesi için tamamen deşarj olmasını beklemek gerekmiyor. Li On akü, herhangi bir şarj seviyesinde iken şarja takılarak ve ayrıca akünün ömründen harcamadan güvenli bir dolum sağlanabiliyor. Makita Li On akünün sahip olduğu çift yönlü iletişim özelliği, mevcut şarj miktarını analiz etmede büyük fayda sağlıyor. Böylece, akünün içerisindeki mevcut şarj miktarının durumuna göre kalan boş kısım için sağlıklı dolum sağlanmış oluyor.

Ürün ile birlikte verilen şarj cihazı da en az Makita Li On akü kadar üstün özellikler taşıyor. Akü, şarj edilmek üzere şarj aletine takıldığında, akıllı ölçüm yapan şarj cihazı, sahip olduğu soğutma özelliği sayesinde aküyü ideal seviyeye kadar soğutuyor. İdeal sıcaklığa ulaşan akünün içinde bulunan pil yuvaları, eşit miktarda ve eşit zamanlı olarak şarj süresince doldurulmaya devam ediyor. 

Makita Li On Akü Fiyatları

Makita ürün yelpazesinde bulunan Li On akü, mobil olarak kullanım gerektiren aletler üzerinde hafiflik ve uzun ömürlülük avantajı ile konforlu kullanım imkanı sağlıyor. Kompakt ve hafif tasarımı, darbelere ve düşmelere karşı da oldukça dayanıklılık gösteriyor. Beton, ahşap ya da çelik üzerinde başarılı performans uygulamalarına imkan veren güçlü delme özelliği, Makita Li On akünün sahip olduğu LXT teknolojisiyle mümkün oluyor.

Makita markalı delme ve vidalama aletlerinin birçoğunda, Makita Li On akü yedekli olarak da satışa sunuluyor. Delme ve vidalama aletlerini, tekli adetler olarak satın alabileceğiniz gibi, birçok yedek parçasıyla birlikte satışa sunulan çantalı modellerden de tercih yapabilirsiniz. Özel taşıma çantası içerisinde, aletlerle birlikte kullanılan matkap ucu, yedek akü ve şarj aleti gibi birçok araç gereç bulunuyor. 

Makita teknolojisi ile üretilen akülü aletler, yine Makita markalı Li On aküleri ile uzun yıllar performansından hiçbir özellik kaybetmeden çalışmayı sürdürüyor. Şık ve ergonomik özellikler taşıyan ve az yer kaplayan tasarımı, uzun şarj ömrü ve kolay şarj edilebilir özelliği ile Makita akülü aletler, kaliteli ve ayrıcalıklı ürünlerden oluşuyor. 

Makita markalı ürünler üstün özelliklerinin yanı sıra hesaplı fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Makita Li On akü fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kullanım alanlarının farklılıklarına göre değişiklik gösteriyor. Makita Li On akü fiyatları uzun ömürlü, dayanıklı ve fonksiyonel özellikler taşıyan bir ürün için oldukça cazip özellikler taşıyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Makita Li On Akülü Vidalama Fiyatları ve Modelleri

Konumseçilmedi
Volt
Toplam 24 / 67 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003091/60001147/makita